GSSI - Gran Sasso Science Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

GSSI je mezinárodní Ph.D. škola a centrum pro pokročilé studium fyziky, matematiky, informatiky a společenských věd, se sídlem v L'Aquila (Itálie). Byl založen v roce 2012 jako Centrum pro pokročilé studium Národního institutu pro jadernou fyziku (INFN) a poté založen v březnu roku 2016 jako škola pokročilých studií poskytující postgraduální vzdělávání. Cílem GSSI je vytvořit nové centrum vědecké excelence v L'Aquile, které bude podporovat dovednosti a vysoce specializované struktury, které se již v dané oblasti nacházejí, jako jsou národní laboratoře Gran Sasso INFN a University of L'Aquila, které usnadní atrakci zdrojů na vysoké úrovni v oblasti přírodních a společenských věd. Jejím cílem je vytvářet lidský kapitál na vysoké úrovni, integrující vzdělávání a výzkum do živého interdisciplinárního prostředí.


Gran Sasso Science Institute nabízí 30 Ph.D. stipendia z fyziky, matematiky, informatiky a sociálních věd.

href = "http://www.gssi.it/phd/


GSSI - Gran Sasso Science Institute nabízí 30 Ph.D. Shcolarships v následujících oborech: Astroparticle Physics (8 stipendies), Mathematics in Natural, Social and Life Sciences (8), Computer Scicence (7), Regional Science and Economic Geography (7).

Oficiálním jazykem všech doktorských kurzů je angličtina. Stipendia se udělují na 4 roky a jejich roční částka činí 16 159,91 EUR hrubě. Všichni studenti PhD budou mít zdarma ubytování v zařízeních GSSI a využití zahrady.

Žádost musí být podána prostřednictvím online formuláře dostupného na www.gssi.it/phd/ do 11. června 2020, 17:00 (italské časové pásmo).

GSSI je mezinárodní PhD škola a centrum výzkumu a vysokoškolského vzdělávání v oblastech fyziky, matematiky, informatiky a sociálních věd. bylo založeno v roce 2012 v L'Aquile (Itálie) jako Centrum pro pokročilé studium INFN - Národní ústav pro jadernou fyziku, a poté bylo v roce 2016 založeno jako Škola pokročilých studií poskytující postgraduální vzdělávání. V rámci každodenní spolupráce a interakce mají vědci a studenti příležitost vybudovat spolehlivé znalosti výzkumných metod a experimentovat s kontaminací zájmů, inovativních přístupů a multikulturní výměny ve všech činnostech GSSI. Při řešení složitosti dnešního světa jsme odhodláni odstranit všechny překážky mezi studijními a výzkumnými oblastmi GSSI, kde interdisciplinarita a vzájemné oplodnění jsou základem všeho, co děláme.

Mezi naše cíle patří šíření vědeckých výsledků ve společnosti a propagace kulturních akcí pro obecnou veřejnost, občany a školy.

Další informace naleznete na výzvě k podávání žádostí na adrese www.gssi.it/phd/ nebo napište e-mail na adresu Applications@gssi.it nebo zavolejte na +39 0862 4280433.

Místa

L'Aquila

Viale Francesco Crispi, 7

Adresa, 1. řádek
Gran Sasso Science Institute
viale Francesco Crispi, 7

67100 L'Aquila, Abruzzo, Itálie
Telefonní číslo
+39 0862 4280262

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium