ICT International Doctoral School University of Trento

Úvod

Read the Official Description

Mezinárodní doktorská škola ICT byla založena v roce 2001 a oficiálním jazykem je angličtina. Doktorský program přináší dovednosti potřebné k provádění pokročilého výzkumu na univerzitách, veřejných orgánech nebo soukromých organizacích za účelem posunu vědeckého a technologického pokroku a vytvoření manažerské třídy s profesionální kulturou na vysoké úrovni a odpovídající mezinárodní otevřeností.

Specifickým cílem doktorského studijního programu je vyškolení odborníků schopných vyvíjet vysoce kvalitní a inovativní informační a telekomunikační systémy určené k řešení složitých problémů. Cílem je také posílit podnikatelské schopnosti studentů doktorského studia poskytnutím specifického školení a příležitostí pro absolvování praxe.

Mezinárodní doktorská škola ICT nabízí široký vzdělávací program, který využívá multidisciplinární povahu pedagogických pracovníků a dostupnost pokročilých laboratoří. Výukový program umožňuje Mezinárodní doktorskou školu ICT umožnit výměnu studentských dohod a výukových modulů s podobnými institucemi po celém světě.

Dosavadní výzkumná práce provedená oddělením díky solidní síti propojení školy a podnikatelského světa včetně výzkumných středisek dané oblasti od roku 2001 poskytla více než 700 doktorandům významné vzdělávací příležitosti. Doktorandi jsou mezinárodní a pocházejí z celého světa.

Od založení školy vzniklo více než 500 doktorů výzkumu; všichni v současné době pracují ve výzkumných centrech, univerzitách a / nebo v podnikání v celosvětovém měřítku.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

PhD informační a komunikační technologie (ICT)

Campus forma Denní studium 3 let November 2019 Itálie Trento

Program doktorských informačních a komunikačních technologií (IKT) poskytuje dovednosti potřebné k provádění pokročilého výzkumu na univerzitách, veřejných orgánech nebo soukromých organizacích za účelem pokroku v oblasti vědeckého a technického pokroku a vytváření manažerské třídy s profesionální kulturou na vysoké úrovni a odpovídající mezinárodní otevřenost. Specifickým cílem doktorského studijního programu je vyškolení odborníků schopných vyvíjet vysoce kvalitní a inovativní informační a telekomunikační systémy určené k řešení složitých problémů. Cílem je také posílit podnikatelské schopnosti studentů doktorského studia poskytnutím specifického školení a příležitostí pro absolvování praxe. [+]

Jazyk

Doktorský program přináší dovednosti potřebné k provádění pokročilého výzkumu na univerzitách, veřejných orgánech nebo soukromých organizacích za účelem posunu vědeckého a technologického pokroku a vytvoření manažerské třídy s profesionální kulturou na vysoké úrovni a odpovídající mezinárodní otevřeností. Specifickým cílem doktorského studijního programu je vyškolení odborníků schopných vyvíjet vysoce kvalitní a inovativní informační a telekomunikační systémy určené k řešení složitých problémů. Cílem je také posílit podnikatelské schopnosti studentů doktorského studia poskytnutím specifického školení a příležitostí pro absolvování praxe.... [-]


Videos

ICT School