University of Trento The Department of Industrial Engineering

Úvod

Read the Official Description

Oddělení provádí výzkum, výcvik a výuku v oborech Průmyslové inženýrství, zejména v mechaniky, mechatronice, materiálovém inženýrství, elektronických a mikroelektronických systémech, manažerských informačních systémech a optimalizačních metodách a modelech pro podporu rozhodování.

Výzkumné cíle oddělení berou ohled na strukturu materiálů; jejich vlastnosti a aplikace; nové materiály a technologie; automatizační systémy procesů a strojů; výroba a skladování energie; návrh a realizace mechanických / elektronických integrovaných zařízení se specifickými funkcemi v inovačních aplikacích; optimalizace produktů a procesů.

Oddělení spolupracuje s různými národními a mezinárodními výzkumnými institucemi a zabývá se projekty základního a aplikovaného výzkumu se silným spojením s průmyslovým světem.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktorský program v oblasti materiálů, mechatroniky a systémového inženýrství

Campus forma Denní studium November 2019 Itálie Povo

Materiálová věda a inženýrství: Biomateriály a biomedicínské technologie, Pokovování a povrchové úpravy, Koroze a opotřebení, Experimentální charakterizace a numerické modelování chování materiálů, Sklá a keramika s vysokou pevností, Prášková metalurgie, Polymery a kompozitní materiály, Materiály a technologie pro kulturní dědictví , Materiálová chemie, Materiály pro energii, Nanostrukturované materiály, mechanické vlastnosti, inteligentní materiály, technologie výroby materiálů, výrobní proces, Výrobní procesy. [+]

PhD program v oboru Materiály, Mechatronika a Systémové inženýrství

PRVNÍ VÝZVA 2018

LHŮTA PRO APLIKACI: 22. AUGUST 2018, hod. 16:00 (2 GMT)

Při vyplňování přihlášky musí online kandidáti zvolit, které oblasti výzkumu (max. 2, specifikující pořadí preferencí) mají zájem požádat.

Následné zveřejnění druhé výzvy k předkládání žádostí s pozicemi zahrnutými do výzkumných stipendií (Assegni di ricerca) se předpokládá; všechny pozice ve druhém volání budou zaměřeny na konkrétní témata. Žádosti o druhou výzvu budou přijímány i účastníky této první výzvy, ale ti, kteří budou mít vítězství jak při výběru první výzvy, tak i při výběru druhého, budou automaticky odebráni od prvního volání od výher na druhá výzva bude pro kandidáta považována za první volbu, a proto bude závazná... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek DII - Department of Industrial Engineering via Sommarive
38123 Povo, Trentino-South Tyrol, Itálie