Přečtěte si oficiální popis

O společnosti Acadia Divinity College

Acadia Divinity College (ADC) je v areálu jedné z nejstarších a nejuznávanějších kanadských univerzit v Kanadě, Acadia University. Jako oficiální seminář kanadských baptistů v Atlantské kanadě (CBAC) a teologické fakulty pro akademii Acadia má ADC významnou historii vybavení křesťanů pro službu na plný úvazek a dobrovolnictví v Kanadě a ve světě. Nabízí denní i externí studijní programy na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni, stejně jako programy dalšího vzdělávání, jsou studenti ADC vyzváni svými profesory, aby položili otázky, prozkoumali hloubku své víry a kultivovali své volání, ať už akademické nebo odborné, prostřednictvím přísné intelektuální výuky, smysluplné duchovní formace a praktické zkušenosti ze služby.

Dopad ADC je lokální a globální. Naše různorodá studentská populace přes 200 studentů pochází z celé Kanady a více než 12 zemí a představuje 15 denominací. Prostřednictvím našich rozmanitých partnerství mohou studenti studovat, výzkumně a stážovat v některých z největších světových měst nebo nejvzdálenějších vesnic v severní Kanadě.

Jsme odhodláni vybavit muže a ženy z různých prostředí a kontextu, aby sloužili druhým v lásce a poznání Ježíše, abychom získali důvěru v Boží slovo, abychom mluvili s realitou života dnes:

Rozvíjení znalostí: Vyučujeme s akademickou rigorózností a věrným odhodláním. Vychováváme dovednosti v oblasti výzkumu a celoživotního učení. Vyrábíme výzkum a publikace, které vytvářejí znalosti a zkoumají nové nápady.

Péče o osobní formaci: Zajišťujeme křesťanskou formaci a vychováváme relační komunitu. Zdůrazňujeme zkoumání identity, sebepoznání a osobní růst.

Kultivační dovednosti: Rozvíjíme kompetence pro církevní ministerstvo a širší křesťanskou službu. Vedeme vedení lídrů ve spolupráci s místními církvemi a dalšími agenturami.

ADC je akreditována Asociací teologických škol ve Spojených státech a Kanadě .

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

Acadia Divinity College

Zveme vás, abyste se k nám připojili v Acadii, abyste získali energii, dovednosti a hloubku, kterou potřebujete pro službu na dlouhé vzdálenosti, a zvýšit svou účinnost k ... [+]

Doktor lékařky z Acadie vám pomůže:Poskytování příležitostí k osobnímu občerstvení prostřednictvím bohoslužeb, přátelství a povzbuzení v areálu kampusu v krásném útočiště jako údolí Annapolis v Nova Scotia.Obohacujte svou mysl a duši tím, že budete hlouběji procházet pokročilým studiem Písma a teologie.Prohloubení svého duchovního života prostřednictvím kurzů a družiny v duchovní formaci.Posílení svých služeb a vedoucích dovedností prostřednictvím pokročilých praktických kurzů od praktických pracovníků.Pomáhá vám provádět nejmodernější výzkum, abyste zjistili, jak pro službu funguje 21. století.

Zveme vás, abyste se k nám připojili v Acadii, abyste získali energii, dovednosti a hloubku, kterou potřebujete pro službu na dlouhé vzdálenosti, a zvýšit svou účinnost křesťanského vůdce. Udělejte si čas a prozkoumejte tyto stránky a pak nás kontaktujte, abychom mohli diskutovat o tom, jak vám můžeme podpořit plnění vašeho povolání jako vedoucího ministerstva pro dnešní svět.... [-]

Kanada Wolfville
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Acadia Divinity College - Equipping Christians to Serve