Acadia Divinity College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti Acadia Divinity College

Acadia Divinity College (ADC) je v areálu jedné z nejstarších a nejuznávanějších kanadských univerzit v Kanadě, Acadia University. Jako oficiální seminář kanadských baptistů v Atlantské kanadě (CBAC) a teologické fakulty pro akademii Acadia má ADC významnou historii vybavení křesťanů pro službu na plný úvazek a dobrovolnictví v Kanadě a ve světě. Nabízí denní i externí studijní programy na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni, stejně jako programy dalšího vzdělávání, jsou studenti ADC vyzváni svými profesory, aby položili otázky, prozkoumali hloubku své víry a kultivovali své volání, ať už akademické nebo odborné, prostřednictvím přísné intelektuální výuky, smysluplné duchovní formace a praktické zkušenosti ze služby.

Dopad ADC je lokální a globální. Naše různorodá studentská populace přes 200 studentů pochází z celé Kanady a více než 12 zemí a představuje 15 denominací. Prostřednictvím našich rozmanitých partnerství mohou studenti studovat, výzkumně a stážovat v některých z největších světových měst nebo nejvzdálenějších vesnic v severní Kanadě.

Jsme odhodláni vybavit muže a ženy z různých prostředí a kontextu, aby sloužili druhým v lásce a poznání Ježíše, abychom získali důvěru v Boží slovo, abychom mluvili s realitou života dnes:

Rozvíjení znalostí: Vyučujeme s akademickou rigorózností a věrným odhodláním. Vychováváme dovednosti v oblasti výzkumu a celoživotního učení. Vyrábíme výzkum a publikace, které vytvářejí znalosti a zkoumají nové nápady.

Péče o osobní formaci: Zajišťujeme křesťanskou formaci a vychováváme relační komunitu. Zdůrazňujeme zkoumání identity, sebepoznání a osobní růst.

Kultivační dovednosti: Rozvíjíme kompetence pro církevní ministerstvo a širší křesťanskou službu. Vedeme vedení lídrů ve spolupráci s místními církvemi a dalšími agenturami.

ADC je akreditována Asociací teologických škol ve Spojených státech a Kanadě .

Místa

Wolfville

Adresa, 1. řádek
15 University Ave. (Mail)
38 Crowell Dr. (Courier)
Wolfville NS B4P 2R6

B0P Wolfville, nové Skotsko, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium