Přečtěte si oficiální popis

EFMD Equis Accredited

Peter B. Gustavson School of Business

Společnost byla založena v roce 1990, Gustavson School of Business je dobře známý pro své jedinečné vzdělávací přístup, inspirovaný výuku a vynikající výsledky v oblasti výzkumu. Jako lídr mezi světovými 12.000 obchodních škol, jsme jedním z jen 97 dosáhnout akreditaci s oběma AACSB International (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání) a Evropské nadace pro rozvoj managementu prostřednictvím svého evropského zlepšení kvality systému (EQUIS).

Nabízíme stupňů:

· Bachelor of Commerce (BCOM)

· Master of Business Administration (MBA)

· Master of Global Business (MGB)

· PhD in International Management a organizace

Nabízíme krátkodobé letní studií v oblasti podnikání, Service Management, International Business a obchodní komunikace.

Při poskytování těchto programů, jsme se zavázali k rozvoji globálních obchodních lídrů. Naše mezinárodní, integrativní, inovativní a sociálně udržitelný přístup zajišťuje naši studenti učí přemýšlet jinak v dnešním rychle se měnícím globálním trhu.

The University of Victoria

Souhlasně zařazen jako jeden z předních výzkumných univerzit Kanady externích průzkumů a UVic studenty podobně, jsme také zařazen mezi top 200 na světě ročního šetření Times Higher Education. The University of Victoria demonstruje mimořádnou hloubku excelence napříč celou řadou akademických programů na bakalářské a magisterské úrovni. Univerzita získala reputaci pro své úsilí o výzkum, stipendia a co-op vzdělávání, a je široce uznávána pro své inovativní a reagujících programů, interdisciplinární a mezinárodních iniciativ a rozmanité a příjemné učící se komunity. S více než 19.000 studentů z Kanady a po celém světě a téměř 5000 fakultám a zaměstnancům, University of Victoria vytvořila mimořádně kolegiální vedení kulturu s hmatatelným esprit de corps přes kampusu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria

Doktorský program v mezinárodním managementu a organizaci je navržen tak, aby rozvíjel individuální kompetence ve výzkumu, stejně jako ve výuce k přípravě kandidátů na pr ... [+]

PhD program v mezinárodním managementu a organizaci

Peter B. Gustavson School of Business PhD program v mezinárodním managementu a organizaci nabízí vynikající studentům příležitost rozvíjet dovednosti a schopnosti, které jim umožní přispět k špičkové myšlení vedení. Výzva a povzbuzování je program navržen tak, aby rozvíjel individuální kompetence ve výzkumu i ve výuce k přípravě kandidátů na produktivní akademickou kariéru.

Náš doktorský program v oblasti mezinárodního managementu a organizace je úzce spojen se zavedenou vizí a strategií Gustavson School of Business, která zdůrazňuje mezinárodní, integrovaný, inovativní a společensky odpovědný / udržitelný přístup ke vzdělávání. Absolventi našeho doktorského studijního programu budou vyškoleni v oblasti teorie a metodologie managementu, aby vytvořili náhledy, které lze publikovat ve špičkových časopisech akademického managementu. Doktorandi se dozví o nejnovějších pokrocích v teorii a praxi mezinárodního podnikání prostřednictvím základních kurzů a také budou schopni přizpůsobit své vzdělání prostřednictvím volitelných předmětů.... [-]

Kanada Victoria
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Studying Business at the University of Victoria

About Gustavson School of Business