Přečtěte si oficiální popis

O

Nachází se v jednom z nejkrásnějších národních historických památek Kanady, Royal Roads University má dlouhou historii dokonalosti. V roce 2015 jsme oslavili 75 let vedení a učení - 55 let jako vojenská vysoká škola a 20 let jako veřejná univerzita aplikovaného výzkumu.

Chápeme potřeby a aspirace našich studentů a vytvořili jsme možnosti, které vám poskytnou vzdělávací zážitek, který vyhovuje vašemu životnímu stylu. Náš kohortový model představuje skupinovou práci založenou na skupinách, která vám poskytne prostředek pro rovnocenné vrstevníky, který můžete sdílet, vyzkoušet a rozvíjet v celém vašem programu. Dokonce i po ukončení studia tyto skupiny nadále podporují vaše snahy, aby zajistily, že váš život měnící se zkušenosti s námi umožní nejen profesionální transformaci, ale i osobní.

Máme jedinečný model učení - nazýváme ho „efektivní“

Programy nabízené na Royal Roads University poskytují našim žákům nástroje a techniky, které musí být po ukončení studia efektivní. Ať už hledáte novou kariéru nebo chcete zlepšit své postavení, finančně i profesionálně, v rámci své současné organizace vám náš kombinovaný model učení online kurzů a intenzivní pobyt na univerzitě umožňuje používat to, co se dnes učíte.

Náš on-line vzdělávací model vám umožní pokračovat v práci, zatímco dokončíte svůj titul. Program začíná krátkou rezidenční rezidencí, která vám umožní setkat se se zbytkem žáků ve vaší kohortě, následovaný distančními kurzy, které v programu poskytují teoretický a informační materiál. Moodle, platforma používaná pro online učení, usnadňuje poskytování výukových materiálů a zároveň poskytuje možnost interakce a spolupráce s kolegy a profesory.

Co nás odlišuje

Udržitelná budoucnost

Na Royal Roads University chápeme, že je zapotřebí vedení v oblasti životního prostředí a jsme hrdí na to, že naši studenti, fakulty a zaměstnanci tento směr podporují. Změna klimatu je jednou z nejdůležitějších výzev naší doby a zaměřujeme se na iniciativy, které podporují udržitelnost kampusu. Udržitelnost životního prostředí je nejen neoddělitelně spjata s naším mandátem v oblasti výuky a výzkumu, ale je to výzva, která vyzývá k řešení interdisciplinárního a kolaborativního řešení problémů, na kterých excelujeme.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Royal Roads University

DBA je výzkumný doktorandský program orientovaný na aplikovaný management podnikového managementu, určený především pro pracující profesionály, kteří usilují o to, aby by ... [+]

Popis programu

DBA je výzkumný doktorandský program orientovaný na aplikovaný management podnikového managementu, určený především pro pracující profesionály, kteří usilují o to, aby byli lídrem ve svém oboru nebo sektoru a kteří chtějí nezávisle rozvíjet originální a působivý výzkum praxe managementu. Je navržen tak, aby spojil silné stránky doktorátu s výzkumnou hodnotou a přísností společnou tradičnímu doktorátu. Program je navržen tak, aby reagoval na potřebu kvalitního, důsledného, relevantního a aplikovaného výzkumu, který překlenuje teorii a praxi a přispívá k rozvoji kanadské ekonomiky. Program je 60-úvěrový program, který obvykle trvá čtyři roky. Program je dodáván v kombinovaném modelu, a to kombinací krátkodobých pobytů a on-line kurzů. Vyžaduje se také kandidatura, disertační práce a ústní obhajoba.... [-]

Kanada Victoria
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
4 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Royal Roads University
Website
Telefonní číslo
250.391.2511