Přečtěte si oficiální popis

Svět se mění. A tak je svět podnikání. Na Telfer School of Management na univerzitě v Ottawě jsme pochopili, že to, co je přesahuje to, co se můžete spolehnout. Snažíme se udržovat síť vysoce kvalitních spojů - a co je pro nás je, aby vám ve středu všeho.

Ať je to, že je pro vás důležitá, nabízíme vám všechny prostředky, aby dopad.

Jsme s vámi podělit o úzké vztahy jsme kované s našimi absolventy a podnikatelské sféry, takže se můžete naučit vedle lídrů, manažery a podnikatele, kteří jsou stejně brilantní jako jsou inspirující.

Jsme s vámi podělit o znalosti našich výzkumných pracovníků, jejich rozsáhlých sítí a jejich partnerství s organizacemi v místní, národní a mezinárodní podnikatelské komunity.

Naše programy jsou navrženy tak, aby tvar vlivnými vůdci, zodpovědných manažerů a inovativních výzkumných pracovníků, kteří mají pozitivní dopad na životy lidí, organizací a komunit. Ať jsou vaše cíle, jsme vždy uzavřena do které vám pomohou dosáhnout.

Naši profesoři jsou mezinárodně uznávané pro jejich průlomového výzkumu, jejich vybalení z krabice myšlení a jejich vedení klíčových výzkumných sítí. Berou o nejdůležitějších otázkách, jimž čelí dnešní obchodních lídrů, předvídání a vymýšlet řešení budoucích výzev ve všech oblastech řízení, včetně našich třech strategických oblastech: obchodní analýzy a výkonu, řízení zdravotnických systémů, i inovace a podnikání.

Nachází se v samém srdci Ottawy, naše škola je hrdým akademický domov některých 4300 studentů, 88 členů fakulty na plný úvazek a více než 25.000 absolventů. Naše akreditace ze tří nejnáročnějších mezinárodních organizací (AACSB, AMBA a EQUIS) podtrhují naše uznání jako jeden z předních světových obchodních škol.

Strategických oblastech odbornosti

Telfer School of Management definuje strategické oblasti odborných znalostí (SAE), jako výrazná, relevantní a udržitelné platformu pro dosažení národní a mezinárodní pověst v oblasti výzkumu, výuky a dosah.

Cílem je vytvořit "Full Spectrum" závažných nežádoucích účinků, které sahají od základního a aplikovaného výzkumu, pedagogiku na provádění programů a dosah.

Telfer School určila následující jako jeho tří strategických oblastí odbornosti:

Podnikání a inovace Health Systems Management Business Analytics a Performance

Akreditace a žebříčky

Telfer School of Management je jedním z pouhých 2 obchodních škol v Kanadě a jeden z méně než 70 obchodních škol na světě, kteří dosáhli trojitou korunu akreditací.

International Business School akreditaci zajistit, aby studenti obdrží kvalitní vzdělání. Akreditované instituce láká nejen vyšší kvalitu studenti, ale také poskytuje velké příležitosti výzkumu, a umožňuje celosvětové uznání.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

Telfer School of Management

... [+]

<a href="http://altitude.uottawa.ca/en" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/health-systems-research-seminar-series-hsrss" ></a> <a href="http://saea.uottawa.ca/site/en/training-and-support/attestation-en-pedagogie-universitaire" >Certifikát v univerzitní výuce</a>. Požadavky na přijetí

.

[-]
Kanada Ottawa
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Telfer School of Management

... [+]

Podnikání odráží narůstající malých a středních podniků (MSP), které tvoří neúměrně velký podíl čisté vytváření pracovních míst a ekonomického rozvoje Kanady, a přispět k národní obchodní bilance, kdy firmy expandovat do zámoří. Výsledky, které jsou nejen vztahující se k zakládání nových podniků - podnikatelská orientace může být rovněž aplikován na velké korporace a odvětví veřejného a neziskového kde nové nápady spouštějí programy a procesy, které jsou přínosné pro společnost jako celek.

<a href="http://altitude.uottawa.ca/en" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" ></a>A <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/health-systems-research-seminar-series-hsrss" >Zdravotní Systems Research Seminar Series</a>, Všichni doktorandi se vyzývají, aby alespoň jeden prezentaci práce související s Telfer School of Management Research Seminar Series. ... [-]
Kanada Ottawa
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Telfer School of Management

... [+]

Sdílíme s našimi studenty odborných znalostí našich výzkumných pracovníků, jejich rozsáhlých sítí a jejich partnerství s organizacemi v místní, národní a mezinárodní podnikatelské komunity. Naším posláním je trvale udržovat vysokou kvalitu výzkumných sítí - a dát našim studentům ve středu všeho.

Doktorský studijní program Rozvoj Vedení Nabízí semináře, speciální workshopy a aktivity zaměřené na osobní a profesní rozvoj.

<a href="http://saea.uottawa.ca/site/en/training-and-support/attestation-en-pedagogie-universitaire" ></a>.

.

[-]
Kanada Ottawa
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Telfer School of Management

... [+]

Naši studenti pracují na jejich výzkumu ve spolupráci s mezinárodně uznávaných profesorů.

<a href="http://altitude.uottawa.ca/en" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/health-systems-research-seminar-series-hsrss" ></a>

je nabízena a podporována bez ohledu na studenta zamýšlené kariéry. .

.

[-]
Kanada Ottawa
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině