Hamad bin Khalifa University

Úvod

Read the Official Description

جامعة حمد بن خليفة

جامعة حمد بن خليفة , člen Katarské nadace pro vzdělávání, vědu a rozvoj komunity, byla založena v roce 2010, aby přispěla k nadaci víry lidského potenciálu. Univerzita جامعة حمد بن خليفة je nově vznikající výzkumná univerzita, která pracuje na radikálních změnách ve státě Katar a regionu, stejně jako na posílení své pozice a globálního dopadu současně.

Díky své poloze ve vzdělávacím městě se جامعة حمد بن خليفة snaží poskytovat jedinečné příležitosti, ve kterých jsou výzkum a objevy nedílnou součástí výuky a učení na všech úrovních, a to s využitím multidisciplinárního přístupu zaměřeného na různé oblasti.

Na základě svého závazku vůči Qatar National Vision 2030 se جامعة حمد بن خليفة snaží budovat lidské kapacity díky bohaté akademické zkušenosti a jedinečnému systému environmentálního výzkumu. Díky znalostem a tvořivosti budou studenti mít velkou příležitost přijít s novými řešeními a inovacemi, které budou mít velký vliv na rozvoj jejich komunity a celého světa.

Všichni členové جامعة حمد بن خليفة , studenti, fakulty, zaměstnanci, partneři a vedoucí představitelé věří v sílu vysokoškolského a vědeckého výzkumu a v jejich schopnosti pozitivně ovlivnit vývoj a rozvoj zemí.

Vize

جامعة حمد بن خليفة usiluje být průkopnickou, praktickou, vzdělávací a výzkumně orientovanou univerzitou se zaměřením na inovace, aby poskytla řešení problémů, kterým čelí Katarský stát a celosvětový svět.

Zpráva

جامعة حمد بن خليفة vyvíjí integrované akademické programy na celosvětové úrovni a také rozvíjí národní výzkumné kapacity pro posílení spolupráce s významnými mezinárodními institucemi. Cílem univerzity je připravit budoucí vůdce, vytvořit znalostní ekonomiku a vytvořit inovativní řešení s globálním dopadem.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět Health MSc » Vidět Health PhDs » Vidět BSc programy » Vidět Law Juris Doctor » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

PhD v oboru informatiky a výpočetní techniky

Campus forma Denní studium 3 - 4 let September 2019 Katar Doha

Doktorandi budou objevovat jedinečná svého druhu výzkumu stupně a podílet se na nich, že jim cenné zkušenosti, velké možnosti pro dobré pracovní místa a nádherné a ziskový v oblasti informatiky a výpočetní techniky, což zvyšuje poptávku po ní den co den. [+]

Doktorandi budou objevovat jedinečná svého druhu výzkumu stupně a podílet se na nich, že jim cenné zkušenosti, velké možnosti pro dobré pracovní místa a nádherné a ziskový v oblasti informatiky a výpočetní techniky, což zvyšuje poptávku po ní den co den.

Nabízí PhD program v informatiky a výpočetní techniky, speciální Hamad bin Khalifa univerzity, silnou základní a další vzdělávání pro studenty, stejně jako zkušenost v oblasti výzkumu a chápání oblastech souvisejících s počítačovou vědu a architektury další. Program si klade za cíl vybavit studenty znalostmi a nejmodernější pokročilé v oblasti informatiky a výpočetní techniky, kromě technologických prostředků a nástrojů a technik potřebných pro prohlídku tohoto rychle se vyvíjející oblast. Program také poskytuje vzdělání na širokém a multidisciplinární rámec a zaměřuje se na intenzivní výzkum v oblasti výpočetní techniky a architektury, což trendy specializace v současných oblastech velký význam pro celý svět a big-související Katar, jako například: počítačové bezpečnosti systémů, softwarového inženýrství, vědy počítač a počítačové architektury, integrované elektronické obvody, robotika, senzorové techniky, a interakce mezi člověkem a počítačem, a analýzu masivních dat, učení automatizovaný, umělá inteligence, počítačového vidění, a navrhuje grafiku a mobilní výpočetní techniky a Alihus Bezdrátových sítí. Studenti dostali možnost provádět výzkum pod záštitou pedagogických pracovníků světové třídy, kteří jsou považováni za vedoucí, a to jak ve svém oboru. Studenti mají přístup k nejnovější laboratoře a vybavení v Hamad bin Khalifa univerzity, včetně speciálních Hamad bin Khalifa univerzitních výzkumných ústavů. Studenti pracují na jejich dovednosti, které jim jsou způsobilé převzít nejvyšší pozice v této oblasti aktivní výjimečně, který... [-]


PhD v udržitelné energetice

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Katar Doha

Doktorský program v oblasti udržitelné energie جامعة حمد بن خليفة také poskytuje studentům komplexní znalosti o otázkách udržitelné energie a dopadu městské výstavby, dopravy a výroby na udržitelnost energie. [+]

Doktorský program v oblasti udržitelné energie جامعة حمد بن خليفة také poskytuje studentům komplexní znalosti o otázkách udržitelné energie a dopadu městské výstavby, dopravy a výroby na udržitelnost energie.

Program zdůrazňuje hnací sílu udržitelného vytváření politik a jejich dopadů na společnost, hospodářství a životní prostředí. Skutečný a cílový výzkum je klíčovým prvkem dvou vědeckých studií v oblasti energetické vědy a technologií, které podporují udržitelný rozvoj. Multidisciplinární kurikulum umožňuje sdílení interdisciplinární vědy a staví základní znalosti, které se postupně rozvíjejí s vývojem energie a pomáhají poskytovat absolventům nástroje pro sledování více kariérních cest.... [-]


PhD v udržitelném prostředí

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Katar Doha

Doktorský program Udržitelné prostředí جامعة حمد بن خليفة má za cíl poskytnout studentům komplexní znalosti o tématech souvisejících s udržitelným prostředím, včetně dopadu lidského vývoje na životní prostředí, příčin a důsledků znečištění, způsobů jeho kontroly a důsledků nárůstu celosvětové populace na přírodní zdroje. Prostřednictvím tohoto programu studenti provádějí inovativní a cílený výzkum v oblasti životního prostředí se zaměřením na otázky související s podporou udržitelného rozvoje. Multidisciplinární kurikulum rozvíjí základní znalosti, které se postupně rozvíjejí s vývojem v oblasti životního prostředí a pomáhají poskytnout absolventům nástroje pro sledování více kariérních cest. [+]

Doktorský program Udržitelné prostředí جامعة حمد بن خليفة má za cíl poskytnout studentům komplexní znalosti o tématech souvisejících s udržitelným prostředím, včetně dopadu lidského vývoje na životní prostředí, příčin a důsledků znečištění, způsobů jeho kontroly a důsledků nárůstu celosvětové populace na přírodní zdroje. Prostřednictvím tohoto programu studenti provádějí inovativní a cílený výzkum v oblasti životního prostředí se zaměřením na otázky související s podporou udržitelného rozvoje. Multidisciplinární kurikulum rozvíjí základní znalosti, které se postupně rozvíjejí s vývojem v oblasti životního prostředí a pomáhají poskytnout absolventům nástroje pro sledování více kariérních cest.... [-]


Contact
Adresa destinace
Hamad bin Khalifa University,
Education City,
Al Luqta St

Doha, Doha, QA
Social Media