Přečtěte si oficiální popis

Katar: řízení budoucnosti

Katar je jednou z nejrychleji se rozvíjejících ekonomik na světě a je tak velmi atraktivní obchodní destinací.

Hospodářský růst Kataru byl založen především na jeho ropném a plynárenském průmyslu. Nicméně podle Katarské národní vize z roku 2030 je hospodářská politika zaměřena na rozvoj neenergetických sektorů. Cílem je přeměnit současnou ekonomiku založenou na uhlíku na moderní, konkurenceschopnou ekonomiku založenou na znalostech.

HEC Paris in Qatar

HEC Paris se připojila k nadaci Qataru v červnu 2010 a přinesla do Dohá a regionu špičkové vzdělávací programy a výzkumnou činnost. Je prvním evropským partnerem ve školství City.

V tomto kontextu nabízí HEC Paris kompletní portfolio manažerských programů, včetně Qatarského prvního mezinárodního Executive MBA, specializovaného magisterského studia v oblasti řízení strategických obchodních jednotek , stejně jako programů pro manažery bez managementu ve formě Executive Short Programs. Jeden z největších světových poskytovatelů programů Executive Education za posledních 8 let nabízí společnost HEC Paris programy na míru pro jednotlivé společnosti.

Programy a výzkumné aktivity společnosti HEC Paris in Qatar rozvíjejí konkurenceschopnost firem v rámci globální ekonomiky a jsou plně v souladu s Katarským národním pohledem v roce 2030, aby podpořily transformaci Kataru na vyspělou, konkurenceschopnou a znalostní ekonomiku.

Sdílení našich akademických poznatků

HEC Paříž zahájila výzkumný úřad v Kataru, aby dále přispěl k realizaci ekonomiky založené na znalostech v Kataru, která přesahuje rámec poskytování nejlepších světových vzdělávacích programů v regionu spuštěním. Výzkumný úřad, založený za podpory Nadace Kataru, získává potenciální finanční prostředky z Katarského národního výzkumného fondu (QNRF), výzkumu nadace v Kataru

Výzkumný úřad se zaměří na vývoj pedagogického obsahu, jako je psaní případových studií o podnikání na místní společnosti, inovační akademický výzkum, který bude publikován v prestižních časopisech, usnadnění grantových a stipendijních grantů pro doktorandy a doktorandy, spolupráce s akademickými a obchodními komunit v Kataru a pořádání akcí, seminářů a konferencí zaměřených na výzkum.

Vybavení

Nejmodernější prostory v oceněné 52 story Tornado Tower se nacházejí v West Bay - obchodní čtvrti Dauhá.

Zařízení poskytují pohodlné a snadno přístupné místo pro programy HEC Paris a zároveň nabízejí nádherný výhled na město.

Partnerství

Založena v roce 1995 vyhláškou Jeho Vysocí Sheikh Hamad Bin Khalifa Al Thani, je Otec Emir, Katarská nadace soukromá, nezisková organizace.

Posláním nadace Qatar Foundation je vychovávat budoucí vůdce Kataru. Příkladem a sdílením zkušeností nadace přispívá také k lidskému rozvoji na celostátní, regionální a mezinárodní úrovni. Ve všech svých činnostech nadace propaguje kulturu excelence v Kataru a podporuje svou úlohu při podpoře inovativní a otevřené společnosti, která usiluje o rozvoj udržitelné lidské kapacity, sociální a hospodářskou prosperitu pro znalostní ekonomiku.

Programy se vyučují na:
Angličtina
HEC Paris in Qatar
Adresa, 1. řádek
Tornado Tower, 16th Floor P.O Box 5825
Doha, Doha, Katar
Website
Telefonní číslo
+974 4454 0161