Rezekne University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Rezekne University of Applied Sciences (Rezeknes Tehnoloģiju akademija) je jedním z nejvíce rychle rostoucích vysokých škol v Lotyšsku. Vysokoškolské vzdělání v Rezekne, jeden z krajských měst v Lotyšsku, kořeny od roku 1925. Za téměř 100 let, Rezekne Univerzita aplikovaných věd byla Alma mater pro mnoho úspěšných vůdců.

Každý student na Rezekne Univerzitě aplikovaných věd jsou splněny jako jednotlivce. Všichni studenti obdrží osobní poradenství a profesoři jsou snadno přístupný. Každý rok kolem 400 studentů zapsat a celkem více než 2000 studentů studuje na naší akademické půdě. Velikost univerzity dává příležitost k úzké interakci mezi studenty a pracovníky na všech stupních studia. Řada mezinárodních partnerů a studenti výměnného programu, aby multikulturní prostředí v univerzitě. Více než 200 studentů v programu Erasmus a akademiků se zúčastnili výměny každý rok. Na Rezekne Univerzitě aplikovaných věd vybudovat sítě, které vydrží po celý život.

Moderní laboratoře a hlediště v nových a rekonstruovaných historických budov jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Úzká spolupráce s místními a mezinárodními společnostmi poskytují příležitost k problému studií přístupu založeného. Bakalářského studenta, magisterské a doktorské práce řešit skutečné problémy a realizovat inovace v realitě. Web kontaktů, které jsou k dispozici studentům po absolvování.

Všechny studijní programy na univerzitě byl oceněn na mezinárodních akreditací. Evropská značka uznání byla udělena doplňků Rezekne Univerzitě aplikovaných věd diplomů. Informace o podstatě úspěšně dokončených studií, úroveň, kontext, obsah a postavení osoby, uvedené v originálu diplomu jsou uvedeny v dodatku k diplomu. To je důkazem vysoké kvality výuky, výzkumu, internacionalizace a firemní interakce na vysoké škole.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět BBA programy » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Phd v pedagogice

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Lotyšsko Rēzekne

Program je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám lékařů, kteří se chtějí věnovat výzkumu nějaký aspekt svého oboru praxe. Kandidáti pustit na vysoké úrovni, praxe založené na výzkumu jednoho z výzkumných oblastí. Je to titul za výzkum, jehož cílem je pomoci odborníkům rozvíjet vztah mezi výzkumem a jejich profesní činnosti. [+]

Program je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám lékařů, kteří se chtějí věnovat výzkumu nějaký aspekt svého oboru praxe. Kandidáti pustit na vysoké úrovni, praxe založené na výzkumu jednoho z výzkumných oblastí. Je to titul za výzkum, jehož cílem je pomoci odborníkům rozvíjet vztah mezi výzkumem a jejich profesní činnosti.

Hostující profesoři z partnerských vysokých škol budou zapojeny jako učitelé a poradci v programu. Studenti mají možnost zapojit se do mobility Erasmus pro studium a stáže. Vyučovacím jazykem je angličtina.

Získaný titul: Doktorát v oboru pedagogiky (PhD).

Požadavky na přijetí: Magisterský titul v oboru pedagogiky, psychologie, pedagogické vedení a humanitní vědy, sociální vědy, sociální péče a sociální pomoci v případě, odborná praxe v oblasti vzdělávání minimálně 3 roky. Diskuse o tématu nebo problému v pedagogice, na kterém výzkum byl učiněn v předloženém dokumentu, je nutné.... [-]


PhD v sociotechnical modelování systémů

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Lotyšsko Rēzekne

Cílem doktorského studijního programu je připravit výzkumné pracovníky v oblasti informačních technologií analýzy průmyslových systémů, modelování a konstrukční sektor, aby se podpořilo teoretických znalostí a výzkumu na základní jazykové dovednosti a uplatnění výsledků výzkumu v těchto oblastech: [+]

Cílem doktorského studijního programu je připravit výzkumné pracovníky v oblasti informačních technologií analýzy průmyslových systémů, modelování a konstrukční sektor, aby se podpořilo teoretických znalostí a výzkumu na základní jazykové dovednosti a uplatnění výsledků výzkumu v těchto oblastech:

podnikání a cestovního ruchu informační systém modelování; systémové plánování regionální rozvoj; politický systém a modelování veřejné správy; logistiku informační systémy a doprava modelování; Modelování výrobního procesu; e-learning design systému; Vývoj simulačních technologií.

Hostující profesoři z partnerských vysokých škol budou zapojeny jako učitelé a poradci v programu. Studenti mají možnost zapojit se do programu Erasmus + mobilita studií. ... [-]


Videos

Study in Latvia, Study in Rēzekne

Izmanto iESpējas -- ERASMUS

Contact

Adresa, 1. řádek Rezekne Academy of Technologies Atbrīvošanas aleja 115
LV4601 Rēzekne, Lotyšsko
Website http://www.rta.lv/en/