Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Budapešťská univerzita technologie a ekonomiky byl založen v roce 1782 pod názvem Institutum Geometrico-Hydrotechnicum a byl nejvyšší vzdělávací instituce v Maďarsku vyšší. Má také dobře zavedené mezinárodní pověst. Základem účinnosti univerzita je oddaní vzdělávací aktivity našich profesorů a tvrdá práce a nadšení našich studentů. Tyto hodnoty zajišťují stabilitu a kontinuitu vzdělávání, vědeckého výzkumu a technologického rozvoje na instituci. Studenti, kteří se cítí talentovaný a zkušený mohou připojit různé developerské projekty již během svých vysokoškolských let. Když budou pokračovat ve studiu ze základního stupně s kvalifikací Masters zaměřujeme na jemné doladění svých znalostí a dovedností tak, aby bylo zajištěno, že se stanou vynikající vývoj a výzkum inženýrů. Ti, kteří chtějí pokračovat ve svých vědeckých studií mohou připojit PhD kurzy, které poskytnou solidní základ a vedení rámec k dosažení svých profesních cílů.

Všechny tyto příležitosti zajistit, aby University of Technology se stala jedním z předních výzkumných univerzit v Maďarsku a je dobře známý pro jeho vědeckých výsledků do zahraničí. Je také důležité, aby mladí lidé spojují naše programy by měly nejen stát vynikající profesionálové, ale vzdělané osoby v nejširším slova smyslu. Na univerzitě existují různé možnosti pro intelektuální činnosti a profesorů mají tendenci zprostředkovat nejen odborné znalosti, ale i jejich postoje, hodnoty a názory, které mohou obohatit vnímání studentů. Osm fakultách budapešťské univerzity technologie a ekonomiky mají své individuální charakteristiky, ale všechny jsou zaměřeny na vynikajících výsledků vzdělávání. Tyto schopnosti pokrytí těchto širokých vědeckých oblastí, které jsou dost dobře pochopit a studovat ve stanovených lhůtách kurzů. Kvalifikovaní profesionálové mají silné technologické a vědecké vědomostní základny a ekonomické schopnosti a jsou také schopni aplikovat strukturální přístupy k různým procesům.

Minulé roky ukázaly, že mír od a znalostí a dovedností získaných v budapešťské univerzity technologie a ekonomiky jsou cenným pas na trhu práce. Na našem pracovišti kromě maďarštiny existují příležitosti ke studiu cizích jazyků - především v angličtině. Naši studenti mohou vstupovat do mezinárodních výměnných programů a strávit některé z nich - delší nebo kratší - čas v zahraničí získat bakalářské nebo magisterské studium diplomy, speciální dovednosti, dobrou znalost cizích jazyků, ale také poznat nové kamarády. Ve speciální atmosféře budapešťské univerzity technologie a ekonomiky naši studenti následovat konkrétní hodnoty univerzity, a to je to nejlepší, co se může stát na ně! Když jsem byl studentem to samé se mi stalo, a to vypracoval začít velmi plodnou a smysluplnou profesní dráhu.

Více než 110 katedry a ústavy fungují v rámci struktury osmi fakultách. Asi 1100 lektorů, 400 výzkumných pracovníků a ostatní držitelé stupně a četné pozvaných lektorů a praktičtí zkušených odborníků podílet se na vzdělávání a výzkumu na budapešťské univerzitě technologie a ekonomiky. Přibližně 800 z univerzity 24.000 studentů z 50 zemí v zahraničí. Budapešťská univerzita technologie a ekonomiky vydává asi 70% maďarských technických stupňů.

BME MEZI 800 NEJLEPŠÍCH instituce vyššího vzdělávání na světě.

Místa

Budapešť

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Adresa, 1. řádek
Műegyetem rkp. 3.
1111 Budapešť, Maďarsko
Telefonní číslo
+36 1 463 1111

Programy

Tato škola dále nabízí: