Přečtěte si oficiální popis

O NÁS

UBA byla pomáhá studentům získat mezinárodně uznávané odborné kvalifikace pro více než 6 let. K dnešnímu dni, 2.000 studentů z celého světa se zapsal do našich programů.

UBA byl spolupracuje s různými vysokými školami, které poskytují uznávané kvalifikace pro studenty z celého světa. Programy Online distančního vzdělávání UBA poskytuje ve spolupráci s různými univerzitami z Velké Británie vám umožní studovat kdykoli, kdekoli, a svým vlastním tempem bez hranic.

MISE:

  • Poskytnout akreditované mezinárodní programy pro uznání za přijatelné ceny.
  • Chcete-li poskytnout absolventům veškerou podporu, kterou potřebují k dosažení úspěchu v dosažení vysokoškolské kvalifikace.
  • Chcete-li vložit absolventy s praktických dovedností studie života s dovednostmi dozorčích a řídících k dosažení firemní cíle.
  • Chcete-li prozkoumat absolventy způsobilost a příležitosti v reakci na národní a globální potřeby.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Universal Business Academy

Výkonný doktor podnikatelské správy je dvouletý aplikovaný výzkumný program pro profesionály, kteří chtějí zhodnotit své manažerské a profesní zázemí a rozvíjet své znalo ... [+]

První třída (World Top 10 program EDBA) PROGRAMOVÉ MODULY 1. Vedení podniku (10) 2. Podnikové řízení (10) 3. Mezinárodní marketingové řízení (10) 4. Finanční řízení (10) 5. Metodologie výzkumu (10) 6. DPP (10) 7. Témata (60) Celkem 120 kreditů Doba trvání - 2 roky uznání a akreditace: 1. Uznáváno francouzským ministerstvem pro národní vzdělávání, vysokoškolské vzdělávání a výzkum 2. Akreditované akreditační službou pro mezinárodní školy, vysoké školy a univerzity (ASIC)

[-]
Malajsie Johor Bahru
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

UBA - Diploma in TESOL

Universal Business Academy (UBA) 2017 Corporate Video

UBA - 12 months MBA, UK

UBA - 12 months Online MBA, UK

Adresa destinace
14A, Jalan Harimau Tarom,
Taman Century, 80250
Johor Bahru,

+607-333 5111
www.universalbusinessacademy.com

Johor Bahru, Johor, 80250 MY