Přečtěte si oficiální popis

UNITAR mezinárodní univerzita

UNITAR International University ( UNITAR ), založená v roce 1997, je vizionářská a dobře řízená instituce, známá jako první virtuální univerzita v jihovýchodní Asii a jedna z průkopnických soukromých univerzit v Malajsii.

Naše programy jsou nabízeny v našem hlavním kampusu v městské Kelana Jaya a na 11 dalších nezávislých areálech rozšířených po celé Malajsii. Disponujeme 36 akademickými programy, od nadačních, diplomových a bakalářských až po postgraduální magisterské a doktorské. Jsme hrdí na to, že jsme se věnovali akademickým činnostem na různých fakultách a školách, jako je například Business

Od počátku jsme se snažili o inovativní učení, kde technologie doplňuje lidskou interakci na silné vzdělávací platformě. Naše snaha o cenově dostupné a kvalitní vzdělávání v konvenčních i vzdálených učebních režimech trvá dodnes a je zakotvena v našem UNITAR vzdělávacím jádru ("UNIEC"), které splňuje špičkové potřeby vzdělávání ve 21. století.

Vysoká škola UNITAR

Založena v roce 2016, UNITAR College slouží jako sesterská instituce pro UNITAR International University a je založena jako podavač pro Univerzitu. V současné době UNITAR College nabízí certifikované programy v oblasti obchodu a pohostinství. V budoucnu nabízíme diplomové programy a programy spolupráce se zahraničními univerzitami.

Programy UNITAR College jsou navrženy tak, aby zahrnovaly „zážitkové učení“

UNITAR College poskytuje Pathway k jasnější budoucnosti studentům, kteří chtějí dosáhnout mezinárodního titulu za dostupné náklady. Globální uznání a mezinárodní standardy osnov programu poskytnou absolventům lepší pracovní příležitosti.

Naše ambice

Zaměřeno na naši vizi. Zavázán k naší misi.

Naše vize

Chcete-li být vedoucí inovativní sociální vědy University.

Mise

  • Zvětšit přístup k učení
  • Pěstovat zdravé absolventy
  • Vytvoření udržitelného podnikání

Senát

Univerzitní senát je nejvyšším akademickým orgánem UNITAR International University ( UNITAR ), s výhradou ustanovení Ústavy a stanov a nařízení univerzity. Univerzitní senát má kontrolu a obecný směr výuky, výzkumu a zkoušek a pravomoci udělovat certifikáty, diplomy a stupně.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

UNITAR

Doktor filozofie v Business Administration pomůže studentům rozvíjet pokročilé výzkumné dovednosti užitečné pro kariéru v akademických nebo jiných pracovních pozicích, kd ... [+]

Přehled

Doktor filozofie v Business Administration pomůže studentům rozvíjet pokročilé výzkumné dovednosti užitečné pro kariéru v akademických nebo jiných pracovních pozicích, kde jsou vyžadovány systematické, kritické a analytické dovednosti. Vezměte svou kariéru na novou úroveň po dokončení původní práce požadované na konci kurzu.

Požadavky na vstup do programu

Musíte splňovat následující požadavky, aby bylo možné zvážit vstup do UNITAR Ph.D. Program:

Magisterský Titul / Magisterský Titul Podnikání [Úroveň 7, Malajský Kvalifikační Rámec (MQF)] nebo v jiné příbuzné disciplíně a uznávaný Univerzitním Senátem; NEBOPro místní uchazeče, absolvování SPM s minimálním kreditem v anglickém předmětu nebo jeho ekvivalent. Pro zahraniční studenty, minimální skóre 550 v TOEFL nebo minimální skóre 6,5 v IELTS. Platnost obou kvalifikací je dva (2) roky od data udělení. ANávrh v rozsahu cca 500 slov v anglickém jazyce musí být předložen společně se všemi příslušnými dokumenty potřebnými pro přijetí na univerzitu v den registrace; NEBOMagisterský titul z instituce, která jako prostředek výuky používá angličtinu; NEBOAbsolvovat interní hodnocení (ústní zkouška) stanovené univerzitou s minimálním stupněm C. Panel pro hodnocení se skládá ze dvou vedoucích pracovníků fakulty / školy a zástupce z anglického jazykového oddělení z UNITAR Foundation School (UFS). ) nebo jiných příslušných oddělení. Panel jmenuje děkan / ředitel příslušné fakulty / školy / středisek. Případnou pomoc poskytne personál oddělení anglického jazyka.Struktura kurzu... [-]
Malajsie Selangor
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Selangor, Selangor, Malajsie