Transcontinental Institution Of Higher Education

Úvod

Read the Official Description

KDO JSME?

Tato instituce byla postavena skupinou globálních pedagogů se zkušenostmi po celém světě. Poté, co jsme byli svědky neustálých změn, kterým čelíme podnikání a hlavní příčinu tradičního vzdělávání, jsme se rozhodli jednat. Tato instituce byla navržena a je vedena vášnivými pedagogy se zkušenostmi z nejvyšších univerzit po celém světě, jako jsou Stanford a Pace University v USA, University of Liverpool a Londýnská škola podnikání a financí ve Velké Británii, University of International Business and Economics a Beijing University v Číně, v Grenoble Graduate School of Business ve Francii, U21 Global University v Singapuru, Univerzitě odborných studií v Ghanu, na univerzitě Chulalongkorn v Thajsku a mnoha dalších špičkových institucích v příslušných regionech.

Individuální celostní vývoj

TRANSCONTINENTÁLNÍ INSTITUT VYSOKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

Integrační vzdělávací cestu integrujeme individuálním plánem rozvoje . Začíná to od prvotní registrace žáka v naší instituci a neustále se vyvíjí prostřednictvím každého modulu. Některé vědomé vývoje zahrnují emoční inteligenci, důvěru a inovační schopnosti. Před zahájením modulu, vaši profesoři integrují vaše osobní rozvojové potřeby do procesu učení předtím, než vstoupíte do první třídy. Nikdy nezačínáte jako neznámá osoba, která je součástí seznamu studentů. Náš integrovaný systém individuálního holistického vývoje zrychluje dynamiku vašeho vývoje při postupu v každém modulu.

VS.

JINÉ UNIVERZITY

Integrovaný rozvoj studentů není přítomen ve většině vysokých škol, a to je mnohem méně holistický vývoj. Profesoři začínají každý modul a vidí studenty jako "prázdnou břidlici" , aniž by si uvědomovali jakékoliv jedinečné vývojové potřeby nebo cíle každého studenta. Váš vývoj obvykle začíná od "0" s každým semestrem.


Zaregistrujte se zde na našem semináři na Maltě .

Články a publikace

Rozvíjet správné dovednosti efektivně
Jak můžete překročit svůj potenciál?
Tři způsoby, jak dosáhnout loajality zaměstnanců a udržet své nejvýkonnější výkony odchodu

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Akreditovaný PhD v oboru podnikání - cenově dostupný a výkonný

Online forma Online & Campus forma Kombinované 4 let Přihlašování započato Malta Mosta + 1 více

Nezapomenutelný! Nejen s transformačními zkušenostmi, ale také se všemi, co se učíte. Na rozdíl od tradičního vzdělávání, kde zapomenete většinu z toho, co se naučíte, objevte nezapomenutelné a holistické vzdělávací dobrodružství, které vám umožní posílit váš potenciál. Ph.D. v kurzu Business je určen pro vůdce, kteří mají vášeň pro výzkum, inovace, touhu dělat hluboké rozdíly prostřednictvím vzdělávání (on-line i on-ground verze k dispozici). [+]

PŘEHLED PROGRAMU

Ph.D. v kurzu Business je určen pro vůdce, kteří mají vášeň pro výzkum, inovace, touhu dělat hluboké rozdíly prostřednictvím vzdělávání. Pokud doufáte, že získáte mimořádnou důvěryhodnost a touhu stát se uznávaným odborníkem v konkrétním oboru, bude vás tento kurz pohánět jako nic, co jste kdy prožili. V rámci osvědčeného rámce výkonného rozvoje nabízí design učebních plánů bezkonkurenční strategické zaměření na váš růst jako integrovaný člověk z perspektivy více inteligencí, kromě vědeckého vývoje. Navržený světově uznávanými výzkumníky a odborníky z různých oborů podnikání vám umožní zahájit cestu jako systémový vědec prostřednictvím originálního výzkumu a dále rozvíjet klíčové teorie, které pomáhají společnostem posunout se z jedinečné kulturní perspektivy. Se zaměřením na zakotvenou teorii poskytuje tento kurz kritické a systematické myšlení, které je nezbytné pro vytváření inovačních teorií a konceptů, které transformují vaše podnikatelské prostředí.... [-]