Přečtěte si oficiální popis

fachada

námi

Tecnológico de Monterrey je soukromá instituce, nezisková, nezávislá a nesouvisí s politickými a náboženskými stranami. Byla založena v roce 1943 díky vize mexického podnikatele Eugenio Garza Sada .

Jeho práce je podporována občanská sdružení složené z předních představitelů z celé země, které se zavázaly ke kvality vysokého školství a rozvoj Mexika.46882_rsz_medium_mapa.pngCampus a31 poboček a 21 mezinárodních styčné úřady. Jejím cílem je vyškolit vůdce s podnikatelským duchem, lidském smyslu a vysokou úroveň konkurenceschopnosti.

Instituce v horní z nejlepších soukromých vysokých škol ve světě v souladu se QS World University Ranking; zatímco EGADE Business School je považován za nejlepší obchodní škola v Mexiku a Latinské Americe.

Podle Quacquerelli Symonds University Rankings, je to nejlepší soukromá univerzita v Mexiku a na stanovisko zaměstnavatelů, Mexiko ‚s číslo jedna vysokých škol, stojící na na stejné úrovni, University of Michigan, Boston University a Duke University.

naše Rozdíldiferencia

Postgraduální programy a Executive Education ITESM nabídnout hodnotovou propozici, která zahrnuje různé produkty a služby, které přispívají k rozvoji podnikatelů, mezinárodně konkurenceschopné, se zaměřením na obchodní výsledky a vysokou smyslových vedení lidí.

Programy jsou charakterizovány:

  • Kvalitní programy vývoj obsahu vyučované vysoce kvalifikovanými učiteli ve znalostech a zkušenostech ..
  • Metodika výuky a učení, které se zaměřuje na řešení reálných problémů při práci s využitím nástroje pro okamžitou realizaci.
  • Generace a integrace týmů vysoce výkonné spáchal k rozvoji projektů, které přispívají ke zlepšení výsledků jejich organizacích.
  • Transformace jednotlivců zapojených do kurzů a programů, jejichž příprava jim umožňuje , aby dosáhnout vyššího výkonu a dává jim nástroje k dosažení vedoucí úlohu při plnění cílů vaší společnosti vpřed.
  • Multicampus systém, který nabízí národní a mezinárodní pokrytí, kromě toho, že má aliance s různými univerzitami a institucemi.

Za tímto účelem a Tecnologico de Monterrey je tou nejlepší volbou v absolvent a Executive Education v Mexiku.

vzdělávacího modelumodeloProgramy postgraduálního a výkonného vzdělávání Tecnológico de Monterrey jsou založeny na inovačním a avantgardním vzdělávacím modelu, který využívá případovou metodologii, vývoj projektu a / nebo zkušenostní aktivity, které umožňují zvýšit produktivitu v důsledku aplikace okamžité znalosti získané a příležitost vytvářet sítě.

  • Těžiště směřuje k žákovi, který je zodpovědný za generování vlastních znalostí, doprovázený po celou dobu od svého učitele, který převezme roli průvodce.
  • Programy podporované učiteli s doktorský titul a vysokým potenciálem vedení s vynikajícím profilem zaměstnání.
  • Vysokou prioritu na využití technologie jako na zprostředkovatele v procesu výuky a učení a v případě mistrů a doktorátů, zdůrazňovat přípravu prostřednictvím mezinárodních dohod a výměn s renomovaných univerzit po celém světě.
  • On-line programy, které zajišťují přístup ke komunikačním sítím, spolupráce a učení mezi studenty, učitele a odborníky z celého světa; stejně jako absolventů sdružení, s cílem posílit proces učení studentů.

Díky tomu se Tecnologico de Monterrey přispívá k vyškolit odborníky na řešení problémů generovaných globalizace a neustálých změn vědy a techniky, při otevírání nových příležitostí pro manažery, podnikatele a obchodníky.

Programy se vyučují na:
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

PhD

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Vyškolit vědecké vědce schopné vytvářet inovační znalosti s cílem zavést špičkové technologie relevantní pro biotechnologický sektor se zvláštním důrazem na potravinářské ... [+]

PhD v biotechnologii má za cíl:

Vyškolit vědecké vědce schopné vytvářet inovační znalosti s cílem zavést špičkové technologie relevantní pro biotechnologický sektor se zvláštním důrazem na potravinářské a farmaceutické oblasti a vědy o živé přírodě.Vedoucí představitelé nebo spolupracovníci ve výše uvedených oblastech výzkumu v rámci národních a mezinárodních výzkumných skupin.

Zejména se program snaží vyškolení výzkumní pracovníci:

Nezávislý, s dovednostmi, znalostmi a schopnostmi identifikovat příležitosti, rozvíjet a řídit relevantní a relevantní výzkumné projekty biotechnologického vývoje v Mexiku.Uznáván za svou schopnost vytvářet znalosti a podporovat technologická řešení v oblasti biotechnologie pro výzkumná centra, odvětví: produktivní, vzdělávací, akademická a sociální v zemi.Schopnost propojit výrobní sektor tak, aby se plody výzkumu přenesly do vylepšených technologií, procesů a produktů, které pohánějí rozvoj země.Schopnost vytvářet, šířit a přenášet znalosti etickým způsobem s vysokým smyslem pro odpovědnost a společenským závazkem.Výhody... [-]
Mexiko Monterrey
Červenec 2020
španělština
Denní studium
4 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

DCI je svou povahou multidisciplinární a zahrnuje čtyři oblasti znalostí (biotechnologie, mechatronika, průmyslové inženýrství a ekologické systémy), které byly vybrány m ... [+]

DCI je svou povahou multidisciplinární a zahrnuje čtyři oblasti znalostí (biotechnologie, mechatronika, průmyslové inženýrství a ekologické systémy), které byly vybrány mezi výzkumnými liniemi s větší silou v rámci divize inženýrství a architektury. Tyto oblasti spolupracují navzájem prostřednictvím projektů, středisek a výzkumných křesel

Oblasti znalostí slouží jako kelímku pro definici výzkumných linek programu DCI:

Mechatronika a pokročilá výroba Mechatronika a pokročilá výroba zahrnuje analýzu a syntézu složitých systémů, ve kterých působí více disciplín. Linka mechatroniky a pokročilé výroby reaguje na potřebu školení lidských zdrojů pro výzkum s vysokou úrovní přípravy v oborech Automatizace, mechanika a elektronika.Čisté energie a udržitelné využívání vody Čistá energie a udržitelné využívání vody reagují na globální potřeby vyvíjejícími se operačními přístupy, od ošetření kontroly znečištění po koncept společenské odpovědnosti podniků. Uvádí význam, který ve vztahu k hospodářské a sociální sféře využívá přírodní zdroje s ekosystémovým přístupem, péče o fyzické prostředí a ochranu zdraví obyvatelstva, všechny se zaměřením a vizí udržitelnosti.Průmyslové inženýrství Průmyslové inženýrství souvisí se zvyšováním konkurenceschopnosti na celém světě a představuje jednu z největších výzev každého národa, zejména jeho institucí a společností, které budou muset čelit neustálému procesu zvyšování produktivity, efektivního využívání zdrojů a tvorbě odvahu čelit rostoucí konkurenci. Výzkum na hranici znalostí linky průmyslového inženýrství přispívá k hledání, rozvoji a zavádění nových způsobů provozu a zlepšování provozních a administrativních procesů, a to především vývojem nových a inovativních modelů rozhodování.Telekomunikace (T) Telekomunikace přispívá k řešení základních problémů v sítích a systémech, které přenášejí informace a které umožňují navrhnout platformy, které řídí digitální průmysl budoucnosti, a technologie jako IoT,... [-]
Mexiko Monterrey Buenavista
Leden 2020
španělština
Denní studium
4 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Doktorát v oblasti nanotechnologií má za cíl propagovat hodnotový řetězec využívající základy nanověd, aby vytvořil vědecké poznatky v pohraničí, které rozšiřují vývoj in ... [+]

Doktorát v oblasti nanotechnologií má za cíl propagovat hodnotový řetězec využívající základy nanověd, aby vytvořil vědecké poznatky v pohraničí, které rozšiřují vývoj inovativních nanotechnologických produktů a / nebo služeb, a identifikuje podnikatelské příležitosti založené na technologiích, které zvyšují přínosy konkurenceschopnost země

Výhody

učitelé

Program učil profesoři s doktorským studiem a odbornými zkušenostmi na Fakultě inženýrství a věd Tecnológico de Monterrey.

Akreditace

Tento program má akreditace a uznání od národních a mezinárodních institucí, jako jsou:

Program akreditovaný národním registrem kvality absolventů (CONV).Komise univerzit Asociace škol a univerzit jižního Spojených států (SACS).Tecnológico de Monterrey je akreditováno Komisí univerzit Asociace škol a univerzit na jihu Spojených států, aby udělovala odborné tituly a akademické tituly magisterských a doktorských titulů. Obraťte se na vysokou komisi v 1866 jižní Lane, Decatur, Gruzie 30033-4097, nebo volajte (1) 404-679-4500 (1) 404-679-4500, pro otázky ohledně akreditace Tecnológico de Monterrey.Národní postgraduální program v oblasti kvality (PNPC) Národní rady pro vědu a technologii (CONACyT).Uznávání oficiální platnosti sekretariátu pro vzdělávání v Mexiku.... [-]
Mexiko Monterrey Buenavista
Leden 2020
španělština
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Svojí povahou je doktorát multidisciplinární, pokrývá tři oblasti znalostí, které byly vybrány mezi výzkumnými liniemi s větší silou v Inženýrské a vědecké škole. Tyto ob ... [+]

Svojí povahou je doktorát multidisciplinární, pokrývá tři oblasti znalostí, které byly vybrány mezi výzkumnými liniemi s větší silou v Inženýrské a vědecké škole. Tyto oblasti spolupracují navzájem prostřednictvím projektů, center a fokusních skupin.

Programy generování znalostí a aplikace jsou:

Bio-inspirované systémy (bio-inspirované algoritmy)Modely strojového učení (Machine Learning)Data Science a aplikovaná matematika (Data

vstupní požadavky

Předchozí studie Magisterský titul s minimálním průměrem 90 nebo jeho ekvivalentu.Doklad o znalosti anglického jazyka Žadatelé o doktorský program musí předložit doklad o tom, že absolvovali TOEFL nebo jinou rovnocennou zkoušku. Přijatý student musí mít minimálně 550 bodů nebo jeho rovnocennost v jiném formátu TOEFL nebo jeho rovnocennost v jiné zkoušce.Vstupní test. Získejte minimální skóre 600 bodů v přijímacím zkoušce studia studia (PAEP).Dopisní doporučení: Předložte alespoň tři doporučené doporučení od akademických pracovníků (profesorů, disertačních poradců atd.), Kteří důkladně znají akademické výkony a postojové kvality žadatele.Test motivů. Esej, ve které student zdůvodňuje své důvody a cíle pro studium doktorského studia, specifikuje vybranou oblast specializace a popis jeho oblasti znalostí.Rozhovor: Zájemci o doktorský program musí provést rozhovor s osobou nebo osobami, o kterých rozhodl přijímací výbor programu. V rozhovoru bude hodnocena motivace žadatele k provedení postgraduálního studia a znalost práce vypracované v různých oborech výzkumu postgraduálního programu.... [-]
Mexiko Monterrey
Leden 2020
španělština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Adresa destinace
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, Nuevo Leon, 64849 MX
Sociální média
Adresa destinace
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Buenavista, Stát Mexiko, 14380 MX
Adresa destinace
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico City, Mexico City, 52926 MX
Adresa destinace
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, Jalisco, 45138 MX
Adresa destinace
Av Montaña Monarca 1340, Ejido Jesús del Monte, 58350 Morelia, Mich., Mexico
Morelia, Michoacán, 58350 MX
Adresa destinace
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla City, Puebla, 72453 MX
Adresa destinace
Av. Carlos Lazo #100, Álvaro Obregón, Santa Fe
Santa Fe, Nové Mexiko, 01389 MX
Adresa destinace
Epigmenio González 500, San Pablo
Santiago de Querétaro, Querétaro, 76130 MX
Adresa destinace
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Toluca, Stát Mexiko, 50110 MX
Adresa destinace
LATAM Sede Argentina - Buenos Aires
Buenos Aires, Buenos Aires, AR
Adresa destinace
LATAM Sede Bolivia - La Paz
La Paz, Oddělení La Paz, BO
Adresa destinace
LATAM Sede Chile - Santiago
Santiago, Metropolitní region Santiago, CL
Adresa destinace
LATAM Sede Colombia - Cali
Cali, Valle del Cauca, CO
Adresa destinace
LATAM Sede Colombia - Cartagena
Cartagena, Region Murcia, CO
Adresa destinace
LATAM Sede Costa Rica - San José
San Jose, Kalifornie, CR
Adresa destinace
LATAM Sede Ecuador - Guayaquil
Guayaquil, Guayas, EC
Adresa destinace
LATAM Sede Ecuador - Quito
Quito, Pichincha, EC
Adresa destinace
LATAM Sede El Salvador - San Salvador
San Salvador, Oddělení San Salvador, SV
Adresa destinace
LATAM Sede Guatemala - Guatemala
Antigua Guatemala, Oddělení Sacatepéquez, GT
Adresa destinace
LATAM Sede Honduras - Tegucigalpa
Tegucigalpa, Oddělení Francisco Morazán, HN
Adresa destinace
LATAM Sede Houston
Houston, Texas, US
Adresa destinace
LATAM Sede Nicaragua - Managua
Managua, Managua oddělení, NI
Adresa destinace
LATAM Sede Panamá - Panamá
Panama City, Florida, PA
Adresa destinace
LATAM Sede Paraguay - Asunción
Asuncion, PY
Adresa destinace
LATAM Sede Perú - Lima
Lima, Dalarna County, PE
Adresa destinace
LATAM Sede Puerto Rico - San Juan
Orange County, Kalifornie, PR
Adresa destinace
LATAM Sede Rep. Dominicana - Sto. Domingo
Santo Domingo, Distrito Nacional, DO
Adresa destinace
LATAM Sede Uruguay - Montevideo
Montevideo, Oddělení Montevideo, UY
Adresa destinace
LATAM Sede Venezuela - Caracas
Caracas, Hlavní město, VE