Přečtěte si oficiální popis

Německý institut pro hospodářský výzkum (DIW Berlin) je jedním z předních ekonomických výzkumných ústavů v Německu. Jsme nezávislá, nezisková institut zapojený do ekonomického výzkumu, služby a politického poradenství. Úzce spolupracujeme s univerzitami v Berlíně a Braniborsku a jsme aktivní v mezinárodních akademických sítích.

DIW Graduate Center (GC) vám nabízí špičkovou PhD v oboru ekonomie v Berlíně, vzrušující město doktorského studia. Každý rok se mnoho mladých a nadějných ekonomické vědci z celého světa, jsou přitahovány naše dobře navrženého programu, renomovaných světových členy fakulty, a naše partnerství s některými z nejlepších německých výzkumných institucí a vysokých škol.

Náš program se řídí excelence a významu. Zavázali jsme se poskytovat našim studentům co nejlepší doktorského školení, dláždit cestu pro jejich kariéry v akademickém výzkumu a politického poradenství. Jsme hrdí na to, vidět naši absolventi pracují v světových univerzit, jako jsou Cornell University, London School of Economics, a University College v Londýně, stejně jako v politických institucích, jako je Evropská komise, německým spolkovým ministerstvem, a Deutsche Bundesbank. Prohlédněte si naše webové stránky, abyste se dozvěděli více o našem programu. Pro jakékoliv dotazy, jsme rádi, aby vám pomohl.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

DIW Graduate Center

Naneste na DIW Graduate Center, kde akademická excelence splňuje stimulující prostředí v Německu největší ekonomický think-tanku. ... [+]

PhD v oboru ekonomie - se na plný úvazek stipendium na DIW absolvuje centrum

Kdo jsme Německý institut pro hospodářský výzkum (DIW Berlin) je jedním z předních ekonomických výzkumných ústavů v Německu. Jsme nezávislá, nezisková institut zapojený do ekonomického výzkumu, služby a politického poradenství. Kromě spolupracující úzké spolupráci s vysokými školami v Berlíně a Braniborsku, jsme také aktivní v mezinárodních akademických sítích.

Cílem DIW Graduate centra je poskytovat vynikající studenty doktorského studia s výzkumným prostředím a struktura výcvikového, která bude rozvíjet své nadání příkladným způsobem. Poskytuje jim k hlubokému pochopení ekonomických a sociálních procesů a zároveň jim nabízí možnost uplatnit své znalosti v profesionálním výzkumném prostředí jednoho z nejvýznamnějších ekonomických think tanků v Německu.... [-]

Německo Berlín
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině