Frankfurt School of Finance & Management

Úvod

Read the Official Description

Frankfurt School finanční Frankfurt School

Nabízíme špičkové kurzy a možnosti dalšího vzdělávání v sedmi různých programových divizích. Zachováváme čtyři specializovaná výzkumná centra a provozujeme řadu mezinárodních poradenských projektů. Veškeré vzdělávací, výzkumné a poradenské aktivity jsou zaměřeny na finance a řízení. Financím rozumíme finanční činnosti ve všech společnostech, které se zabývají finančním řízením. A vedením řídíme klasické podnikové vedení, kde manažeři nasazují zaměstnance a zdroje takovým způsobem, že cíle společnosti jsou splněny co nejúčinněji.

Frankfurt School finanční Frankfurt School

Mezinárodní programy

Dnešní vedoucí pracovníci čelí velkým výzvám na extrémně diverzifikovaných a dynamických trzích, rostoucí globální konkurenci a stále více závislé zákazníky a dodavatelé.

V tak komplexním podnikatelském prostředí jsou organizace, které přežívají, ty, které mají dobře vyvinuté strategie a vysoce kvalifikované manažery. Výkonné vzdělávací programy mohou pomáhat vedoucím pracovníkům rozvíjet jejich vedoucí a manažerské dovednosti, dát jim příležitost se poučit z osvědčených postupů a vytvořit partnerskou síť s některými z nejúspěšnějších vůdců a společností z celého světa.

Frankfurt School finanční Frankfurt School

Naše portfolio

Naše vzdělávací programy zahrnují výuku ve třídě s vysoce kvalifikovanou a zkušenou fakultou, samostudium, internetové školení a doučování, stejně jako mezinárodně uznávané zkoušky a certifikace.

Frankfurt School nabízí širokou škálu předmětů v oblasti bankovnictví

Dodáváme výkonné vzdělání na všech úrovních, od mladých až po vedoucí pracovníky, včetně výkonného vzdělání na úrovni správní rady, v řadě společností nebo institucí z finančního a jiného odvětví.

Zejména v oblasti personalizovaných školních vzdělávacích programů nabízí Frankfurt School širokou škálu služeb:

• analýza tréninkových potřeb • návrh vzdělávacího programu na míru • přizpůsobená výroba seminárních materiálů a studijních knih • e-learningové platformy a webový tréninkový program pro zákazníky

Hlavní programy

Když jste položili základy úspěšné kariéry s bakalářským studiem, dalším krokem je rozvíjet své znalosti a budovat své dovednosti. Na Frankfurt School finanční Frankfurt School

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět Online Certifikáty » Vidět Certifikáty » Vidět Summer courses » Vidět BBA programy » Vidět BSc programy » Vidět Kombinované MBA » Vidět Kurzy » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět EMBA » Vidět MBA »

Contact

Frankfurt School of Finance & Management

Adresa, 1. řádek Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34
60322 Frankfurt, Hesse, Německo
Website http://www.frankfurt-school.de/
Telefonní číslo +49 69 1540080