The European Wellness International Institute (EWII)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

142679_EWII-banner-intro.png

Evropský wellness mezinárodní institut (EWII)

European Wellness International Institute [EWII] je profesionální orgán, jehož 100% vlastníkem je Evropská wellness akademie. EWII je organizace, která usiluje o uznání předchozího učení. V poslední době se objevily formy doktorátu, které nejsou specifické pro profese nebo obory a které používají starší odborníci jako prostředky pro profesionální rozvoj a pro řešení složitých pracovních či příspěvkových problémů.

142689_EWII-banner-6.png

The European Wellness International Institute (EWII) uznává, že znalosti a dovednosti lze získat z široké škály učení. Institut se proto zavazuje zajistit, aby znalosti a dovednosti, které jsou získány na základě pracovních zkušeností, životních zkušeností, trvalého profesního rozvoje (CPD) nebo předchozí kvalifikace, mohly být uznány na základě přísných příslušných andragogických a profesionálních hodnocení.

Proč studovat na Evropském institutu mezinárodního wellness?

  • Uznává hodnotu učení mimo formální prostředí a uznává aktivní učení na pracovišti.
  • Potvrzuje hodnotu učení, které studenti sami dosáhli a nashromáždili se v průběhu let v příslušných oborech.
  • Pomáhá studentům šetřit čas a peníze tím, že eliminuje zbytečné opakování a zdvojování materiálu, který je studentům již znám.
  • Zvýšit sebevědomí studentů na základě jejich profesionálních úspěchů a zajistit větší rovnost příležitostí a praxe v kariérním postupu.

Místa

Edenkoben

Adresa, 1. řádek
67480 Edenkoben, Porýní-Falc, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: