Přečtěte si oficiální popis

Staňte se vůdcem zítřka

Inovace prostřednictvím špičkového obsahu a technologie

Limburg Graduate School of Business (LGSB) je absolventská škola, která nabízí moduly, zařízení a výzkumné příležitosti pro mezinárodní akademiky a Ph.D. kandidátů.

Nabízíme celou řadu vzdělávacích balíčků v celé řadě oborů a můžeme nabídnout smíšené možnosti vzdělávání tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám. Pokud tedy chcete intenzivně studovat se spolužáky a trenérem nebo studovat vlastním tempem, je to možné v LGSB. Nabízíme mnoho možností učení; od živých událostí až po webináře a Q

LGSB je organizace s mnoha partnery po celém světě. Máme vlastní studijní a výzkumná centra v Evropě, Africe a brzy v Asii a na Středním východě, kde se studenti, partneři a učitelé mohou setkávat a pracovat na budoucích znalostech.

Naše vize

Snažíme se pomáhat lidem rozvíjet se bez ohledu na čas a místo. Udržujeme naše hlavní cíle:

  • Moderní vzdělávání
  • Vysoce kvalitní materiál
  • Nejlepší služby umožňující studentům dosáhnout svých cílů
  • Zaměstnanci zkušených učitelů
  • Cenově dostupné ceny

Naše mise

Limburg Graduate School of Business vám umožní růst ve znalostech a dovednostech. Chceme zajistit co nejlepší možnou výměnu znalostí. Zkušení učitelé vysvětlují osnovy a umisťují učební materiály do kontextu. Pomůžeme vám stát se úspěšným ve studiu a tím i ve vašem životě.

Toho je dosaženo poskytnutím nezbytného studia v částech a moderním způsobem. Každá část může být zaplacena ve splátkách, což usnadňuje přístup pro každého. Všechny díly společně vám umožní dokončit studium. Vstup do Limburg Graduate School of Business vám umožní dosáhnout ambiciózních cílů a stát se úspěšným ve své profesi.

Akreditace

V Limburg Graduate School of Business se vždy zaměřujeme na kvalitu. Proto hrdě spolupracujeme s univerzitami, které zajišťují kvalitu našich modulů. Můžete navštívit naši partnerskou stránku a zjistit, kteří partneři jsme vybrali pro práci. Naši vysoce kvalitní partneři jsou akreditováni IACBE, což jim dává pravomoc udělovat našim studentům oficiální tituly.

IACBE akredituje obchodní programy, které vedou k vysokoškolskému vzdělání na přidružených, bakalářských, magisterských a doktorských úrovních na vysokých školách, které poskytují bakalářské a / nebo absolventské tituly. IACBE neakredituje obchodní programy institucí vysokoškolského vzdělávání, které nabízejí pouze přidružené tituly v podnikání. Všechny druhy dodávek, kampusů, lokalit a výukových míst, stejně jako všechny obchodní programy bez ohledu na stupeň vzdělání, budou obvykle zahrnuty do hodnocení akreditace IACBE.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

Limburg Graduate School of Business

Doktorský program podporuje absolventy v jejich akademickém a / nebo profesním rozvoji. Program je relevantní, bohatý a akademicky platný a v souladu s národními a meziná ... [+]

Obsah programu

Doktorský program podporuje absolventy v jejich akademickém a / nebo profesním rozvoji. Program je relevantní, bohatý a akademicky platný a v souladu s národními a mezinárodními standardy vysokoškolského vzdělávání. Splňuje kritéria procesu harmonizace vysokoškolského vzdělávání v Evropě a výsledků učení na nejvyšší úrovni evropského kvalifikačního rámce (EQF-Level 8).

LGSB poskytuje vysoce kvalitní doktorské školení, které vás vybaví všemi znalostmi a nástroji. Nejste sami na své cestě! Naši významní mezinárodní členové fakulty vás budou vyučovat a kontrolovat. Naše jedinečné výzkumné laboratoře vám pomohou při sběru a analýze vašich dat. Provedeme vás všemi kroky vašeho Ph.D. studie.... [-]

Nizozemsko Maastricht
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině