Přečtěte si oficiální popis

Poslání Univerzity San Martín de Porres
"Vycvičit kompetentní odborníky se solidními humanistickými, etickými, morálními a občanskými hodnotami, přispět k vytváření znalostí prostřednictvím výzkumu a podporovat šíření vědy, techniky a kultury." Projekt naše akce pro komunitu, podporující budování moderní a spravedlivé společnosti. "


Víra Univerzity San Martín de Porres
"Objevit se v Quacquarelli Symonds, který se řadí mezi 100 nejlepších univerzit na světě nebo mezi 10 nejlepších univerzit v Latinské Americe pro rok 2021."


Poslání Ústavu pro kvalitu vzdělávání
"Kvalifikujte kompetentní odborníky s pevnými etickými a občanskými humanistickými hodnotami, přispějte k vytváření znalostí prostřednictvím výzkumu a podpořte šíření vědy, techniky a kultury." Projekt naše akce pro komunitu, podporující výstavbu moderní a spravedlivá společnost ".


Vize Ústavu pro kvalitu vzdělávání
"Dosáhnout akademické dokonalosti na nejvyšší úrovni v oblasti odborné kvalifikace prostřednictvím magisterských a doktorských studijních programů ve vzdělávání, znovu potvrdit představu vysoké důvěryhodnosti a vedení institucí, neustálého zlepšování akademické kvality, vysokého smyslu pro odpovědnost a sociální citlivosti a jeho závazek vůči peruánské společnosti. "


Institucionální kultura

 • Respektujte osobu.
 • Hledejte pravdu
 • Integrita (upřímnost, poctivost, spravedlnost, solidarita a oddanost služeb).
 • Hledání excelence.
 • Vedení (akademické, technologické a další).
 • Inovativní a podnikatelský přístup.
 • Ochrana životního prostředí
 • Týmová práce
 • Efektivní komunikace
 • Závazek k rozvoji země.
Programy se vyučují na:
 • španělština

Tato škola dále nabízí:

Doctor of Education

Instituto Para La Calidad De La Educacion

Program Doktorát ve vzdělávání je tvořen akademickými studiemi založenými na výzkumu. Jejím cílem je rozvíjet znalosti na nejvyšší úrovni. ... [+]

Program Doktorát ve vzdělávání je tvořen akademickými studiemi založenými na výzkumu. Jejím cílem je rozvíjet znalosti na nejvyšší úrovni.

profil absolventa

Doktor ve vzdělávání, absolvoval univerzitu v San Martin de Porres, má následující kompetence:

Usměrňuje multidisciplinární výzkumné a vzdělávací inovační skupiny a podílí se na nich s využitím znalostí a kompetencí věd škol, metodiky výzkumu a souvisejících oborů.Podílí se na výuce na všech úrovních vzdělávacího systému, zejména v postgraduálních a průběžných vzdělávacích programech, pro které rozvíjí nové postupy výuky a učení odpovídající tomuto stupni vzdělání.Vybírat návrhy a aplikovat postupy a nástroje hodnocení učení, které jsou přiměřené k posouzení dosažení cílů jejich předmětu a získat potřebnou zpětnou vazbu pro zlepšení procesu učení - učení.Řídí týmy a účastní se procesů návrhu, revize a úpravy učebních osnov různých úrovní a vzdělávacích programů.Účast na přípravě, provádění, hodnocení a kontrole politik a projektů v oblasti vzdělávání.Správa institucí, programů a vzdělávacích procesů s vysokou efektivitou a efektivitou.Řídí týmy a aktivně se podílí na procesech akreditace, licencování a řízení kvality institucí a vzdělávacích programů.Vykládá v přísném smyslu národní výchovnou realitu a její historickou projekci v kontextu svých sociálně-ekonomických, kulturních a politických formací a zdůrazňuje své vlastní hodnoty.KurikulumAkademický titul... [-]
Peru Lima
Březen 2020
španělština
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině