University of Minho - Law School

Úvod

Read the Official Description

Nejvzdálenější původ vzniku Law School (ED) je třeba hledat v době založení Univerzity v Minho (UMinho). První rektor, profesor Carlos Lloyd Braga, na schůzi konané v právním Asociace Braga, 6. dubna 1974, za předpokladu, pro vytvoření Katedra právní vědy (Diário do Minho, z 04.07.1974). Instalace výbor univerzity, vzhledem k tomuto cíli, byl také součástí Profesor Diogo Freitas do Amaral.

Nejvíce Rozhodující impuls k vytvoření Právnické fakulty byl postoj profesor Sérgio Machado dos Santos, aby zahrnovaly tomuto účelu v "Akčního programu" z března 1990, který tvořil základ pro jeho kandidatury a voleb rektora UMinho. Tento program by mohl číst (str. 13-14) jako programový cíl, "studijní a start-up kurzy v nových oblastech vědění, zejména se zákonem."

V letech 1990 a 1993 byla zřízena pracovní skupinu, v čele s profesorem Antonio Candido de Oliveira, odpovědný za vypracování tohoto návrhu pro vytvoření právnický titul.

Dne 1. února 1993, univerzita Senát schválil jednomyslně aklamací, zákon Studijní. Byly vytvořeny základy třetího školy veřejného práva země - poté, co na Právnické fakultě Univerzity v Coimbře a Právnické fakulty univerzity v Lisabonu -, která zahájila svou činnost v akademickém roce 1993/1994.

Vytvoření míry byl doprovázen, od počátku, institucionalizace organizační struktury odpovídající škole v zařízení, se zvláštním předpisem o vědecké rady předsedal prorektora. Tato vědecká rada, byly součástí vážení učitelé veřejných vysokých škol právnických fakult v zemi, Právnická fakulta Katolické univerzity v Portu, právnických fakultách univerzity v Santiagu de Compostela a La Coruña a jiných školách univerzity Minho. Práce těchto specializovaných učitelů a příslušného předsednictví dvou prorektory (profesor Victor Aguiar e Silva a profesor acylium skála) byly rozhodující pro vědecké splatnosti školy.

Právnickou fakultu v roce 2005 získal statut školy s úplnou samostatnost. Smysl autonomie předpokládá velký význam tady, ale relativní. Konsolidace práce školy je velmi dlouhá práce, aby i nadále slibné, jak to bylo, vyžaduje trvalý závazek a pocit odpovědnosti všech učitelů, studentů a zaměstnanců.

Krátká poznámka poukázat na to, že všechny fantastická rána dát v kvalifikaci učitelů povolených dosáhnout velmi důležitý výsledek: je třetí škola práva v zemi, v počtu učitelů s doktorský titul. To bylo také první School of veřejného práva, který v akademickém roce 2006/07 začal právnický diplom s plánem vhodných studií na Bologna. Tento studijní program trvá čtyři roky (osm semestrů), udělení titul Master of Law. V těchto čtyřech letech se ujistil studenta strukturování nezbytné školení v právní expert. Cílem Udělen je v podstatě, že formování právníky s pevnými základními dovednostmi, schopné vykonávat funkce, které tradičně se jim byly svěřeny, včetně soudnictví, právo, veřejná správa, registrace a notáře a soudní policie, stejně jako vykonávat více inovační činnosti, v jasném expanze, jako je například poradenství a odůvodnění rozhodnutí v soukromých a veřejných organizacích, národní a mezinárodní.

Zákon Škola sídlí v Gualtar kampusu University of Minho v Braga, které mají vlastní zařízení, v písemné budově architekta José Gomes Fernandes. Na Právnické fakultě zahrnují následující prostory: pokoj aktů; Dva sály; Čtyři pokoje seminární tříd; Publikum simulace místnosti; Knihovna práva; Knihovna Salgado Zenha; CEJUR dokumentační centrum; Pokoj výzkumných pracovníků; Zařízení z řídících orgánů a správních služeb; Úřady učitelů; Studentské spolky - Elsa UMinho a AEDUM; CEJUR

This school offers programs in:
  • Portuguese (Portugal)

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktorát V Právních Vědách

Campus forma Denní studium October 2017 Portugalsko Braga

Doktorský titul v právní věda nabízí pokročilé formace na příslušníky právní profese, instruktory a výzkumných pracovníků. Doktorandi mají příležitost se specializovat v soukromém právu, jakož i veřejného práva nebo obecné právo. Neexistuje žádné povinné v kurzu jako studenti zaměří na jejich výzkumného programu, práce s vedením z jejich poradce. Tento stupeň vrcholí předložení a obhajobě bakalářské práce. [+]

Doktorský titul v právní věda nabízí pokročilé formace na příslušníky právní profese, instruktory a výzkumných pracovníků. Doktorandi mají příležitost se specializovat v soukromém právu, jakož i veřejného práva nebo obecné právo. Neexistuje žádné povinné v kurzu jako studenti zaměří na jejich výzkumného programu, práce s vedením z jejich poradce. Tento stupeň vrcholí předložení a obhajobě bakalářské práce. Ti, kteří vydělávají na doktorát v právní věda z Universidade do Minho jump-start své kariéry na univerzitách, veřejných organizací a soukromých podniků. Požadavky na přijetí Ty, které se mohou vztahovat na studijní kurz vedoucí k titulu PhD v právní vědy, jsou: a) Držitel magisterského titulu nebo právní ekvivalent; b) Držitelé stupně, akademické a vědecké osnov, která je uznávána jako ověřování schopnost vykonávat tento cyklus studia o vědecké rady; c) Držitelé akademické, vědecké nebo profesního vzdělávacího programu, která je uznávanou vědeckou radou, jak potvrzuje schopnost provádět tento cyklus studia. Uznání uvedené v písmenech b) ac) se vztahuje pouze na přístup k PhD v právní vědy a neudělují svému držiteli se rovnocennosti s bakalářského nebo magisterského studia, či právo na jeho / jejich uznání. [-]