Institute of Art, Design and Enterprise - University

Úvod

Read the Official Description

IADE-U Ústav umění, designu a podnikání - Univerzitní je nový oficiální název nejstarší vysokoškolské instituce designu v Portugalsko.

IADE přijel v roce 2012 do nové etapy ve své dlouhé cestě více než čtyři desetiletí a stává se University. Je to úspěch, který vyplývá ze schopnosti tvorby, přenosu a šíření kultury, vědy, vědy a techniky, a to prostřednictvím vzdělávání a výzkumu.

IADE byla laboratoř kreativity, talentu a vedení obecně uznávány v celé společnosti. To byl schopen vést všechny studenty k experimentování a úspěchu, a povzbuzuje lidi k testování jejich vlastní talent, přijmout riskování, prostě věřit v sebe, což je nejlepší z nejlepších v životě nebo v budoucí profesní integraci.

Dnes jsme Největší škola designu v zemi a my jsmemong první v marketingu, reklamě a fototechnika, A to jak v počtu studentů, kvalitu své výuky a výzkumu, a také (ale v neposlední řadě), aktivní účast v mezinárodních sítích. Samozřejmě, že jsme stále nejsou spokojeni. Je to škola, která přináší myšlenky, která kompenzuje úsilí, vášeň nese ovoce. Děláme a budeme vštípit našich studentů, že mohou dělat, co se stejně nebo lépe než všechny "ostatní" ... a jsme vedeni k přesvědčení, že všichni, bez výjimky, studenty, učitele, zaměstnance a partnery, je schopen dát IADE na horní + evropských univerzit.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Portuguese (Portugal)

Vidět PhD »

Programs

PhD

Doktorát V Oboru Designu

Campus forma Kombinované 3 let October 2017 Portugalsko Lisboa

Pokud máte ambice jít nad rámec umění a vědy, máte ambice jít nad rámec designu. A pokud budete chtít představit, co nikdo jiný počala promítnout to, co nikdo jiný předpokládá, dělat to, co nikdo jiný ano, popsat, co nikdo jiný je popsáno, aby spočítat, co nikdo jiný vypočítat, změřit to, co nikomu jinak měřit, reprezentovat co ještě nikdo zastoupeni a pokud máte ... [+]

PhD v designu Pokud máte ambice jít nad rámec umění a vědy, máte ambice jít nad rámec designu. A pokud budete chtít představit, co nikdo jiný počala promítnout to, co nikdo jiný předpokládá, dělat to, co nikdo jiný ano, popsat, co nikdo jiný je popsáno, aby spočítat, co nikdo jiný vypočítat, změřit to, co nikomu jinak měřit, reprezentovat co ještě nikdo zastoupeni a pokud máte tu drzost porozumění a dát osud, poté, IADE-U Vám umožní doktorském studijním v designu. Cíle Stanete se součástí UNIDCOM / IADE. Jednotka I & D pro řemeslné bytí Designer. Tam najdete Lékaři, některé s agregací hlavou a také členům Akademie, která nabídne řadu přednášek v celkem 100 hodin a vy budete muset podílet s ostatními studenty, které jsou také v cestě třech rok k získání Doktorský studijní. Cíle Tento program je určen pro vysokoškolsky vzdělaných osob a) studia, kteří se již prokázala v této úrovni vynikající schopnost výzkumu, inovací a kreativity. b) magisterské držáky s substancial již záznam vědeckých publikací v oblasti c) jednotlivci s tělem umělecké práce s návrhovými stejnou úroveň inovace a složitosti výzkumu doktorského titulu. U kandidátů zapsat do) celý akademický program je zaměřen na praxi výzkumu a výzkumné praxi. Počínaje prezentaci výzkumného semestru v podstupujících IADE-U, budou studenti integrovat již ve 2. pololetí do jedné z výzkumných skupin působících v IADE-U. Oblasti odborné způsobilosti design [-]