University of Minho - Institute of Arts and Human Sciences

Úvod

Read the Official Description

O Ústav umění a humanitní Je to stálý organizační jednotka z University of Minho homologní z fakult umění, jehož cílem je zajistit výzkum, výuku a další specializované služby v oblasti dopisů a humanitních věd, ve spojení s jinými strukturami University a Podle obecných cílů uvedených v jeho stanovách.

Mezinárodně, Ústav udržuje stálé kontakty a výměnu buď s univerzitami Evropské unie, nebo s jinými vysokými školami na základě provedených protokoly, doprovodné a aktivně účastní mezinárodního univerzitního života.

Naplňování cílů ústavu je zajištěno orgány, jejichž cílem je řízení, rozvoji a řízení jejích činností v kulturních, vědeckých, pedagogických a servisních rozměrů, stejně jako administirativa a finančního řízení.

Orgány institutu

Rada ústavu Prezident Institutu Vědecké poradenství Pedagogická rada Poradní výbor

President:

Eunice Maria da Silva Ribeiro profesorem

Místopředsedové:

Maria Cristina Daniel Alvarez Docent c / Agregace Joaquín Nuñez Sabarís docent Ana Lucia Almeida Carmo Amaral Curado odborný asistent

Poselství prezidenta

Vítáme / a na Ústavu umění a humanitních věd (ILCH)!

Zatímco School of University of Minho (UM), věnovaný výuce, učení a výzkum v několika oblastech humanitních věd a umění, ILCH má v současné době celou řadu školení k dispozici v oblasti jazykových věd, literatur a kultur, Filozofie a uměnovědná studia. Nachází se v Gualtar kampusu univerzity Minho, v budování Congregados (Central Avenue Braga), kde tým titul v hudbě, a Guimarães, město, které vítá míru v divadle se ILCH prezentuje jako multikulturní prostor a vícejazyčný, s učiteli a studenty z různých zemí a kulturních geografických a ve kterých má velké množství projektů národních i mezinárodní spolupráce.

Kurikulární nabídka ústavu zahrnuje ve skutečnosti širokou škálu vysokoškoláka a postgraduální z filozofie lingvistiky a aplikované lingvistiky, a to prostřednictvím Lusophone studií, pro srovnávací studie evropských jazyků a literatur a orientálních studií se které byly přidány v poslední době hudebních kurzů a divadlo. Se podílí i na mnoha dalších stupních univerzity, a to buď prostřednictvím kurzů jazyků a kultur, ať už prostřednictvím bezplatných kurzů v cizích jazycích nebo portugalském jazyce podporovaných BabeliUM - Centrum jazykového vzdělávání s progresivním nasazení v akademické a sociální sítě ,

Výzkum vyvinut v ILCH je součástí humanitní studia Center (CEHUM) výzkumného střediska financovaného RUP hodnocena jako výborný, a odpovědný za diakritikou přezkoumala, vědecký časopis indexovány v mezinárodní databázi Scielo na ročním základě, distribuované Tři série (věda jazyka, Vědecká literatura, filozofie a kulturu).

V průběhu celého roku se ILCH vyvíjí velké množství kulturních a vědeckých iniciativ zaměřených na univerzitní veřejnosti a společnosti obecně. Tyto informační činnosti prosazované kateder na CEHUM a BabeliUM, se vyskytují pravidelně a sahají od školení a kurzy bezplatné výuky v různých workshopů, konferencí, seminářů, přehlídek a výstav. Pravidelně hrají hudbu mistrovské kurzy v budově Congregados, režírovaný mezinárodně renomovaných pedagogů, otevřené pro literaturu a lingvistiku seminářů, literárních a filozofických knižních klubů, koncertů a divadelních představení v různých kulturních prostorů v regionu.

Jako prostory par excellence tvorby, experimentování a kritika myšlenky, jako je vytváření míst alternativních forem existence proti institucionalizovaných pole, filozofie, literatuře, umění držet ústřední roli při tvorbě svobodného subjektu ak sociální občan, morálně a intelektuálně odpovědná. Politika mnohojazyčnosti obsahoval ILCH utrpěl v chápání jazyka jako vlastí a kultury "mátrias" a nepostradatelné nástroje pro mezikulturní dialog. nutně jít do obrany a podpory portugalského jazyka mají tendenci čelit hegemonické modely. V ILCH lži, tentokrát těsně zavázala k poslání přijatého um 'konstrukci modelu společnosti založené na humanistických principů ", který je schopen poskytnout celkovou historické vědomí zásadní pro potvrzení individuální svobody a kolektivu.

V různých částech této stránce naleznete podrobné a aktuální informace o životě Ústavu umění a humanitních věd. Pokud nenajdete informace, které potřebujete, neváhejte nás kontaktovat.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Portugal)

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktorský Program Srovnávacích Modernit: Literatur, Umění A Kultury

Campus forma Denní studium 1 rok October 2017 Portugalsko Braga

Doktorský program v srovnávacích modernit na University of Minho je míra pevně zakotvena v mezioborovém struktuře a učil na modulární bázi, která poskytuje pokročilý výcvik na úrovni pomaturitní pro studenty a odborníky s bývalými studií a kurikulárních zájmy v humanitních vědách. [+]

Doktorské studium ve srovnávacích modernit na University of Minho je míra pevně zakotvena v mezioborovém struktuře a učil na modulární bázi, která poskytuje pokročilý výcvik na úrovni pomaturitní pro studenty a odborníky s bývalými studií a kurikulárních zájmy v humanitních vědách. Program splňuje rostoucí poptávky z různorodých odvětví společnosti v oblasti výzkumu a pokročilých studií v oblasti Interarts, srovnávací literatury, kulturních studia a digitální humanitních věd, stejně jako rovnost, překlady a postkoloniálních studií. Program se skládá z 8 hodin seminářů a navíc 2,8 výukových hodin týdně v průběhu prvního roku. Projekt Práce má být předložena na konci prvního roku a musí být schváleny vědecký výbor na Vysoké škole uměleckoprůmyslové. Jakmile je práce dokončena, bude bránil ve veřejném zasedání před komisí integrující interních a externích profesorů. Koordinátor Program: Prof. Ana Gabriela Macedo [-]