ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Úvod

Read the Official Description

ISEG Lisabon School of Economics a management

S více než sto let historie, ISEG byl první škola ekonomie a managementu, které mají být založena v Portugalsku. Škola je součástí Lisabonské univerzity, největší z portugalských univerzit. Uznávaná národně, ISEG je rovněž etablovat jako respektovaný mezinárodním názvem.

Naši studenti a programy

ISEG je multikulturní prostředí, ve kterém více než 15% studentů jsou mezinárodní. Jeho kultura je známo, že je jedním z prvků solidarity a spolupráce.
ISEG má přes 4800 studentů následujících 7 vysokoškoláka, 20 magisterské a doktorské programy 8, stejně jako více než 30 školicích programů výkonné. Více než tucet těchto kurzů (rozmístěných na všech úrovních studia) jsou plně k dispozici v angličtině.

Fakulta a výzkum

Naše fakulta se může pochlubit nejvyšší procento PhD držitelů v zemi, přičemž většina byly získány v renomovaných mezinárodních institucí. To se odráží v mezinárodním orientaci své výzkumné činnosti a ve svých třídách.
Vzhledem k tomu, portugalském školy s většinou publikací v prestižních mezinárodních časopisech, ISEG výzkum je opravdu world-class. K dispozici je 6 výzkumná střediska vyšetřující oblasti řízení, ekonomie, matematiky a společenských věd.

Absolventi

Naši absolventi jsou vysoké profilové odborníci pracující na špičkových firem. Iniciativa a zapojení sdružení Alumni, spolu s historií ISEG a jeho uznání na trhu, pomohly naše Absolventská síť největší a nejrespektovanější v zemi.

Naše Campus

Škola sídlí v bývalém klášteře, krásně přeměněn na poskytnutí účelové moderní vybavení při zachování charakteru a funkce původních budov. Ceníme si kulturní rozmanitost a podporovat mimoškolní aktivity, včetně workshopů, koncertů, výstav a veřejně prospěšné práce, připravuje naše studenty na stále se měnící multikulturním světě.

Neváhejte a navštivte naše webové stránky programu a najít ten, který bude nejlépe vyhovovat vám.
Těšíme se na setkání s Vámi v našem Campus ISEG v Lisabonu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět Kombinované MBA » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

PhD Rozvojových Studií

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Portugalsko Lisboa

Jedná se o pokročilý studijní program určen k rozšíření poznatků a vyrábět originální výzkum v oblasti rozvoje, v souladu s nejlepšími evropskými univerzitami. S vytvořením tohoto PhD, záměrem je podívat se na změny, ke kterým došlo v posledních desetiletích a které vedly k této vědecké oblasti se stal ohniskem současné debaty, jak v ekonomické, sociální a environmentální politiky, jak v akademickém světě. [+]

PhD Rozvojová studia

PhD rozvojových studií byla založena Technická univerzita v Lisabonu v roce 2009. Tento třetí cyklus kurzu je poskytnout vysoce kvalitní akademické vzdělání v rozvojových studií a vyrábět originální výzkum v této oblasti. Kurz se objevil v reakci na změny v posledních desetiletích, které přinesly rozvojových studií do popředí v současných debatách, jak v akademiích a v oblasti ekonomické, sociální a environmentální politiky.

hostitelské center

Výzkum provádí v ISEG výzkumných center, které byly klasifikovány Nadace pro vědu a technologie (FCT) jako velmi dobré nebo vynikající, poskytují důležitou podporu pro studenty v tomto programu.... [-]


PhD V Ekonomické A Organizační Sociologie

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Portugalsko Lisboa

PhD ekonomické a organizační sociologie byla založena Technická univerzita v Lisabonu v roce 1991 a přizpůsobil se Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání v roce 2009. [+]

PhD v ekonomické a organizační sociologie

&nbsp

PhD ekonomické a organizační sociologie byla založena Technická univerzita v Lisabonu v roce 1991 a přizpůsobil se Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání v roce 2009. Tento třetí cyklus Cílem kurzu je poskytnout kvalitní akademické školení v ekonomické a organizační sociologii a vyrábět originální výzkum v této oblasti. Předmět je vyučován ve spolupráci s vědeckým ústavem sociálních věd Univerzity v Lisabonu (ICS / UL) a Fakulty sociálních věd a humanitních studií Nové univerzitě v Lisabonu (FCSH / UNL).

&nbsp

&nbsp

Host centra

... [-]

Phd V Ekonomii

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Portugalsko Lisboa

PhD in Economics má za cíl poskytnout vzdělání, které připravuje absolventi doktorského studia pro odbornou práci, která vyžaduje vyšší úroveň technických a vědeckých znalostí a připravuje je na mezinárodní kariéru v ekonomii. [+]

Ph.D. v ekonomice

Hlavním cílem PhD in Economics je poskytnout vzdělání v přípravě na pozici v profesi, která vyžaduje vysokou úroveň technické a vědecké kvalifikace, a zároveň umožňuje absolventům absolvovat mezinárodní kariéru v ekonomii.

Cíl

Ti, kteří hledají pokročilé vzdělání a kteří chtějí provádět výzkum v oboru ekonomie, při přípravě na vysoce kvalifikovanou roli ve veřejném sektoru nebo v soukromém sektoru. Tato pozice zahrnuje vysokoškolské vzdělání a výzkum, vedení a řízení národních a mezinárodních organizací, konzultace, školení a výzkumné projekty a studie. .

Proč zvolit ISEG?

Vědecký výzkum, který probíhá ve výzkumných centrech ISEG, je důležitým prvkem vědecké podpory tohoto programu s důrazem na oblasti ekonomie (UECE) a aplikované matematiky (CEMAPRE). Právě tato výzkumná střediska hostí studenty doktorského studia.... [-]


PhD V Hospodářských A Sociálních Dějin

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Portugalsko Lisboa

PhD Hospodářské a sociální dějiny byla založena Technická univerzita v Lisabonu v roce 1991 a přizpůsobit evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání v roce 2009. Tento třetí cyklus kurzu je naučit a vyrábět originální výzkum v poli hospodářských dějin. [+]

PhD v hospodářských a sociálních dějin

PhD Hospodářské a sociální dějiny byla založena Technická univerzita v Lisabonu v roce 1991 a přizpůsobit evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání v roce 2009. Tento třetí cyklus kurzu je poskytnout vysoce kvalitní akademické vzdělání v ekonomické historii a vyrábět originální výzkum v této oblasti.

Cílem kurzu je připravit odborníky s vysokou kapacitou interpretace a reakce na ekonomické a sociální změny v dlouhodobém horizontu a na interakci mezi chronologické, geografických a sociálních aspektů těchto změn.

Výzkum provádí v ISEG výzkumných center - a to GHES - sociální a ekonomický výzkum Centra historie - poskytují důležitou podporu pro studenty v tomto programu. Toto centrum a jinými výzkumnými středisky v ISEG, které byly také hodnoceny jako velmi dobré nebo vynikající, jsou hostitelské středy do PhD Hospodářské a sociální dějiny studentů.... [-]


PhD V Oboru Matematika Aplikována Na Ekonomiku A řízení

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Portugalsko Lisboa

Doktorát v oboru matematiky aplikované ekonomie a managementu, aby byl nedávno přepracován jako třetí cyklus kurzu v souladu se stávající právní předpisy, plnit ... [+]

Doktorát v oboru matematiky aplikované na Ekonomika a management

&nbsp

Doktorát v oboru matematiky aplikované ekonomie a managementu, aby byl nedávno přepracován jako třetí cyklus kurzu v souladu se stávající právní předpisy, plnit mezeru týkající se dalšího vzdělávání v matematice zahrnuje aplikace na poli ekonomie a managementu.

Tento nový kurz se může pochlubit vysoce kvalifikovaní profesoři, a to zejména v oblasti pojistné matematiky, analýza, dynamické systémy, finance Ekonometrie, Matematika Finance, makro i mikro-ekonometrie, operační výzkum, statistiku a časové řady.

&nbsp

&nbsp

Kde je kurz vyučován? ... [-]


PhD V řízení

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Portugalsko Lisboa

Tento PhD program v Mangementu bude obzvláště zajímavý jak pro ty, kteří chtějí pokračovat v pokročilé výzkumné kariéře nebo projekty ve veřejných nebo soukromých institucích, nebo chtějí vykonávat svou kariéru jako učitelé ve vysokoškolských institucích nebo výzkumných střediscích. [+]

PhD na řízení

S velkým potěšením představujeme nové vydání doktorského studijního programu Management. Úspěch předchozích vydání byl dosažen dokončením dobrých výzkumných projektů a následným zveřejněním jejich výsledků na konferencích a nevidomých odborných publikacích publikovaných v mezinárodních časopisech s dobrým hodnocením. Tyto skutečnosti odůvodňují naše nadšení a odhodlání při zahájení tohoto vydání.

Po celou dobu své existence má School of Economics and Management (ISEG) zásadní přínos pro vzdělávání kádrů a vůdců portugalských a mezinárodních organizací. Absolventi ISEG a absolventi doktorského studia zobrazují dobrý publikační a citační záznam.... [-]


Contact

Instituto Superior Economia e Gestão

Adresa, 1. řádek Instituto Superior de Economia e Gestão Rua do Quelhas, 6
1200-781 Lisboa, Portugalsko
Website http://www.iseg.utl.pt/
Telefonní číslo +351 21 392 5800