ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Úvod

Read the Official Description

ISEG mise

&nbsp

ISEG posláním je přispívat k rozvoji vědeckých znalostí v oblasti ekonomických a obchodních věd a podporou polí, na pomoc v sociální a ekonomický rozvoj země a přispívají k její mezinárodní potvrzení o vzdělávání, výcvik a přípravu potřebných lidských zdrojů pokračovat v cestě vědeckého výzkumu, poskytování služeb pro veřejnost, a umožňuje vědeckým d kulturní výměny studentů, učitelů a výzkumných pracovníků.

&nbsp

&nbsp

Naše vize


Po více než století ISEG vychovala generace vedoucích osobností a odborníků, kteří mají vyvinuté schopnosti v podnikání a ekonomického rozhodování, které slouží jako členové představenstva ani ve vládě ani ve velkých společnostech. Takové úspěšné kariéry byly zaznamenány v Portugalsku iv zahraničí, zejména v portugalsky mluvících zemí. ISEG, v evropském kontextu, chce být uznáván jako ve škole:


• že vychovává špičkové kvality s rozhodovací pravomocí;
• který poskytuje vysoce kvalitní výuku;
• V případě, pedagogického sboru vytvářet mezinárodně uznávaných výzkum v oblasti ekonomie a Business Administration;
• kde studenti mají studovat, a proto, že zkušenosti jedinečnou a přátelskou atmosféru;
• která se zabývá pomocí Společenství prostřednictvím účasti veřejnosti addre ssing a přispívat k řešení palčivých problémů ekonomiky a společnosti.

&nbsp

&nbsp

Naše hodnoty


Naše hodnoty jsou důležité pokyny ve všech našich činnostech a rozhodnutích.

&nbsp

Integrita
V ISEG bereme studentů a zaměstnanců etické kodexy velmi vážně. Intelektuální poctivost a autorská práva jsou oceňovány a chráněna a jakýkoli pokus o podvod a plagiátorství a přísně potrestáni.

&nbsp

Individuální svobody
V ISEG podporujeme svobodu myšlení, řeč, učení, učení a akademickou orientaci. ISEG podporuje akademické rozmanitosti, kde vědci patří do různých myšlenkových směrů. Věříme, že to zvyšuje možnost studentů kritické myšlení.

&nbsp

Hledání dokonalosti
Zásluhy a úsilí jsou základní ingredience pro vynikající výsledky v oblasti vzdělávání a výzkumu. Z tohoto důvodu jsou propagovány prostřednictvím balík stimulů.

&nbsp

Solidarita
ISEG uznává, že ne všichni studenti mají stejné možnosti při zvládání portugalském jazyce, finanční podmínky, nebo jiné vlastnosti, které mohou bránit úspěchu. Vážíme si rovných příležitostí pro všechny, které mohou zahrnovat pozitivní diskriminace pro ty, kteří jsou znevýhodněni v procesu učení.

&nbsp

Spolupráci a vzájemnosti,
Spolupráce v rámci školy (oddělení, výzkumná střediska, odborníci) je klíčem k úspěchu. Vzájemné chování přispívá k vývoji spolupráce, zatímco krátkozraké soutěže ničí sociální kapitál, který si velice vážíme.


Účinnost a řádnou správu
V ISEG víme, prostředky jsou omezené a ceníme jejich efektivní využití. Kromě toho si ceníme organických jednotek (předsednictví, Rada školy, vědecké a pedagogické rady, oddělení), které ukazují jasné rozdělení pravomocí a odpovědností, a jsou uspořádány a budou směřovat k řádné správě věcí veřejných.

&nbsp

&nbsp

Zařízení


Francisco Pereira de Moura knihovny
V knihovně na akademické půdě ISEG je umístěna v moderní 5-podlažní budova s ​​pohodlné čtení a studovny. ISEG knihovna má největší sbírku knih a materiálů v oblasti vědy a podnikání v Portugalsku. To také poskytuje bezplatný přístup k bibliografické databáze a statistické informace. Knihovna spolupracuje s dalšími knihovnami a institucemi v oblastech, jako je Evropská unie, dokumentace a "American Corner" ve spolupráci s Velvyslanectvím USA v Portugalsku.

&nbsp

Bento Ježíš Caraça knihkupectví a ostatní vydavatelské služby
ISEG knihkupectví provozuje studentský svaz a zásoby knihy a jiné podpůrné materiály pro kurzy vyučované na ISEG. Kromě toho, AEISEG poskytuje služby, jako je kopírování, tisk studijní materiály, přístup na internet, a dokument / třída poznámky podpora sdílení atd.

&nbsp

Počítače
Počítačový systém síť pokrývá všechny počítače v ISEG, včetně speciálních učeben a počítačové učebny. Bezdrátový přístup je také možné v celém areálu.

&nbsp

Studovny
Existuje několik studovny k dispozici pro studenty používat v knihovně a ve výuce bloků. Tyto prostory mohou být použity jednotlivci nebo skupinami.

&nbsp

Restaurace a bary
K dispozici je celá řada míst, kde se najíst v ISEG, včetně jídelen, restaurací a snack barů.

&nbsp

Parkování
K dispozici jsou dvě parkoviště v areálu ISEG, s asi 300 míst.

&nbsp

&nbsp

Život na ISEG


ISEG poskytuje studentům přístup k řadě aktivit pro osobní a studijní rozvoj. Studenti mohou doplňovat kurikulární součástí MBA s pestrou škálu témat, vhodné pro potřeby a profilu každého studenta. Vzorek aktivit je zde zahrnuta, jako jsou semináře, výstavy a společenské akce poslední.

&nbsp

&nbsp

Absolventi Económicas


Absolventů je v současné době největší síť bývalých studentů v oboru ekonomie a managementu v Portugalsku. ISEG si klade za cíl navázat na všechny své studenty bakalářské a magisterské studijní programy, organizuje řadu aktivit, seminářů, workshopů, venkovní a kulturní aktivity na podporu stálé vazby mezi školou a jejími bývalými studenty. Prostřednictvím tohoto vztahu se také snaží povzbudit skupiny, aby své znalosti v aktuálním stavu a zvýšení jejich profesionální síť.

&nbsp

Ekonomika Alumni je v současné době tvoří více než 1000 členů. Akce pořádané absoloventky zahrnují:


• Roční svěření rozlišoval absolventů cenu;
• Konference;
• Semináře určené pro bývalé studenty;
• Absolventi den;
• společenské akce a oslavy výročí pro kurzy;
• Instruktáž program.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktorát V Oboru Ekonomie (PhD)

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Program PhD v oboru ekonomie je poskytnout vzdělávací centrum, které umožňuje přístup k odborné činnosti s vysokým ... [+]

PhD v oboru ekonomie

 

Program PhD v oboru ekonomie je poskytnout vzdělávací centrum, které umožňuje přístup k odborným činnostem na vysoké technické a vědecké požadavky, což umožňuje nových PhD věnovat se kariéře v oboru mezinárodní ekonomie.

 

 

Kde je?

Doktorský program v oboru ekonomie se nachází v ISEG, školy ekonomiky a managementu na Technické univerzitě v Lisabonu.

ISEG je přispět k postupující hranice vědeckého poznání v oblasti ekonomie, bankovnictví a podnikání na hospodářský a sociální rozvoj země a její mezinárodní pozici v provádění výuky a výzkumu, poskytování prospěšných prací a výměnu dostatečné a iacute; am a kulturního zahraničními studenty, profesory a výzkumné pracovníky. Byla založena v roce 1911, v současné době nabízí pět ISEG bakalářské programy, 23 magisterských a doktorských studijních programů 6, MBA a kurzy pro manažery a postgraduální kurzy, které nevede k míru. ... [-]


Doktorát V Oboru Management (PhD)

Campus forma Denní studium 3 let October 2017 Portugalsko Lisboa

Je to s velkým potěšením, že můžeme představit novou verzi programu PhD v řízení. Úspěch předchozích vydání bylo dosaženo v několika úspěšných .... [+]

PhD v řízení

 

Je to s velkým potěšením, že můžeme představit novou verzi programu PhD v řízení. Úspěch předchozích vydání byl úspěšně realizován v několika výzkumných projektů a zveřejnění výsledků na konferencích a mezinárodních časopisech. Tyto skutečnosti odůvodňují naši spokojenost a odhodlání na začátku této poslední vydání.

 

Po celou dobu své existence se škola ekonomie a managementu (ISEG) má zásadní příspěvek k výcviku kádrů a vůdce portugalských organizací. Pokud jde o rozvoj výzkumu v oblasti managementu, má významný přínos ISEG se projevila po mnoho prací, některé z nich vítězů, produkoval jeho schopnosti a publikoval v národních a mezinárodních publikací. ... [-]


PhD V Ekonomické A Organizační Sociologie

Campus forma Denní studium 3 let October 2017 Portugalsko Lisboa

PhD ekonomické a organizační sociologie byla založena Technická univerzita v Lisabonu v roce 1991 a přizpůsobil se Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání v roce 2009. [+]

PhD v ekonomické a organizační sociologie

 

PhD ekonomické a organizační sociologie byla založena Technická univerzita v Lisabonu v roce 1991 a přizpůsobil se Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání v roce 2009. Tento třetí cyklus Cílem kurzu je poskytnout kvalitní akademické školení v ekonomické a organizační sociologii a vyrábět originální výzkum v této oblasti. Předmět je vyučován ve spolupráci s vědeckým ústavem sociálních věd Univerzity v Lisabonu (ICS / UL) a Fakulty sociálních věd a humanitních studií Nové univerzitě v Lisabonu (FCSH / UNL).

 

 

Host centra

Výzkumu prováděného v centrech výzkumu ISEG se poskytuje důležitou podporu pro studenty v doktorských programech. ... [-]


PhD V Hospodářské A Sociální Dějiny

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Portugalsko Lisboa

PhD hospodářských a sociálních dějin byla založena Technická univerzita v Lisabonu v roce 1991 a přizpůsobit evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání v roce 2009. Tento třetí cyklus kurzu je .... [+]

PhD v Hospodářské a sociální dějiny

 

PhD hospodářských a sociálních dějin byla založena Technická univerzita v Lisabonu v roce 1991 a přizpůsobit evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání v roce 2009. Tento třetí cyklus Cílem kurzu je poskytnout kvalitní akademické školení v ekonomické historie a vyrábět originální výzkum v této oblasti.

Cílem kurzu je připravit odborníky s vysokou kapacitou interpretace a reakce na ekonomické a sociální změny v dlouhodobém horizontu, a interakce mezi chronologicky, geografické a sociální aspekty těchto změn.

Výzkumu prováděného v centrech výzkumu ISEG je - a to GHES - sociální a hospodářské dějiny výzkumné středisko - poskytuje důležitou podporu pro studenty v tomto programu. Toto centrum a jinými výzkumnými středisky v ISEG, které byly rovněž hodnoceny jako velmi dobré nebo výborné, jsou hostitele středisek PhD Hospodářské a sociální dějiny studentů. ... [-]


PhD V Oblasti Rozvojových Studií

Campus forma Denní studium 3 let October 2017 Portugalsko Lisboa

PhD rozvojových studií byla založena Technická univerzita v Lisabonu v roce 2009. Tento třetí cyklus kurzu je poskytnout kvalitní vysokoškolské vzdělání v oblasti rozvojových studií a vyrábět originální výzkum v této oblasti. [+]

PhD v oblasti rozvojových studií

 

PhD rozvojových studií byla založena Technická univerzita v Lisabonu v roce 2009. Tento třetí cyklus kurzu je poskytnout kvalitní vysokoškolské vzdělání v oblasti rozvojových studií a vyrábět originální výzkum v této oblasti. Kurz se objevil v reakci na změny v posledních desetiletích, které přinesly rozvojových studií do popředí v současných debatách, jak v akademiích a v oblasti ekonomické, sociální a environmentální politiky.

 

 

Hostitel centra

Výzkumu prováděného v centrech výzkumu ISEG, který byl klasifikován Nadace pro vědu a technologie (FCT), jako velmi dobrý nebo dobrý, poskytne významnou podporu studentů v tomto programu. ... [-]


PhD V Oboru Matematika Aplikována Na Ekonomiku A řízení

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Doktorát v oboru matematiky aplikované ekonomie a managementu, aby byl nedávno přepracován jako třetí cyklus kurzu v souladu se stávající právní předpisy, plnit ... [+]

Doktorát v oboru matematiky aplikované na Ekonomika a management

 

Doktorát v oboru matematiky aplikované ekonomie a managementu, aby byl nedávno přepracován jako třetí cyklus kurzu v souladu se stávající právní předpisy, plnit mezeru týkající se dalšího vzdělávání v matematice zahrnuje aplikace na poli ekonomie a managementu.

Tento nový kurz se může pochlubit vysoce kvalifikovaní profesoři, a to zejména v oblasti pojistné matematiky, analýza, dynamické systémy, finance Ekonometrie, Matematika Finance, makro i mikro-ekonometrie, operační výzkum, statistiku a časové řady.

 

 

Kde je kurz vyučován? ... [-]


Contact

Instituto Superior Economia e Gestão

Adresa, 1. řádek Rua do Quelhas 6
1200-781 Lisbon, Portugal
Website http://www.iseg.utl.pt/
Telefonní číslo +351 21 392 5800