University of Porto School of Economics and Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

FEP je Ekonomická škola a management University of Porto. Univerzita v Porto je jednou z nejprestižnějších vysokých škol v Portugalsku a Evropě a je celosvětově vysoce hodnocená. Univerzita Porto má ve svých 14 školách a výzkumných jednotkách 30 000 studentů - z toho 3 500 zahraničních studentů - a téměř 2 300 učitelů a výzkumných pracovníků. FEP byla založena v roce 1953 a od té doby je měřítkem ve vzdělávání a výzkumu v oblasti ekonomiky a managementu v Portugalsku, který se vyznačuje schopností inovovat a obnovovat své studijní programy. To dokazuje rozmanitost a kvalita jeho programů: FEP nabízí dva vysokoškolské programy (Ekonomika a management), šestnáct programů MSc ve všech příslušných oborech Ekonomie a management - z nichž pět je vyučováno v angličtině - a dva Ph.D. programy (Ekonomika a management) - vyučované také v angličtině. FEP má prestižní fakultu se 150 členy, které kombinují vysokou akademickou úroveň s velkou výukou. FEP má několik výzkumných středisek, z nichž dvě (CEF.UP a LIAADD) jsou portugalským veřejným vědeckým výzkumným výzkumným ústavem označena jako „velmi dobrá“ a „výborná“. V akademickém roce 2019/20 bylo na FEP zaregistrováno celkem 2 897 studentů. Ve stejném roce bylo 15% studentů FEP zahraničních studentů. Studenti FEP také využívají příležitost studovat v zahraničí ve více než 100 partnerských školách FEP rozložených ve 30 zemích, v některých případech jim udělování dvojitého titulu (např. Studenti magisterského studia v oboru managementu a studenti magisterského studia financí se mohou rozhodnout dokončit jedno období studia). studuje na Kedge Business School a University of Kozminski, což jim udělí dvojnásobný titul). Dále FEP patří do QTEM - Kvantitativní techniky pro ekonomiku a management, které shromažďují vynikající studenty z 18 nejlepších ekonomických škol po celém světě. FEP Alumni jsou umístěny na nejvyšších manažerských pozicích v nejdůležitějších společnostech a institucích v Portugalsku a v zahraničí, napříč všemi průmyslovými odvětvími, což umožňuje studentům privilegovaný přístup k extrémně velké a notoricky známé síti partnerských firem.

Proč studovat na FEP?

 • U.Porto je celosvětově vysoce hodnocená univerzita
 • Nejlepší studenti
 • Vyučování kvality a výzkumně orientované fakulty
 • FEP patří do QTEM Master Network, která shromažďuje vynikající studenty z 18 špičkových ekonomických škol po celém světě
 • Dvě stupně (magisterský titul v oboru managementu, magisterský titul v oboru financí a Ph.D. v ekonomii s Kedge Business School a FEA-USP, Kozminski University a LASER - Lombardy Advanced School of Economic Research)
 • Znalosti a odborné dovednosti
 • Mimoškolní aktivity
 • Služby podpory akademické a profesionální integrace
 • Přístup k řadě stáží a náborových příležitostí
 • Známá a široká síť absolventů
 • Vibrující studentský život na univerzitě v Porto: sport, kultura, volný čas

Místa

Porto

University of Porto

Adresa, 1. řádek
University of Porto Faculty of Economics and Management,
Praça de Gomes Teixeira

4099-002 Porto, Okres Porto, Portugalsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium