Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Podnikatelská škola ®

Management Center Innsbruck spojuje to nejlepší z vědy, ekonomiky a poradenství s jedinečným konceptem mezinárodní podnikatelské školy. Založené v roce 1995/96 jako základna jedinečné koncepce Innsbruck Open University, Management Center Innsbruck získala nejvyšší pozici mezinárodní krajině vysokoškolského vzdělávání. Dnes má více než 3200 studentů, 1000 učitelů, 240 partnerských univerzit z celého světa a nespočet absolventů a zaměstnavatelů hodně oceňuje to, co nabízí Podnikatelská škola ®. V rámci konceptu "Komplexní univerzita Innsbruck" se MCI snaží motivovat motivované lidi, kteří chtějí budovat svou budoucnost prostřednictvím cíleného celoživotního vzdělávání, v osobním a profesním rozvoji. MCI nabízí vysokoškolské, postgraduální a postgraduální vzdělávací programy nejvyšší úrovně seniorům a mladým manažerům ze všech řídících úrovní a poboček. Programy MCI se zaměřují na všechny úrovně osobnosti a zahrnují oblasti nejmodernějších znalostí z oblasti vědy a praxe, které se týkají podnikání a společnosti. Jako mezinárodní informační a komunikační centrum je MCI otevřen novým perspektivám, metodám a projektům. Konstruktivní dialog a kooperativní rozvoj interdisciplinárních kompetencí jsou dva pilíře výuky a učení na MCI. MCI podporuje konkurenceschopnost organizací a ovlivňuje profesionalizaci podnikání, správy, politiky a kultury. Aplikovaný výzkum a vývoj jsou zvláště ceněny na MCI pro posílení inovací v místních společnostech a zajištění kvalitní výuky. V rámci široké sítě patronů, sponzorů a partnerů je společnost MCI důležitým nástrojem pro umístění v Innsbrucku, Tyrolsku a Rakousku jako centrum pro akademické a mezinárodní setkání. Naše sousedská spolupráce s univerzitou v Innsbrucku, blízkost živého starobylého města Innsbrucku a silná architektura místa jsou výrazem filozofie a poslání tohoto mezinárodně reprezentativního centra vysokoškolského vzdělávání.


Naše mise

MCI Management Center Innsbruck sleduje koncept Podnikatelské školy®. MCI pomáhá motivovat lidi, aby dosáhli vynikajícího výkonu, poskytují hluboké akademické kompetence a vytvářejí inovační know-how v rámci silné mezinárodní sítě.


Naše faktory úspěchu

Kvalitní výuka Vysoce kvalitní výuka zajišťuje naši pozici mezi předními akademickými institucemi v německy mluvícím světě Intelektuální příspěvek Naše intelektuální přínos se aplikuje, je relevantní pro podnikání a orientované na řešení Mezinárodní orientace Naše silná mezinárodní orientace vytváří know-how, prestiž a přidanou hodnotu pro naši zákazníci Orientace na zákazníky a služby Orientace na zákazníky a služby je příkladem Lidé a kultura Naše firemní kultura prosperuje na vzájemné důvěře, angažovanosti našich zaměstnanců, podnikatelském duchu a odpovědnosti vůči společnosti Značka značky MCI je mezinárodně uznávaná a představuje výkon, profesionalitu, a kompetence Síť Naše mezinárodní síť vytváří konkurenční výhodu a přidanou hodnotu pro naše zainteresované strany Inovace Inovace probíhající je základem naší pozice na trhu a zajišťuje naši konkurenceschopnost Infrastruktura Naše vynikající infrastruktura vytváří atraktivní a stimulující env žehlení


Campus

Management Center Innsbruck (MCI) si vybudovalo reputaci mezinárodně orientované univerzity aplikovaných věd prostřednictvím orientace na zákazníka a důsledného řízení jakosti. Tirolské hory, vynikající sportovní a rekreační zařízení, blízkost Německa, Švýcarska a Itálie a dlouhé akademické tradice v Innsbrucku zaručují jedinečnou atmosféru pro studenty. Ve svých ústředních lokalitách nabízí MCI vynikající infrastrukturu s atraktivními a dobře vybavenými posluchárnami, počítačovými laboratořemi a skupinovými pracovními místnostmi s nejmodernějšími pracovišti a výzkumnými zařízeními, studentskými ubytovnami v okolí, širokou nabídkou dobrých místa pro stravování, pohodlné parkování a vynikající veřejnou dopravu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Němec

Tato škola dále nabízí:

PhD

Management Center Innsbruck

Výkonný doktorský program v managementu, který společně nabízejí Univerzita Antwerpy, manažerská škola v Antverpách a Management Center Innsbruck MCI Management Center In ... [+]

Krátké fakty

Akademický titul: PhD v řízení nebo PhD v sociálních vědách

Doba trvání: 4 roky; částečný úvazek

Prerekvizity: Přijímací řízení k programu Executive PhD vyžaduje MBA, magisterský titul nebo ekvivalent, minimálně 10 let odpovídající pracovní zkušenosti a úspěšně absolvoval přijímací proces.

Další studijní start: Pád 2017, registrace je otevřená. Po registraci budete kontaktován akademickým ředitelem pro pohovor.

Jazyk: English

Výkonný doktorský program v managementu

Výkonný doktorský program v managementu, který společně nabízejí Univerzita Antwerpy, manažerská škola v Antverpách a Management Center Innsbruck MCI Management Center Innsbruck , je určen pro vedoucí pracovníky a osoby s rozhodovací pravomocí, kteří získají doktorský titul (Dr., PhD nebo DBA) chtít. Urychluje vývoj vlastních odborných znalostí v oblasti výzkumu a uplatnění vědeckých řešení stávajících výzev v průmyslu a firmách. Výkonný doktorský program je intelektuálně náročný, považuje se za nejvyšší vzdělání na nejvyšší akademické úrovni a překlenuje propast mezi tradičním doktorským studiem a praktickým doktorským studiem (DBA).... [-]

Rakousko Innsbruck
Listopad 2019
Angličtina
Kombinované
4 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Universitätsstraße,15
6020 Innsbruck, Tyrolsko, Rakousko
Website
Telefonní číslo
+43 512 2070 – 2100