Vienna Graduate School Of Finance | VGSF

Úvod

Read the Official Description

Vídeň Graduate School of Finance

PhD stipendia v oboru Finance - Podat přihlášku nyní!

Vídeň Graduate School of Finance (VGSF) Zve vynikající studenty požádat o doktorské studium v ​​oboru Finance (full-time programu) začínající v příštím akademickém roce. Až šest stipendií budou nabídnuty nejlepších uchazečů.

VGSF je centrem excelence v oblasti financí, který se nachází v novém areálu WU ve Vídni, Rakousko. Její hlavní činností je akademický výzkum a doktorské vzdělání. VGSF nabízí stimulující učení a výzkumné prostředí pro vynikající studenty z celého světa.

POUŽITÍ POŽADAVKY:

Program je otevřen pro studenty ze všech zemí se všech akademických specializací, pokud jsou držiteli magisterský titul nebo jeho ekvivalent a mají dostatečnou úroveň formálního vzdělání. Studenti, kteří se chystají absolvovat nejdříve (do června 2015), může požádat také. Pro účast ve výběrovém řízení aplikace kandidáta musí být doručeny do 08.1.2015 prostřednictvím elektronických aplikačních zařízeních.

Žadatelé musí předložit následující dokumenty:

• životopis • vlastní prohlášení o účelu • všechny studijní certifikáty • všechny oficiální přepisy • doklad o způsobilosti (GRE nebo GMAT), • doklad o anglické způsobilosti (například TOEFL, IELTS) • Referenční dopisy

Absolventi VGSF se mohou těšit na placenou kariéru v předních akademických institucí. Bývalí VGSF studenti byli umístěni v institucích, jako jsou Aarhus University, Carnegie Mellon University, Georgia Institute of Technology, University of Hong Kong, Massachusetts Institute of Technology (MIT), University of New South Wales (UNSW), norské School of Economics a Business Administration (NNH), Erasmus University Rotterdam, University of Utah a University of Wisconsin, USA.

VGSF PhD Program se skládá ze dvou částí: důsledné ročníkové práce a práce na disertační práci. Studenti navštěvují kurzy, které pokrývají všechny hlavní témata v oblasti financí a analytické metody potřebné pro provádění výzkumu. Zejména kurzy jsou zaměřené na podnikové finance, oceňování aktiv a kvantitativní metody ve financích. V historických obdobích studenti měli možnost se zúčastnit kurzů vyučovaných mezinárodními učenci takový jako Tomáš Björk, Rüdiger Fahlenbrach, Nicolae Garleanu, Francisco Gomes, Christopher Hennessy, David Landa, Jacob Sagi, Rossen Valkanov, Jiang Wang a Toni whited. Po absolvování předepsaných zkoušek, studenti začnou provádět výzkumné projekty na vlastní pěst. V našem týdně výzkumný seminář studenti mají možnost setkat se mezinárodně uznávaných akademických pracovníků, které představují jejich state-of-the art výzkumu.

Prosím, navštivte www.vgsf.ac.at/application pro více informací a odkaz na on-line aplikace.

Josef Zechner, ředitel doktorského programu

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

PhD Stipendia V Oblasti Financí - Se Teď!

Campus forma Denní studium October 2018 Rakousko Vienna

PhD stipendia ve financích - se teď! - VGSF PhD Program se skládá ze dvou částí: důsledné ročníkové práce a pracovat na Disertační práce. Studenti navštěvují kurzy, které pokrývají všechny hlavní témata v oblasti financí a analytické metody potřebné pro provádění výzkumu. [+]

The Vídeň Graduate School of Finance (VGSF) zve vynikající studenty požádat o PhD Program v Finance (plný úvazek program) začíná v nadcházejícím akademickém roce. Až šest stipendií budou nabídnuty nejlepších uchazečů. Uzávěrka přihlášek pro akademický rok 2016/2017 bude zahájena 3. listopadu 2015 (14:00 SEČ) a skončí dne 29.ledna 2016 (14:00 SEČ).

VGSF je centrem excelence v oblasti financí, který se nachází v novém areálu WU ve Vídni, Rakousko. Její hlavní činností je akademický výzkum a doktorské vzdělání. VGSF nabízí stimulující učení a výzkumné prostředí pro vynikající studenty z celého světa.

POŽADAVKY NA POUŽITÍ: ... [-]

Phd V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium October 2018 Rakousko Vienna

PhD programu v oblasti financí je určen především pro studenty, kteří chtějí získat kvalifikaci potřebnou pro akademickou kariéru v Rakousku nebo v zahraničí, například (budoucí) akademických pracovníků univerzit a dalších výzkumných institucí. [+]

Vídeň Graduate School ve financích Nabízí vynikající studenty z celého světa, vynikající doktorské vzdělání je připravuje na tom nezávislého výzkumu v oblasti financí. Absolventi mají širokou akademickou kvalifikaci s odbornými znalostmi v základní téma moderních financí a způsobů financování souvisejících, jakož i hluboké pochopení teoretických a metodických základech oboru, který jim umožňuje pochopit vědecké příspěvky ostatních a dělat nezávislá vědecká práce na vlastní pěst.

PhD programu v oblasti financí je určen především pro studenty, kteří chtějí získat kvalifikaci potřebnou pro akademickou kariéru v Rakousku nebo v zahraničí, například (budoucí) akademických pracovníků univerzit a dalších výzkumných institucí. ... [-]


Videos

Vienna Graduate School of Finance