Přečtěte si oficiální popis

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) je centrum excelence pro finance. Umístil ve Vídni (Rakousko) a byl založen Inštitútem pro pokročilé studium (IHS), Vídeňskou univerzitou a WU (Vídeňská univerzita ekonomiky a podnikání). Tyto tři instituce spojily své síly a své odborné znalosti s cílem vytvořit ve Vídni rozbočovač, jehož cílem je vytvořit mezinárodně uznávaný výzkum a poskytnout konkurenční doktorské vzdělání.

VGSF nabízí strukturovaný, prezenční doktorský program v oblasti financí. Nabízíme stimulační vzdělávací a výzkumné prostředí a finanční podporu vynikajícím studentům z celého světa. Naše fakulta zahrnuje profesory a juniorskou fakultu z IHS, Vídeňskou univerzitu a WU. Jsou významnými profesionály ve své oblasti výzkumu, kteří publikují ve významných časopisech. VGSF pravidelně vyzývá přední učitele k výuce kurzů a prezentaci své současné práce. Naši absolventi se mohou těšit na úspěšnou kariéru ve vedoucích akademických institucích.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) vyzývá slibné studenty s vynikajícími akademickými profily, aby se ucházeli o náš doktorský program v oblasti financí. VGSF je vý ... [+]

PhD in Finance - Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) vyzývá slibné studenty s vynikajícími akademickými profily, aby se ucházeli o náš doktorský program v oblasti financí. VGSF je výsledkem spolupráce tří institucí: Institutu pokročilých studií (IHS), Vídeňské univerzity a WU (Vídeňská ekonomická a podnikatelská univerzita).

Klíčové přednosti programu:

Doktorský program je pětiletý, na plný úvazek program strukturovaný do kursu a výzkumu. Doktorandi mají prospěch ze stimulačního výzkumného a učebního prostředí a dostávají průběžné poradenství od fakulty po celou dobu trvání programu. U VGSF jste více než studenti; jste kolega a člen naší komunity. Členové fakulty jsou vedoucími odborníky v příslušných oborech a spolupracují s renomovanými odborníky a akademickými pracovníky z celého světa, kteří jsou pravidelně pozváni na VGSF pro přednášky nebo semináře pro hosty.... [-]

Rakousko Vídeň
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině