Moscow Region State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Moscow Region State University je největší univerzitou v Moskevské oblasti. Jedná se o moderní vzdělávací instituci, která připravuje kvalifikované a nejvyhledávanější odborníky. V současné době má univerzita poměrně rozvětvenou strukturu, která zahrnuje 4 ústavy, 15 fakult a 84 židlí s více než 10 500 studenty, výzkumná střediska a laboratoře, kulturní a sportovní objekty a biologické stanice.

Hlavním posláním Moscow Region State University je zajistit dostupnost konkurenceschopného, vysoce kvalitního a průběžného vzdělávání zaměřeného na sociálně-ekonomický, inovativní rozvoj Ruské federace a na rozvoj systému elitního vzdělávání vysoce kvalifikovaných osob. kvalifikovaný personál. Snažíme se zajistit, aby příprava mladých lidí na jakoukoli specializaci byla kombinována s všestrannou osobností. Tyto vlastnosti umožňují našim absolventům najít cestu v rychle se měnícím světě. Pro tisíce mladých lidí, kteří absolvovali univerzitu, navždy zůstane pravou alma mater, místem spojeným s nejlepšími roky jejich života.

Místa

Moskva

Adresa, 1. řádek
Radio Ulitsa,дом 10А
105005 Moskva, Moskva, Rusko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: