Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

O UAEU

Spojené arabské emiráty University (UAEU) je v první řadě úplná univerzita ve Spojených arabských emirátech. Společnost byla založena v roce 1976 pozdní Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan, UAEU je komplexní, vznikající intenzivní výzkum univerzitní učící přibližně 14.000 Emirati i zahraničních studentů. Jako SAE vlajkové lodi univerzity, UAEU nabízí celou řadu akreditovaných, vysoce kvalitní bakalářské a magisterské programy během devíti vysokých škol, včetně College of Business a ekonomiky, jeden z největších akademických jednotek. S význačnou mezinárodní fakulty, state-of-the-art nového školního areálu, a celou řadu podpůrných služeb pro studenty, UAEU nabízí obývací-learningové prostředí, která nemá v SAE.

O CBE

Vysoká škola ekonomická (CBE) při Spojených arabských emirátů University nabídla obchodní programy se silnou tradicí kvalitní výuky, výzkumu a provozu od roku 1977. CBE začlenila normy stanovené AACSB International do svého strategického plánování od roku 1993. Jako výsledek, CBE byl první College of Business na Středním východě, které mají být akreditovány AACSB v roce 2000. V roce 2012, účetní program dosáhl výrazný akreditaci AACSB povolenou. Dnes, CBE má globální vyznamenání za bytí jediný obchodní jednotka na Středním východě akreditován jak v podnikání a účetnictví.

Jak 2015-2016, CBE zahrnuje čtyři akademické oddělení (účetnictví, obchodní administrativa, hospodářství a financí a statistiky) s více než 75 na plný úvazek fakulty a 20 zaměstnanců na plný úvazek podporující více než 3000 vysokoškolských studentů a absolventů v celé řadě studijních programů vyučovaných v angličtině. CBE nabízí 10 bakalářské tituly na hlavním kampusu v Al Ain v oblasti účetnictví, ekonomie, financí a bankovnictví, manažerských informačních systémů a statistik, jakož i obchodní administrativa s velkých společností podnikání, řízení a rozvoje lidských zdrojů, marketingu, řízení dodavatelského řetězce, nebo kombinace dvou z těchto oborů. Master of Business Administration je k dispozici v Abu Dhabi, Al Ain, a Dubaj a Master of Professional účetnictví je nabízen v Abu Dhabi. Doktorát v oboru Business Administration je také dostupný v Abu Dhabi.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

DBA

United Arab Emirates University, College of Business and Economics

Dnešní složité, globální konkurenční prostředí volají po nových modelech výkonu a inovativní řešení, která vyžadují vůdce organizace, aby bylo možné uvažovat v globálním ... [+]

Dnešní složité, globální konkurenční prostředí volají po nových modelech výkonu a inovativní řešení, která vyžadují vůdce organizace, aby bylo možné uvažovat v globálním měřítku a konstrukční systémy, které jsou inovativní a reaguje na globálních a společenských trendů.

Vysoká škola ekonomická (CBE) v UAEU reagovala na tuto rostoucí potřebu se zavedením AASCB akreditováni, Doctor of Business Administration (DBA) programu, který bude nabídnuta v hlavním městě Spojených arabských emirátů, Abu Dhabi.

Tento program byl navržen pro výzkumné orientovaných pracovních odborníků a vedoucích pracovníků vyšší úrovni. Je zaměřen na posílení manažerské znalosti a vybavení podnikatelské sféry s širokými výzkumu a procesního řízení dovedností, které jim umožní úspěšně řešit interdisciplinární, velké problémy obrazu, které charakterizují globální obchodní management dnes. Část-time, akademicky přísné Program je dodáván takovým způsobem, který umožňuje obchodní vedoucí k realizaci těchto ambicí aniž by byla ohrožena jejich profesní úsilí.... [-]

Spojené arabské emiráty Abu Dhabi Dubai Al Ain
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině