Asian University Thailand

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1993, asijská univerzita je první plně mezinárodní univerzita v Thajsku. Univerzita se nachází v provincii Chon Buri přibližně 150 km od Bangkoku a krátký 25-30 minut jízdy autem od pláže střediska Jomtien a Pattaya. &nbsp Malé třídy zase mírné absolventy škol do mimořádně absolventů. Jak se říká, "v malé třídy, kterou nelze ani pochopit, ". &nbsp Ve třídách s intenzivní interakce učitel-žák a inovativních vzdělávacích přístupů, jako je aktivní učení, peer-to-peer výuky a minimálně invazivní vzdělávání jsou pravidla, spíše než výjimkou. Tyto kurzy jsou vyučovány v anglickém jazyce. Všichni přednášející byli vzděláváni na západních univerzitách, asi 75 procent jsou rodilí mluvčí angličtiny.Za jejich akademické kvalifikace, všichni lektoři čerpají z rozsáhlé praktické zkušenosti. &nbsp Univerzita má všechny moderní vybavení školy, včetně kolejích pro muže a pro ženy, studenty a moderní sportovní komplex zahrnující fitness centrum, čtyři klimatizované squashové kurty, čtyři badmintonové kurty, dva basketbalové hřiště a v plné velikosti fotbalové hřiště .

Vidět PhD » Vidět BBA programy » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Bakalář » Vidět Magistr » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktor Filozofie V Technologii

Campus forma Denní studium 3 - 5 let June 2018 Thajsko Chonburi Bangkok + 1 více

Doktor filozofie (Ph.D.) v technologii se zaměří především na tvůrčí výzkum. Absolventští studenti mají možnost úzce spolupracovat s členy fakulty na nejrůznějších zajímavých výzkumných projektech. [+]

Doktor filozofie v technologii

Naše Ph.D. v technologii se zaměří především na tvůrčí výzkum. Absolventští studenti mají možnost úzce spolupracovat s členy fakulty na nejrůznějších zajímavých výzkumných projektech. Vynikající příležitosti jsou k dispozici pro studenty, aby byli ponořeni do vibrující výzkum-intenzivní prostředí.

Doktor filozofie (Ph.D.) v technologii se zaměří především na tvůrčí výzkum. Absolventští studenti mají možnost úzce spolupracovat s členy fakulty na nejrůznějších zajímavých výzkumných projektech. Vynikající příležitosti jsou k dispozici pro studenty, aby se ponořili do pulzujícího výzkumného prostředí. Cílem tohoto programu je vytvářet nové znalosti potřebné pro rozvoj zemí v regionu a připravit studenty postgraduálních studentů na výzvy kariéry v průmyslových / akademických / výzkumných a vývojových (R & D) organizacích ve světové ekonomice.... [-]