Abdullah Gül University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Abdullah Gül University (AGU)

Abdullah Gül University (AGU), je mladá, dynamická kvalitní turecký State University a již jedním z nejlepších v zemi.

Univerzita otevřela své brány v červenci 2010 s cílem produkovat absolventy, kteří mohou utvářet budoucnost, vybavené nejlepší dovednosti pro dnešní globalizované společnosti.

AGU je první State University v Turecku s právním předpisem pro podporu ze strany soukromé nadace (včetně mnoha významných osobností Turecka), který je vyhrazen pro univerzity a jejích cílů.

as průkopník třetí generace vysokých škol, AGU klade velký důraz na interdisciplinární výzkum, univerzity a průmysl spolupráce a inovativní výuka, AGU je výzkumná univerzita, která zahrnuje řešení hledá pro globální výzvy, Za účelem dosažení tohoto cíle, AGU klade za cíl přilákat brilantní členy fakulty a nejbystřejší studenti, Který, jak absolventi AGU, bude typická svou schopnost myslet, výzkumu, práce v interdisciplinárním způsobem a vést a kteří budou vyškoleni pro práci kdekoli na světě.

Proto je znalost v angličtině je zásadní a Všechny naše programy jsou vyučovány 100% v angličtině, Angličtina vzdělání na AGU pokračuje po našem přípravný program (na AGU škola jazyků) a hraje důležitou roli v akademickém a společenského života našich studentů.

Cíle Agu se

 • Chcete se stát lídrem v oblasti kreativity, inovací a vysoce kvalitní instituce pro vzdělávání, výuky, výzkumu a podnikání.
 • Chcete-li přilákat nejjasnější studenty (AGU obdrží turecké studenty, které jsou v horní 20,000 na národní úrovni a naše požadavky pro zahraniční studenty patří mezi selektivní) a brilantní / oceněný členů fakulty z celého světa (celkem 20% Naši členové fakulty, 40% našich lektorů a 82% našich anglických instruktorů jsou mezinárodní).
 • K výrobě učení a znalostí, které jsou hodnoty na širokou škálu zúčastněných stran
 • Úzce spolupracovat s průmyslem, zejména místní průmysl, aby se rozvíjet vysoce kvalitní a efektivní projekty v oblasti průmyslového výzkumu a vývoje.

Agu Vzdělávací praxe patří

 • Tvorba programů, jejichž cílem je v souladu s požadavky akreditací, jako ABET, AACSB, AMBA, Erasmus +, atd a různých mezinárodních žebříčků.
 • Přijetí interdisciplinární přístup v kombinaci s teoretického vzdělávání, výzkum a vývoj a praktické školení.
 • Vytváření mezinárodních partnerství, společných programů a výměnných programů zvyšování mezinárodního profilu a mezikulturní znalosti našich studentů a zaměstnanců.
 • Konzervování malého studenti / akademici poměru k optimalizaci zkušenosti studentů.
 • Implementace dlouhodobých stáží s renomovanými společnostmi kvality.
 • Použití praktické školení ve spolupráci s korporací, institucí a průmyslu.
 • Příprava našich studentů na trhu práce a profesního života prostřednictvím našeho kariérního centra, mládeže Factory a dalších AGU programů osobního rozvoje.
 • Přímá interakce s podnikatelskou sférou prostřednictvím profesního koučování a mentorství.
 • Zavedení účinných, interaktivních a participačních tříd.
 • Realizace vzdělávání založeném na praxi nejvyšší kvality laboratoří a výzkumných zařízení.
 • Příležitost ke studiu cizích jazyků prostřednictvím naší jazykové škole.
 • Možnost vyvíjet v multikulturním náboji a komunikovat s našimi členy International AGU Společenství (19 zemí představí na akademické půdě).

100% English instituce

Dobrá znalost angličtiny je zásadní, a proto jsou všechny programy jsou vyučovány 100% v anglickém jazyce. AGU škola jazyků (AGUSL) má tři základní cíle:

 • Chcete-li zajistit, aby všichni studenti, kteří se chystají vstoupit do AGU fakulty jsou oprávněny efektivně fungovat v angličtině ve studijních programech, které budou následovat.
 • Chcete-li zajistit, aby všichni studenti, kteří absolvují s AGU fakulty jsou oprávněny efektivně a funkce komunikovat profesionálně v angličtině.
 • Chcete-li nabídnout všem studentům příležitost získat jisté znalosti s druhým cizím jazykem, který má světový význam.

Angličtina vzdělání na AGU pokračuje po přípravný program a hraje důležitou roli v akademickém a společenského života našich členů AGU.

AGU Akademické programy

AGU je v současné době přijímání studentů do následujících programů:

VYSOKOŠKOLÁK

 • Škola inženýrství: Computer Engineering (B.Sc), Civil Engineering (B.Sc), elektrotechnika a elektronika Engineering (B.Sc) Průmyslové inženýrství (B.Sc), strojírenství (B.Sc) - Škola architektury: Architecture (B.Sc) - Škola Vedení a řízení: Business Administration (B.Sc) - School of Life a přírodních věd: Molekulární biologie a genetika (B.Sc), podzim 2017

ABSOLVOVAT

 • Graduate School: Pokročilé materiály a nanotechnologie (M.Sc), elektrické a výpočetní technika (M.Sc a PhD), Průmyslové inženýrství (M.Sc a doktorských) Nové programy budou přidány v blízké budoucnosti. AGU bude také promítat interdisciplinární magisterské programy ve svých akademických oddělení.

AGU těší se na vás přivítat na své zbrusu nový Campus a je připraven, aby se ujistil jsou plně vybaveny všechny znalosti, dovednosti, zkušenosti a mezinárodní působení musíte mít významný dopad na dnešní a naši budoucí globalizované společnosti.

Místa

Kayseri

Abdullah Gül University

Adresa, 1. řádek
Abdullah Gül University
Sümer Campus, Barbaros Mahallesi, Erkilet Bulvarı, Kocasinan

38080 Kayseri, Kayseri Province, Turecko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium