Izmir Institute of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Krátký pohled do IZTECH je historie, akademických pracovníků a Campus

Izmir Institute of Technology je jedním ze státních univerzit v Turecku, a ten, který byl založen v roce 1992 s cílem nabídnout vysokou úroveň vzdělání a provádění výzkumu v technických oborech. Střední vzdělání v našem ústavu je angličtina. Je to jeden ze dvou tureckých technologických institutů, které jsou nejpokročilejší modely technických univerzit v dnešním světě. Po prvním spuštění se studijních programů v roce 1994 v centru města Izmir, které fakulty se přijímání studentů na bakalářské programy i od roku 1998. V roce 1999 se ústav postupně začala přesouvat do svého školního areálu v Urla poblíž obce Gülbahçe od centra města Izmir, kde to fungovalo od svého založení. Náš institut, který zahrnuje přibližně 3500 ha půdy, má uzavřenou plochu cca 132.000 m2 pro vzdělávací a výzkumné činnosti, a to se stále vyvíjí.

Izmir Institute of Technology nabízí i absolventa a vysokoškolské vzdělání pro studenty

Technická fakulta Přírodovědecká fakulta Fakulta architektury Graduate School of Engineering a věd

Na našem ústavu jsou vzdělávací a výzkumné činnosti prováděny v 10 bakalářských, 25 magisterských a 12 doktorských programů s celkem 2200 studentů, z 1600, které jsou zde k jejich vzdělání vysokoškoláka. Je třeba také poznamenat, že 6 z magisterských a 2 doktorských programů je interdisciplinární.

Všechny vzdělávací a výzkumné činnosti v souladu s mezinárodními normami. S naším studentem a vzdělávacích metod založených na projektech, naším posláním je připravit cestu pro současné jednotlivce, kteří budou schopni vyrobit potřebné technologie pro jejich zemi s jejich kreativitu, výzkum schopnosti a úspěch v týmové práci. Absolventi jsou vysoce ceněny jak v zemi, tak v zahraničí, a můžeme oprávněně chlubí, že jsou přijati do magisterských programů nahoru s stipendií. Kromě toho, od velmi raných let, naši studenti jsou povzbuzeni ke studiu v plně vybavených laboratořích pro jejich osobní rozvoj v souvisejících oblastech.

V současné době existuje asi 100 výzkumných projektů podporovaných Státní plánovací úřad (zkráceně DPT v turečtině) a vědeckého a technologického výzkumu rady Turecka (zkráceně TUBITAK v turečtině). Navíc, téměř 300 výzkumných projektů jsou podporovány IZTECH výzkumných fondů. Tak, to by nebylo přehnané říci, že náš ústav obohacuje světovou vědu tím, že přispívají k univerzálnímu poznání. Kromě toho, v souladu se svým posláním podpořit produkci s vysokou přidanou hodnotou, náš ústav je také domov pro Izmir Technology Development Zone, která se stala synonymem ústavu samotného. V rámci této zóny, asi 70 firem působí v jejich příslušných oblastech, což dává našim studentům možnost jak se podílet na výzkumu a sloužit své stáže. Tímto způsobem, někdy si výsadu dělat budoucí pracovní kontakty, nebo dokonce začít svůj profesní život vytvářením své vlastní podnikání v zóně.

Místa

Izmir

Adresa, 1. řádek
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü,
Urla

35430 Izmir, İzmir, Turecko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium