University of Kent, School of Economics

Úvod

Read the Official Description

Ekonomie na University of Kent

Ekonomika v Kentu je vysoce hodnoceny ve Velké Británii pro studenta spokojenosti a kvality výuky. Naše vášeň pro předmět a výzkumu-vedl přístupu k vyučování pomáhá poskytnout studentům s prvotřídními akademické zkušenosti, stejně jako budování osobních dovedností a posílení kariérní postup. Naše kosmopolitní akademické a studentské komunity, spolu s prosperující výzkumu kultury, vytváří inspirující a náročný životní prostředí ke studiu ekonomie.

Student spokojenost

Škola přijímá trvale vysoká hodnocení v národních průzkumech spokojenosti studentů. V postgraduální Učil Experience Survey (PTE) v roce 2016, naše výsledky nás umístěn v horní čtvrtině ve všech sedmi tématických oblastí, a celkově jsme dosáhli 89% sazbu o spokojenosti studentů.

V postgraduální Research Experience Survey (PRES) 2016, škola také bodovala s 89% respondentů vyjadřujících spokojenost v kvalitě našeho dohledu a 89% spokojeni s výzkumnými dovednostmi, které byly vyvinuty. Celkově lze říci, škola dosáhla míru spokojenosti s 86%, opět nás umístěním v horní čtvrtině.

Škola je zařazen 17. ve Velké Británii za ekonomii v roce 2016 Národní studentský průzkum, přičemž 92% celkového míra spokojenosti.

kvalitní výuka

Na Vysoké škole ekonomické vás bude probíhat pod vedením pracovníků, jejichž výzkum získal národní a mezinárodní uznání, a kteří využívají svého současného výzkumu ve výuce našich programů.

Mnoho z našich akademických pracovníků sloužit jako akademických poradců a odborníků do Velké Británie a mezinárodními agenturami, včetně Světové banky, Evropské komise, Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), odboru životního prostředí, výživy a záležitostí venkova ( DEFRA), ministerstvo financí Spojeného království a mnoha dalších organizací.

Široký výběr programů

Škola nabízí 17 jednolůžkových a společných pocty vysokoškolské tituly a osm magisterské tituly, které poskytují studentům příležitost se specializovat v různých oblastech ekonomie (například Finance, ekonometrie a hospodářského rozvoje), studium v ​​zahraničí nebo kombinovat ekonomie s dalšími subjekty, jako jsou účetnictví , právo nebo řízení.

Naše Masters (MSC) stupňů nabízejí stimulující vzdělání v ekonomické teorii a rozvíjet své schopnosti uplatnit ekonomické znalosti, analytické nástroje a dovednosti k celé řadě národních i mezinárodních problémů. Poskytují vám s potřebnou kvalifikací pro kariéru jako profesionální ekonom ve veřejném i soukromém sektoru ve Velké Británii av zámoří, a nabízejí vynikající trénink Pokud si přejete pokračovat v akademické studium.

Podívejte se na naši nabídku programů zde.

Zaměstnatelnost

Ekonomové jsou velmi žádané v podnikání, bankovnictví, financí a veřejného sektoru, stejně jako v národních vlád a mezinárodních institucí. School of Economics má vynikající rekord pro zaměstnatelnost; naše tituly jsou vysoce hodnocen ze strany zaměstnavatelů a naši absolventi pokračovat získat dobré zaměstnání v soukromém i veřejném sektoru, nebo dalšímu studiu.

Vynikající zkušenosti studenta

Kent je hlavní favorit na UK a mezinárodní studenty podobný, a tak není divu, protože univerzita umístila v UK Top 20 na zkušenosti studentů, dostala do užšího výběru pro The University of the Year Award a získal čtvrtý-nejvyšší skóre pro celková spokojenost studentů v National Student Survey 2016.

Nejenže budete mít možnost studovat s vysoce ceněných ekonomů čerpaných ze všech kontinentů, ale kolem 15% ekonomiky vysokoškolských studentů a více než 50% postgraduálních studentů ze zámoří. Takže budete studovat v multikulturním prostředí, kde si studenti mohou přivést své osobní zkušenosti ve prospěch všech.

Kentova state-of-the-art kampus v Canterbury

Ekonomika studentů na Kent těžit z bohatému vybavení v Canterbury kampusu Kent. Školní areál je postaven na 300 akrů půdy parku, napůl za hodinu chůze od centra Canterbury. Obytný, učení a administrativní budovy jsou obklopeny zelenými otevřených prostorů, polí a lesů. Je to živé, přátelské a kosmopolitní kampus, s vynikající studii, sportovních a společenských zařízení, včetně divadla, kina a noční klub. V Canterbury Campus domů více než 4300 studentů v pokojích, bytů a rodinných domů a má výborné dopravní spojení s Londýnem a kontinentální Evropě.

Pro další informace o School of Economics, viz naše webová stránka.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

PhD V Oboru Ekonomie A Agro-environmentální Ekonomie

Campus forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené království Canterbury

Přijímá přihlášky od studentů, kteří chtějí dělat doktoráty v oblastech výzkumu, na něž se vztahuje členů školy. Nejhlavnější [+]

School of Economics nabízí dva tituly za výzkum: - PhD v oboru ekonomie - PhD v Agroenvironmentální VŠE přijímá přihlášky od studentů, kteří chtějí dělat doktoráty v oblastech výzkumu, na něž se vztahuje členů školy. Většina hlavních oblastí oboru jsou zahrnuty, i když máme určité silné stránky makroekonomie, ekonomie trhu práce, aplikované mikroekonomie, časové řady ekonometrie, agro-environmentální ekonomie, mezinárodní obchod a finance, a migrace. Naším cílem je poskytnout vám s prostředím, ve kterém se můžete jak rozvíjet jako ekonom a dokončení vysoce kvalitní práci a poskytnout vám s vhodnými prostředky k dosažení tohoto cíle. Můžete očekávat, že spáchal dohled, aby bylo možné provádět pravidelné schůzky se svým nadřízeným (y), aby projednali své práce, přijímat včasná a konstruktivní zpětnou vazbu na všechny práce, kterou děláte, a přijímat rady, jak prezentovat svou práci externě. [-]

Contact

Keynes College

Adresa, 1. řádek CT2 7NP Canterbury, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo