University of Stirling

Úvod

Read the Official Description

Co je na univerzitě zvláštní?

Často popsaný jako jeden z nejkrásnějších areálů ve Velké Británii, areál University of Stirling je jedinečný. Nachází se v areálu o rozloze 330 akrů s vlastním koupalištěm a hradem, obklopen krásnou skotskou krajinou. To vytváří uvolněnou, klidnou atmosféru. A s 11 000 studenty se budete cítit jako velká část společenství tam.

Centrum umění MacRobert je kulturním centrem školního areálu. Se svou vlastní uměleckou sbírkou a divadlem, kde můžete sledovat živé komedie a taneční představení. K dispozici je také kino, které promítá indie a hollywoodské filmy.

Hledáte zábavné místo pro setkání s přáteli v areálu? K dispozici jsou tři kavárny a deset restaurací a barů, z nichž si můžete vybrat. Užijte si domácí jídlo - vyberte si z italských, amerických, britských a tradičních skotských pokrmů. Sledujte živé sporty, můžete se zúčastnit kvízů v hospodě nebo zpívat vaše srdce na karaoke!

Není ráno? Žádný problém. S nepřetržitým přístupem k počítačům napříč školním areálem můžete studovat v jakémkoli čase, který vám nejlépe vyhovuje. Každá kavárna má přístup WiFi, takže si můžete vzít svůj laptop a studovat tam také.

Univerzitní knihovna má více než 300 000 knih, 46 000 e-knih a 45 000 e-časopisů. Studijní zóna poskytuje nepřetržitý přístup ke studiu, počítačům a tiskovým zařízením - vše potřebné pro úspěšné studium! Služba Kariéra a zaměstnatelnost nabízí odborné poradenství od konzultantů zaměřených na fakultách a zaměstnatelnosti.

Pravidelné cvičení je skvělý způsob, jak zůstat v průběhu studia šťastný a zdravý. Budete mít přístup k 50metrovému bazénu, posilovně a plně vybavenému fitness apartmánu, venkovním hřištím, squashům a tenisovým kurtem. Chcete vyzkoušet si golf na golfu? Řidičské hřiště a devítijamkové golfové hřiště obklopují hrad Airthery, který můžete využít. Najdete zde více než 50 sportovních klubů a společností, které se na Stirlingu připojí.

Potřebujete si koupit knihu? Uspořádat let? Sbírat nějaký předpis? Můžete to udělat na univerzitě. V nákupním areálu je banka, cestovní kancelář, knihkupectví, supermarket a lékárna.

Připravuje vás na úspěch

Studium v ​​UK se může lišit od toho, na co jste zvyklí. Nebojte se, přátelští pedagogičtí pracovníci jsou zde, aby vám pomohli přizpůsobit se. Ukážou vám, jak provádět váš výzkum a odkazovat na vaše zdroje.

Získáte spoustu praxe a podpory s psaním akademických esejů a prezentací. Když přijde čas, budete připraveni na svůj titul.

Skvělé místo k učení

Připojte se ke komunitě studentů z více než 115 zemí. Protože je to univerzitní univerzitní univerzita, atmosféra je přátelská, společenská a úzkostlivá. Stirling se umístil na 1. místě za "dobré místo, které má být" (ISB 2012).

Univerzita se zavázala zajistit, že budete mít nejlepší zkušenosti se studentem ve Velké Británii. Úzce spolupracují se studenty na poskytování těch nejlepších služeb a studijních programů. To je důvod, proč se jim podařilo získat ocenění za vynikající ocenění za výuku, zařízení a inkluzivitu ve hodnocení QS Stars University 2014.

Studijní centrum určené pro vás

INTO Centre najdete v srdci areálu, jen pár minut od hlavní knihovny University of Stirling , sportovního centra a Students 'Union.

Baví se o život mimo domov? Není třeba být. Kdykoli chcete s někým mluvit, přejděte do centra INTO. Služby podpory jsou zde založeny. Pocit domova? Problém s ubytováním? Bez ohledu na problém, jsou tam pro vás, když je budete potřebovat.

Pohyb do nové země je velkým krokem, ale pomohou vám usadit se. Přátelský personál vám pomůže otevřít bankovní účet ve Velké Británii a zaregistrovat se u lékaře. Potřebujete pomoc s vízem? Přijďte k jednomu z vízových seminářů a shromáždí je.

Co dělat s přáteli? Život v studentském ubytování znamená, že budete vždy v srdci akce. Spojíte se s přáteli od okamžiku, kdy přijdete do kampusu. Vaši spoluobčané nemůžou čekat, až se s vámi setkáme!

INTO Centre organizuje zábavné aktivity a výlety pro vás a vaše nové přátele. To vám dává skvělou dobu spojování mimo třídu. Nezapomeňte, budete se moci připojit ke všem ze 100 klubů a společností na univerzitě. Jsou skvělým způsobem, jak vytvořit přátele, kteří sdílejí vaše zájmy.

Na University of Stirling služeb

Zbrusu nové učebna byla otevřena v září 2017. Vybavení k dispozici v centru zahrnují:

  • Welcome Desk - otevřeno od pondělí do pátku od 8:30 do 17:30.
  • Přednáškové divadlo - velký, víceúčelový pokoj, kde budete mít přednáškové kurzy.
  • Učební místnosti - 10 učeben, které jsou vybaveny interaktivními obrazovkami.
  • Sociální prostory - spousta prostor v okolí centra, kde si můžete odpočinout a povídat si s přáteli.
  • Centrum výukových zdrojů (LRC) - materiály podpory přístupu ke studiu, jako jsou knihy, časopisy a noviny, stejně jako počítače a tiskárny.
  • INTO Café a Restaurant - sloužící různým občerstvením s ohledem na mezinárodní studenty.


Moderní, interaktivní učebny

Každá učebna má nejnovější učební technologii. Desky mají vestavěné počítače připojené k interaktivním tabulem, takže je snadné se zapojit. Nebudete jen sedět a poslouchat někoho mluvit - budete se učit dělat. Budete rádi milovat se všemi.


Učení se mimo třídu

Budete mít také přístup k virtuálním učebnímu prostředí Succeed, univerzitě. To znamená, že si můžete stáhnout poznámky z přednášek a obsah kurzu na cestách. A můžete se zúčastnit on-line diskuzí se spolužáky a tvými učiteli.

Centrum učebních zdrojů je vyhrazený učební prostor obsahující oblasti studia a předměty, které si můžete půjčit. Najdete zde knihy, DVD, časopisy, CD a noviny. Potřebujete něco vytisknout nebo naskenovat? Přijďte do Centra učebních zdrojů.


Kavárny na areálu

Při studiu je důležité pravidelně provádět přestávky. V časech, kdy je třeba doplnit palivo, najdete tři různá kavárna a deset různých míst k jídlu v areálu.

V celém areálu najdete lehké pokrmy, jako jsou sendviče, saláty a polévky. Když budete potřebovat něco víc plnit, tam jsou hamburgery, pizzy, nachos a shawarma zábaly. Nejste příliš daleko od čerstvě uvařené kávy, oběda nebo občerstvení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Undergraduate Pathways » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Rok založení » Vidět Kurzy »

Contact

INTO University of Stirling

Adresa, 1. řádek University of Stirling INTO University of Stirling Airthrey Castle
FK9 4LA Stirling, Scotland, Spojené království
Website https://www.intostudy.com/en-gb/universities/university-of-stirling