Institute of Development Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Institute of Development Studies (IDS) poskytuje prvotřídní výzkum, učení a výuku, která transformuje znalosti, jednání a vedení potřebné pro spravedlivější a udržitelnější rozvoj na celém světě.

Prostřednictvím spravedlivých a udržitelných partnerství spolupracujeme s vládami, filantropickými nadacemi, nevládními organizacemi, akademickými pracovníky a občanskou společností na transformaci přístupů k progresivním sociálním, politickým a ekonomickým změnám způsobem, který v konečném důsledku ovlivní životy lidí.

Pomohli jsme podpořit nová inovativní partnerství, která v Africe vydělala miliony dolarů na dalších daňových příjmech, které lze reinvestovat do národního rozvoje zemí. Pracovali jsme na poskytování řešení environmentálních problémů, které vycházejí ze znalostí a postupů místních lidí. Zdůraznili jsme roli místních komunit při ukončování smrtících epidemií, jako je virus Ebola. Vychovali jsme stovky výjimečných vůdců a šampionů v oblasti rozvoje, včetně politických vůdců, velvyslanců a vládních úředníků v zemi, vůdců občanské společnosti a podnikatelů.

Naše reputace v oblasti výzkumu a mezinárodního výhledu je bezkonkurenční a odráží se v našem výkonu v nejnovějších QS World University Rankings, kde jsme společně s University of Sussex na prvním místě na světě v oblasti rozvojových studií. Podle zprávy Global Go To Think Tank Index z roku 2019 jsme také zařazeni mezi mezinárodní rozvojové think-tanky číslo jedna.

Zjistěte více o naší vizi a strategii
Přečtěte si více o našich dopadech v naší výroční revizi

Místa

Brighton

Adresa, 1. řádek
Institute of Development Studies
Library Road
Brighton BN1 9RE UK

Brighton, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium