Institute of Development Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti IDS

Institute of Development Studies (IDS) je globální výzkumná a vzdělávací organizace pro spravedlivé a udržitelné změny. Ve spolupráci s University of Sussex je IDS na prvním místě na světě pro vývojové studie podle QS University Rankings.

Poskytujeme špičkový výzkum, učení a výuku světové úrovně k transformaci přístupů k spravedlivému a udržitelnému rozvoji, který pomáhá zajistit lepší život pro všechny a všude.

Učte se s nejlepším

Studenti a vědci z IDS pocházejí z celého světa a jsou jednotní ve svém závazku pomáhat řešit problémy skutečného světa, jako jsou nemoci, změna klimatu a konflikty.

IDS je v popředí vývoje. Na rozdíl od mnoha tradičních univerzit jsou naši studenti obklopeni vědci v akci, všichni pracují na spravedlivé a udržitelné změně. Kvalita naší výuky a rozmanitost našeho mezinárodního studentského těla vytváří prostředí, které inspiruje, informuje a umožňuje příští generaci vývojových šampionů učit se s nejlepšími.

Naše tituly přitahují studenty, kteří pracují v INGO, vládách, organizacích občanské společnosti, akademických institucích, podnikání a jinde, kteří chtějí rozvíjet své teoretické a praktické porozumění rozvoji, zlepšit své kariérní vyhlídky a učinit svět lepším místem.

Naši absolventi pokračovali ve vedení vyšších pozic v globálních organizacích, jako je Světová banka a OSN, ve vedoucích organizacích občanské společnosti, a také se stali ministry a úředníky národních vlád po celém světě. V roce 2018 byl prezidentem Kostariky zvolen kamenec Carlos Alvarado Quesada.

Zjistěte více o našich postgraduálních magisterských kurzech , našem populárním doktorském výzkumném programu a našich odborných školeních .

Místa

Brighton

Adresa, 1. řádek
Institute of Development Studies
Library Road
Brighton BN1 9RE UK

Brighton, Anglie, Spojené království