University of Kent, School of Mathematics, Statistics & Actuarial Science

Úvod

Read the Official Description

SMSAS je dlouho zavedený poskytovatel výuky matematiky a statistiky, financí a pojistné matematiky, s pevně pověst v excelence ve výzkumu. V současné době máme více než 40 doktorandů a několik postdoctoral vědce a výzkumné pracovníky spolupracujícím s naší pedagogických pracovníků výzkumu aktivní.

Hodně vědy je založen na aplikaci matematiky. Poskytuje teoretický rámec pro fyzikální vědy, na statistiky a analýzu dat, stejně jako pro počítačové vědy. Nové objevy v rámci matematiky ovlivňují naše základní chápání světa, v němž žijeme, a výuka a výzkum školy odrážejí rozmanitost matematiky dnes.

SMSAS nabízí celou řadu jednolůžkových a společné diplomy, postgraduální diplom programy, programy studia a výzkumných programů - viz výpisy na pravé straně. Charakteristické nabídky patří možnost pro studenty, kteří by jinak nebyly způsobilé pro studium vysokoškolské vzít Rok založení, stejně jako čtyři roky MMath a MMathStat programy.

Škola je odhodlána výsledky žáků a studentů rozvíjet kreativitu a zaměstnatelnosti, s "Rok v průmyslu" umístění, které nabízejí solidní pracovní zkušenosti.

Rovnost, rozmanitost, a začlenění jsou jádrem filozofie SMSAS a škola pracuje na stavu Athena SWAN Silver.

Skupina na SMSAS Matematika klade za cíl dosáhnout mezinárodního uznání jako centrum excelence v této oblasti výzkumu. V Research Assessment Exercise (RAE, 2008) byla hodnocena v mezinárodním Kvalita a výše 95% z matematiky výzkumu předloženy.

Statistiky skupina školy byl zařazen 8. ve Velké Británii RAE a dvě třetiny výzkumných výstupů byla vyhodnocena jako mezinárodně vynikající nebo předním světovým. Prakticky všichni zbytek byl souzen být hodný mezinárodního uznání.

Centrum pro pojistné vědy, rizik a investic (CASRI) je založena ve škole, a je jedním z pouhých tří poskytovatelů univerzitních programů v pojistné matematiky, které jsou akreditovány ve Velké Británii povolání pojistných matematiků. Institut autorizovaných účetních znalců, Královské statistické společnosti, a Chartered Financial Analyst® Institute patří mezi ostatními institucemi, které uznávají přesnost a relevanci programů SMSAS.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Phd Pojistné Matematiky

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let August 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Tam je aktivní Program semináře zahrnuje širokou škálu reproduktorů a členů disertační komunity pravidelně navštěvovat / prezentovat svou práci na předních konferencích a ústavů. [+]

PhD Účetní věda K dispozici je robustní výzkumné prostředí v Kentu v oblasti financí a pojistné matematiky. Oblasti výzkumu zahrnují finanční modelování a odhad, vyčíslení přínosů rozložení rizik, kvantifikace finančních rizik, a derivátů ceny. Tam je aktivní Program semináře zahrnuje širokou škálu reproduktorů a členů disertační komunity pravidelně navštěvovat / prezentovat svou práci na předních konferencích a ústavů. Doktorát v oboru pojistné matematiky nabízí možnost začít nebo konsolidovat své kariéře v oblasti výzkumu pod vedením mezinárodně uznávaných výzkumných pracovníků a odborníků ve škole matematiky, statistiky a pojistné matematiky (SMSAS). Škola má silnou pověst výzkumu na světové úrovni a dobře zavedený systém podpory a školení, s vysokou úrovní kontaktu mezi pracovníky a výzkumnými studentů. Centrum pro pojistné vědy, rizik a investic (CASRI) byl nedávno zřízen v rámci SMSAS odráží rozšiřující se rozsah výuky a výzkumu pracovníků. Oblasti výzkumu zajímavými místy ekonomického kapitálu a řízení rizik v oblasti finančních služeb firem, úmrtnosti a dlouhověkosti modelování, dlouhověkost indexy a trhy. Ostatní témata výzkumu zahrnují genetiku a pojištění, ekonomika, důchody a podnikové výkaznictví. Struktura kurzu Doktorát v oboru pojistné matematiky nabízí možnost začít nebo konsolidovat své kariéře v oblasti výzkumu pod vedením mezinárodně uznávaných vědců a odborníků na SMSAS. Škola má silnou pověst výzkumu na světové úrovni a dobře zavedený systém podpory a školení, s vysokou úrovní kontaktu mezi pracovníky a výzkumnými studentů. Oblasti výzkumu Oblasti zájmu jsou ekonomického kapitálu a řízení rizik v oblasti finančních služeb firem, a všechny oblasti úmrtnosti a dlouhověkosti výzkumu. Ostatní témata výzkumu ve škole patří genetiku a pojištění,... [-]

Contact

Cornwallis Mathematical Institute

Adresa, 1. řádek CT2 7NF United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo