London School of Theology

Úvod

Read the Official Description

Církev potřebuje křesťany, kteří si myslel, přes důsledky své víry a může vztahovat ji ostře, relevantně a prakticky pro společnost. Program Teologie je akademicky přísné, ale také se zaměřuje na měnící se kulturní a intelektuální klima. Je to dynamická a inovativní program, který nebude zanedbávat klíčové foundational principy evangelické víry.

Přehled

London School of Theology je největší Evangelikální teologický vysoká škola v Evropě se silným akademické pověsti. Jeho identita je definována čtyřmi základními hodnotami - evangelia, Bible, církev a svět.

Jak Gospel lidé, Chceme, aby naše životy, myšlenky a akce, které mají být ve tvaru Boží lásky k nám, jak prohlásil v evangeliu;

Jak Bible lidéVěříme, že Bible je Boží inspiraci, bydlení, transformativní a životodárnou slovo a dělal známý, osobně, lidstvu v jeho Synu Ježíši Kristu;

Jak Církevní lidéChceme, aby se zapojili do budování kostelů, které jsou zaměřené na evangelia a Bible v jejich životě, uctívání a poslání a poháněné silou Božího Ducha; a,

Jak Svět lidí, Snažíme se svědčit jiných vyznání a žádný, jako následovníci Krista, stejně jako pořadatelská a obnovují naše životní prostředí, společnost a geopolitickou realitu ve světle evangelia. Chceme být součástí Božího díla v obnovení tento svět.

Tyto základní hodnoty definovat, kdo jsme, co se snažíme, aby se jako instituce a výše uvedené hodnoty jsou posíleny v našich studentů do kurzů, které nabízíme.

Program Teologie se nachází v centru všech našich vyučovaných programů, a zahrnuje širokou škálu témat. Je to dynamická, inovativní a snaží se prosazovat klíčové základním principům evangelické víry.

Proč studovat teologii na LST?

BA v teologii na LST je určen pro lidi s názvem s cílem nabídnout služby kostely, mise, školy a společnosti jako celku. Program je akademicky přísné a umožňuje získat hlubší pochopení Písma a její význam na svět kolem sebe. Zabývá se mění naše kulturní a intelektuální klima a jak křesťanská víra se ostře, relevantně a prakticky pro společnost.

Tady na LST, budete mít také výsadu studovat po boku a interakci se studenty a zaměstnanci, respektive z různých prostředí a denominací, které obohacuje celý zážitek studie. Kromě toho, zažijete osobní duchovní růst částečně prostřednictvím vyučovaných programů a mimoškolních aktivit pořádaných studentů.

Celková struktura programu

K dispozici jsou 4 široké oblasti studia jmenovitě biblických studií, historické a teologické studium, Missiological studia a Applied teologie.

Povinné moduly tvoří srdce programu a velkou většinu úrovní 1 a 2 (100 povinné úvěrů na úrovni 1 a 90 na úrovni 2). Na úrovni 3, jsou studenti mít větší volnost specializovat, výběr dva 20-ti kreditních moduly z různých možností, které nabízí kromě tří povinných modulů, stejně jako 40-úvěrový projekt na téma dle vlastního výběru.

Každá úroveň má povinný modul, který obsahuje praktické zkušenosti a umístění jak v průběhu i po termínu čase.

Kariéra v teologii

Kromě toho, tréninková jednotka nabízí podporu a pomoc studentům, jak se snaží objevit a přijmout jejich další kroky k ukončení školní docházky, koordinací veškeré informace o výkon povolání, které škola obdrží, v různých církve a křesťanské hodnoty. Jednotka má také řadu užitečných zdrojů na kariéru v jeho zdrojů pokoje, stejně jako pořádání nejrůznějších seminářů a vzdělávacích akcí, pokud jde o CV-psaní, dovednosti rozhovor, trasy do ordinované služby atd.

Celkově program poskytuje vynikající rezervu na budoucí progrese v řadě vzájemně propojených souvislostech, jako je příprava pro další akademické studium teologie, biblických studií a příbuzných oborů, stejně jako vybavení dovednosti vztahující se na místním kostele službě ve Spojeném království a na mezinárodní úrovni ,

Teologie, hudby a uctívání a teologie a uctívání

Tyto dva kombinované a integrované programy vyznamenání jsou jediní svého druhu v Evropě a byly původně vyvinuty s hudbou a bohoslužby nadaci (MWF). Stejně jako podstatné základní programu teologických studií, které nabízejí širokou škálu hudebních a uctívání modulů.

Naše založena Teologie, hudby a uctívání nabízeny na vysvědčení, diplom, a vysokoškolské studijní program je speciálně navržen pro hudebně nadané studenty zájem o kombinovanou a integrovaný studijní program teologie, hudby a uctívání, kteří chtějí rozvíjet svou hudební dovednosti a znalosti na vysoké úrovni a na zároveň si přejí být teologicky vybavení.

Teologie & UCTÍVÁNÍ PROGRAM

Tato nová teologie a uctívání kombinovaný studijní program, nabízí vysvědčení, diplom a úroveň vzdělání, má dvě cesty: - hudební cesta je určen pro studenty, kteří mají zjevné dárky v hudbě, ale kdo přicházejí s omezeným zkušenosti hudbu nebo jistý pochopení čtení Obecně hudební dovednosti.

  • Non-music cesta je určen pro studenty, kteří si nepřejí, aby se všechny možnosti hudby, ale chtějí zvýšit své znalosti a praxi firemního uctívání prostřednictvím řady specializovaných a umělecky tvůrčí modulů.

Absolventů tohoto kurzu jsou vybaveny tak, aby sloužil, například, jak církev hudební ředitelé, uctívání pastory, písně spisovatelé, kreativní uctívání koordinátory, na volné noze hudebníků a umělců.

Distanční vzdělávání

Chcete rozvíjet své osobní znalosti Bible, teologie a spirituality? Nebo hledáte uznávané kvalifikaci, ale nemohou studovat na místě na LST? Jsme rádi, že se chystáte dozvědět se více o Bohu a Bibli. Ať druh studia, který vás zajímá, Open Learning má zkušenosti a znalosti, které vám pomohou. Máme za sebou dlouhou historii vzdělávacích křesťanů pro službu v církvi a ve světě. A můžete si vybrat typ vzdělávání a kvalifikace, který vyhovuje vašim krátkodobé nebo dlouhodobé potřeby. Některé z nich dokončil formální kvalifikaci, zatímco mnozí studovali pro jejich osobní rozvoj.

Osobní rozvoj

Jsme obzvláště dobře vybavené, aby pomohl lidem vracejí ke studiu, ale ne tak docela jistý, jestli to je opravdu "na ně" a je třeba vyvinout důvěru v sebe. Většina z těchto lidí chce, aby se ujistil, že by mohl přejít do kvalifikace, později, pokud to dává smysl, ale teď se jen chcete dozvědět více o Bibli a Bůh se setkáváme přes to. Naše kurzy jsou ideální určeny pro toto. Získáte informace, povzbuzení a otevřeným koncem strukturu, učení, která vám umožní sledovat cestu, která je nejvíce zajímají vás.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět BAs » Vidět Certifikáty » Vidět Diplomas » Vidět MA - OnlineStudies » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Certifikáty na bakalářském stupni » Vidět BA programy » Vidět Diplomy » Vidět MA - Magistr » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

PhD - Doktor Filozofie

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let August 2018 Spojené království Greater London + 1 více

Závazek doktorský výzkum na London School of Theology vám poskytuje možnost zapojit se do výzkumu na špici teologických disciplín. Budete mít možnost vybavit jak celosvětová církev a akademickou obec s odbornými znalostmi, který bude provádět nejlepší tradice evangelické křesťanské stipendia do příští generace a umožní vám učit na terciární úrovni. [+]

Hodnocení: Práce až 100.000 slov (80000 slov pro studenty počínaje po lednu 2014) a ústní zkoušky (viva)

Proč se vydat na PhD?

Závazek doktorský výzkum na London School of Theology nabídne vám možnost zapojit se do výzkumu na špici teologických disciplín. Budete mít možnost vybavit jak celosvětová církev a akademickou obec s odbornými znalostmi, který bude provádět nejlepší tradice evangelické křesťanské stipendia do příští generace a umožní vám učit na terciární úrovni.

Shrnutí

LST nabízí výzkum supervizi doktorského stupně ve spolupráci s Middlesex University, která ocenění studia. Disertační práce musí prokázat schopnost testovat nápady a kriticky zkoumat zvolené oblasti. Musíte nabídnout podstatné nový objev nebo analýzu, argumentovat nějakou novou kritickou hypotézu, nebo poskytovat významné nové argumenty pro starší. Nakonec váš výzkum musí vést nezávislé a originální příspěvek k poznání, které je v podstatě, je hoden zveřejnění. V době, kdy vaše práce je předložena, měli byste být schopni prokázat, že vaše kompetence ve vámi zvolené oblasti je srovnatelná s odborníky. Se očekává, že doktorandy mít možnost komunikovat se svými primárními zdroji v původních jazycích (např hebrejských nebo řeckých), stejně jako u sekundární materiál v hlavních výzkumných jazycích (angličtina, francouzština a němčina). Jazyků požadovaných se bude značně lišit v závislosti na oblasti studia a některé z nich mohou vyžadovat žádné cizí jazyky. ... [-]