Millennium City Academy

Úvod

Read the Official Description

Millenium City Academy je soukromá vysoká škola v centru Londýna, které nabízí řadu pregraduální a postgraduální kurzy v podnikání a výpočetní techniky, stejně jako Diplomy a pre-univerzitní kurzy. Dodáváme kvalitní studijní programy, které nabízejí zahraniční studenti hodnotu za peníze a pomoci jim k dosažení svých cílů.

&nbsp

Jsme akreditovaná Britskou akreditační radou pro dalšího a vysokoškolského vzdělávání. Máme výborné vztahy s našimi hlavními partnery, kteří udělují, a potvrzuji, kurzy vyučujeme v Londýně. Paříž Graduate School of Management, je řadí mezi pět nejlepších v Paříži a jsme hrdí na naše exkluzivní spolupráci s tímto předním soukromá instituce. Naše škola je také schválen centrum pro Scottish Qualifications Authority (SQA).

&nbsp

Naším hlavním cílem je zajistit, aby naši studenti úspěšně absolventů a naše metody jsou proto navrženy s ohledem na tuto skutečnost. Našich akademických učitelů mají rozsáhlé zkušenosti z výuky na státních a soukromých vysokých škol a přinést hluboké znalosti, aby všichni naši studenti mohou využívat. Nicméně, naše největší síla je znát všechny naše studenty individuálně a klademe důraz na individuální péči během svého studia na naší škole.

&nbsp

Naše lokalita nabízí dynamické, mezinárodní prostředí pro studium. Nejen, že je v Londýně ideální místo k posílení své obchodní znalosti, je to také jeden z nejzajímavějších míst na světě žít. Tato multikulturní město má co nabídnout, a každý student naší školy v umístěný v centru Londýna v blízkosti mnoha známých atrakcí. Jak všichni naši studenti jsou mezinárodní, existuje mnoho příležitostí poznat nové přátele z Nepálu, Indie, Pákistán, Afrika, Blízký východ, Jižní Amerika, Bangladéši a dalších zemích.

Vidět DBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

DBA

Lékař Business Administration (DBA)

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 3 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Lékař Business Administration (DBA) je profesionální doktorát, který nabízí studentům možnost studovat komplexní vzdělávací program v pokročilém Business Administration s výrazným zaměřením na značky a podnikání. [+]

Lékař Business Administration (DBA) je profesionální doktorát, který nabízí studentům možnost studovat komplexní vzdělávací program v pokročilém Business Administration s výrazným zaměřením na značky a podnikání. Je to ideální příprava, kteří chtějí provozovat své vlastní podnikání nebo převzít vedoucí roli ve veřejném nebo soukromém sektoru. Doktorát uděluje Ecole Supérieure de Gestion, která je součástí pařížské Graduate School of Management, jedna z předních francouzských obchodních škol.

 

Kdo je pro DBA

Program DBA je určen pro studenty, kteří již získali magisterský titul v Business nebo související oblasti, a kteří se chtějí odlišit tím, že dostane další specializované doktorské kvalifikaci. ... [-]