Nottingham Business School DBA Office

Úvod

Read the Official Description

Nottingham Business School DBA kancelář Nottingham Business School je obchodní škola full-service s více než 5000 studenty, umístěný v samém srdci centra města Nottingham. S více než 30 let zkušeností jsme vyvinuli širokou škálu obchodních kurzů, všechny z nich kombinující stimulující učební prostředí s real-svět zkušeností. Výběrem Nottingham Business School, můžete si být jisti, že budete absolvent s kvalifikací potřebné k otevření dveří k vzrušující a obohacující kariéry. Proč si vybrat NBS? Máme vynikající pověst jako účinného partnera pro organizace, které byly postaveny na uplatnění našich základních hodnot v konkurenčním podnikatelském prostředí. Naše základní hodnoty jsou dostupnost, schopnosti reagovat na požadavky zákazníků, pružnost v přístupu, vývoj praktických řešení, která jsou pro obchodní jednání zaměřená, podpořen intelektuální přísností a organizační integrity. Výzkum a poradenství

Zavazují pečlivý výzkum s cílem rozvíjet nové znalosti a inovovat podnikatelské myšlení a praxi; Chování aplikovaný výzkum na zlepšení podnikatelské a průmyslové produktivity; To aplikovaný výzkum často tvoří platformu pro naše poradenství - pomoc soukromých podniků, aby růst a být úspěšnější, a pomoci veřejným organizacím zvyšovat jejich účinnost a veřejnou hodnotou - díky přísné, nezávislým a připojené přístupu.

Vzdělávací intervence - pomáhá organizacím transformovat jejich podnikání

Poskytovat integrované a přizpůsobené vzdělávací zásah s cílem zlepšit a podpořit organizační a průmyslové produktivity - od krátkých kurzů, na míru řízení a vzdělávání vedoucích pracovníků a akreditaci ve firemní ustanovení; Poskytovat prvotřídní poradenství partnerství a rady pro obchod, průmysl a veřejný sektor, který funguje jako katalyzátor změn a vývoje.

Vzdělávání

Vzdělávat a rozvíjet světové třídy s odborníky v oblasti obchodu, která nabízí mezinárodní talent plynovodu do obchodu a průmyslu; Poskytují vysokou přidanou hodnotou vzdělávací zkušenosti založené na aplikaci obchodní znalosti a rozvoj přenosných dovedností; Specialista odbornost: jsme zavedli řadu odborných center nabízejí snadný přístup k našim službám.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět DBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

DBA

Dba - Doktorát V Obchodní Administrativě

Campus forma Kombinované 4 let September 2018 Spojené království Nottingham

Naše doktorské studium v ​​oboru obchodní administrativa (DBA), s rovnocenným akademickým postavením jako doktorand, má silné a odhodlané zaměření na manažerské a profesní praxe a snaží se spojit důsledné studium problémů a problémů na pracovišti s osobním a profesním rozvojem. [+]

Doktor obchodní správy Úroveň (úrovně) studia: Postgraduální výzkum Studijní mód (režimy): částečný (denní) Umístění: Městský kampus Zahájení: září 2018 Délka kurzu: 4 rok (y)

NBA doktorka obchodní správy (DBA) je jednou z nejstarších ve Spojeném království a oslavuje své letošní 20. výročí av této době jsme dokončili více než 100 dokončení. Program nadále přitahuje výkonné ředitele a vedoucí pracovníky z celého světa s účastníky mnoha prestižních soukromých a publikačních organizací, včetně společností CapGemini Iberia, Organizace spojených národů, Nova Business School, velvyslanectví Ománu v USA a KPMG.

NBS DBA je navržena tak, aby zlepšila vaši obchodní a manažerskou praxi prostřednictvím rozvoje vašich osobních, intelektuálních a akademických schopností prostřednictvím výzkumného projektu. Má silný a angažovaný zaměření na manažerské a odborné praxe, a snaží se propojit přísné studium s prací na základě problémů a otázek, které je osobní a profesní rozvoj, a tím zajistit předávání učení do organizační a manažerské praxi.... [-]


Contact
Adresa destinace
Nottingham Trent University
Burton Street

Nottingham, Anglie, NG1 4BU GB