Oxford Brookes University, Business School

Úvod

Read the Official Description

Na Oxford Brookes University Business School najdete dynamickou a mezinárodní společenství více než 150 akademických pracovníků, 2000 studentů a 500 postgraduálních a výzkumu studentů. Jsme důsledně ocenit za excelenci našeho učení a vyučování. Cvičíme speciální 'Brookes směs "kritického zkoumání s praktickým nahlédnutí, přísnosti s významem. Máme hluboké spojení se světem podnikání, která zajišťuje relevanci našich kurzů, důvěryhodnost našich zaměstnanců a kariérní úspěchy našich studentů. Oxford Brookes University nabízejí 102 postgraduálních stipendií v hodnotě £ 10,000 každý pro studenty UK / EU. Zjistěte si, zda máte nárok. Proč jsme zvláštní?

nejvyšší skóre pro kvalitu výuky (24/24) dvě, které jsou předmětem centra pro správnou praxi ve výuce (ze dne 24. ve Velké Británii) Zaměstnanci s real-svět podnikání a poradenství zkušenosti uznávaným pracovní plán stáže koučování, mentoring a odborné poradenství v mezinárodní partnerství a zahraničních studentů ze 145 zemí síť 17.000 absolventů po celém světě atmosféra jednoho ze světových opravdových studentských městech (Virgin Alternativa Průvodce po britských univerzitách)

Postgraduální Otevřené večer - Business School a Oxford School of Hospitality Management Datum a čas Středy 07.09.2016 od 17:30 do 19:00

Kdo tato událost je pro Každý

Umístění Foyer, postgraduální centrum, Wheatley Campus

Podrobnosti Pojďte se dozvědět o postgraduálních kurzů nabízených na Oxford Brookes University Business School, Oxford School of Hospitality Management a jak magisterský může zlepšit své kariérní vyhlídky. Je to velká příležitost zjistit, jaké možnosti jsou k dispozici studie, aby diskutovali o učení a hodnocení styl a klást žádné otázky, které můžete mít.

Chcete-li rezervovat místo Zaregistrujte se na Open večer pomocí tohoto odkazu níže: http://business.brookes.ac.uk/postgraduate/open-days/

This school offers programs in:
  • Angličtina

Contact

Oxford Brookes University Business School

Adresa, 1. řádek Business School Oxford Brookes University Wheatley Campus Wheatley
OX33 1HX Oxford, Anglie, Spojené království
Website http://www.business.brookes.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1865 485858