Oxford Brookes University, Faculty of Humanities and Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

The Fakulta humanitních a společenských věd poskytuje dynamickou kombinaci na plný úvazek a na částečný úvazek programů přilákat více než 5000 studenty, jak lokálně, tak i na mezinárodní úrovni. Výzkum vedené výuky a vynikající podpora je nabízena v celé pregraduální a postgraduální studium v antropologie, školství, angličtina, zeměpis, historie, dějiny umění, jazyky, právo, politika, mezinárodní vztahy, filozofie, náboženství a sociologie, Fakulta humanitních a společenských věd spojuje oddělení angličtiny a moderní jazyky; Historie, filozofie a náboženství, a společenské vědy se Škola práva, škola školství, a Institut veřejné péče, Máme pověst pro výuku dokonalosti, mezinárodně uznávané výzkum a bezkonkurenční podporu studentů.

Výuka a výzkum

Výzkum je základem pro vynikající výsledky v průběhu našich aktivit jak potvrdil našich výsledků v REF 2014. My patří aspekty našeho výzkumu ve všech našich kurzech učíme specializované moduly v našich oblastech odborných znalostí a dohlížíme disertace v našich odborných předmětů. Vyzýváme studenty na všech úrovních studia, aby se zapojili prostřednictvím našich sérií seminářů, výzkumnými středisky a zájmové výzkumných skupin.

Profesní rozvoj, vzdělávání a akreditace

Oxford Brookes 'škola vzdělání je jedním z největších britských poskytovatelů profesního rozvoje v oblasti vzdělávání a nabízí profesionální certifikáty, magisterských a doktorských studijních v širokém spektru oborů a oblastí profesionální použití. Studenti, kteří chtějí převést na práva může jsou schopny splnit požadavky na odborné. Pro další podrobnosti viz Graduate diplom v oboru práva (GDL).

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktor Vzdělávání (EDD)

Campus forma Kombinované 4 - 7 let September 2017 Spojené království Oxford

Kurz si klade za cíl podporovat kritické sebereflexi přes sled strukturovaných studijních zkušeností, které vyvrcholily v práci, která je originální a ... [+]

Doktor školství (EdD)

 

Zaměřuje se především na zkušené odborníky, kteří pracují ve školství, zdravotnictví a příbuzných oborů, EdD poskytuje příležitost k výkonu doktorské studium v ​​rámci své profesní role. Doktor pedagogiky (EdD) je odborně zaměřená, kohorta-založený doktorát. To kombinuje učil kurzy s nezávislým výzkumem. Kurz si klade za cíl podporovat kritické sebereflexi přes sled strukturovaných studijních zkušeností, které vyvrcholily v práci, která je originální a podstatný kus profesně orientovaného vzdělávání výzkumu. Vaše práce vám umožní rozvíjet a používat pokročilé výzkumné dovednosti, a tak se stal nezávislým, reflexní a kompetentní výzkumník. EdD je otevřen pro profesionály, kteří jsou v současné době praktikují v oblasti vzdělávání, zdravotnictví nebo příbuzného prostředí, a která obvykle mají minimálně čtyři roky zkušeností a magisterské kvalifikaci. Studijní program je strukturován specificky, aby vyhovovaly potřebám lidí, kteří jsou v zaměstnání na plný úvazek. Kurz je velmi kolegiální. Sessions čerpat z bohaté a rozmanité zkušenosti, které EDD studenti přinášejí s nimi, a zkoumání podobností napříč disciplínami je nedílnou součástí studijního programu. Ty jsou aktivně podporovány kriticky zkoumat svou vlastní praxi a být zaměstnán jako nejvyšší možné míře v procesu učení.... [-]