Royal Holloway, School of Management

Úvod

Read the Official Description

Naše kořeny: Royal Holloway College byla otevřena HM královna Viktorie v roce 1886. V roce 1900 oba Royal Holloway a Bedford vysoké školy byli přijati jako školy na University of London. V roce 1985 vidí sloučení Bedford a Royal Holloway škol. V roce 1990 se Centrum pro řízení byl vytvořen v rámci Fakulty sociálních studií. Díky našim zakládajícím členům, historici Charles Harvey a Bob Fitzerald, 1993 viděl stav zisk School Centre.

Jednotlivé studijní specializace byla nabídnuta od roku 1994, a do roku 2000 bylo vyvinuto několik magisterské programy. Zkušenosti z výuky MBA in-house globálně pro Vlámové (později JP Morgan), pomohl škola získat kontrakt na dodávku University v Londýně MBA distanční vzdělávání, který byl zahájen v roce 2000. V roce 2005 obě naše bylo akreditováno na-školní areál a distančního vzdělávání MBA kurzy AMBA. V roce 2010-11 krok škola pod záštitou Fakulty managementu a ekonomiky, spolu s dalšími dvěma fakult: Fakulty umění a společenských věd Přírodovědecké fakulty se každý řídí děkan.

Kde jsme teď: Pěstování od úspěchu k úspěchu máme nyní více než 85 akademických pracovníků pokrývající hlavní oblasti řízení, s více než 1000 studentů a některých 400 doktorandů celé naší sady magisterských kurzů. Kromě toho máme cca. 80 studentů doktorského studia.

Vybavení

Naše moderní zařízení odrážejí naše odhodlání k budování prostředí, které předchází fyzickému kritické myšlení a zvyšuje používání nových znalostí

Naše škola má své vlastní počítačové učebny pro studenty doktorského a magisterského studenty, plus nejmodernější technologie (včetně videokonference), v několika přednáškových sálech v rámci Moore Complex. Kromě toho se nachází hned vedle Centra výpočetní techniky, která je otevřena 24/7.

School of Management v 3.000.000libra Moore rozšíření byla slavnostně otevřena 26. října 2011 Sir Alex Reed CBE, který je dlouholetým zastáncem College a School of Management a zakládající Patron Royal Holloway podnikatelů. Tato událost také oslavili 21. výročí školy.

Nové rozšíření zajišťuje vysokou kvalitu, moderní vybavení jak pro zaměstnance a studenty. To zahrnuje osm specializované semináře / break-out rooms, tři inovativní flexibilní pracovní lusky a vytvoření centrální funkce prostoru atria poskytuje flexibilní sociální a pracovní prostor. Explicitní byly využívány udržitelným vlastnostmi pro maximální snížení uhlíkové stopy budovy.

Bedford knihovna má rozsáhlou sbírku knih o managementu. Knihy sahají od tradičních oblasti financí a účetnictví, až po marketing a řízení informačních systémů, a to jak ve vztahu k sociální odpovědnosti a udržitelnosti životního prostředí.

Knihovna poskytuje širokou škálu elektronických zdrojů, včetně Mintel zprávy a Business Source Complete, hlavní sbírka obchodních časopisů, jakož i průmyslu a zemí zprávy. Studenti mají také přístup k finančním databázím, jako jsou Datastream a Mergent online, které poskytují společnosti a průmyslové informace.

Světové univerzitní žebříčky

Royal Holloway byl zařazen 102. v 2013-14 Times Higher Education World University Rankings byla zveřejněna v září 2013 Zařadil 12. celkově ve Velké Británii, průvodce popsal Royal Holloway jako "skutečně světové třídy."


Royal Holloway se umístila na pátém místě na světě (první ve Velké Británii), v kategorii "Mezinárodní Outlook": Uznání naší širší výhled jako globální univerzity. Žebříček použít tři různé indikátory, kdo ohodnotí "mezinárodní rozhled" - podíl mezinárodních pracovníků a studentů a výzkumu, pokud jde o dokumenty, které jsou co-napsaný s alespoň jedním mezinárodního partnera.

Univerzita je také zvláště vysoce hodnocen pro dalekosáhlé dopady svého výzkumu a získala 97,5 procent citací: dále upevnil její postavení Royal Holloway jako jeden z předních světových výzkumných institucí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Správa Phd

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let August 2017 Spojené království Egham + 1 více

Náš Doktor filozofie (PhD) a Master of Philosophy (MPhil) je založen především kolem hloubkové studie konkrétního tématu, který je veden jeden nebo více zaměstnanců, kteří jsou odborníci a aktivních výzkumníků ve svých oborech, a zkušení dohledu výzkumu. [+]

Tento program zahrnuje období trvalé hloubkové studie o určité téma a má za cíl: - poskytnout příležitost k posílení znalosti studentů v oblasti široké oblasti a studovat teoretické základy a konkrétní techniky tématu - zajistit student odhalí a kriticky zkoumá pozadí literaturu na toto téma - poskytne studentovi stimulu nutná k originalitu a kreativitu v oblasti výzkumu - dát studentovi příležitost rozvíjet dovednosti v oblasti vytváření a ověřování hypotéz nebo výzkumných otázek, v rozvoji nové teorie, a při plánování a vedení vyšetřování objevovat nové pohledy - zajistit, prostřednictvím kritického zkoumání písemné práce a ústní prezentace, příležitost pro studenty rozvíjet své dovednosti v psaní a prezentaci výsledků výzkumu v učených časopisech a monografiích. Proč si vybrat tento kurz? Náš Doktor filozofie (PhD) a Master of Philosophy (MPhil) je založen především kolem hloubkové studie konkrétního tématu, který je veden jeden nebo více zaměstnanců, kteří jsou odborníci a aktivních výzkumníků ve svých oborech, a zkušení dohledu výzkumu. Škola má více než 60 výzkum-aktivní akademické pracovníky, z více než 10 zemí, které pokrývají hlavní oblasti managementu. Studenti úzce spolupracovat s uznávanými výzkumnými týmy a hrát plnou a aktivní roli ve výzkumných a výukových aktivit školy. Zaměstnatelnost a pracovní příležitosti PhD a MPhil studenti jsou důležitými členy naší společnosti a počet studentů jít na zajištění pozic buď s námi, nebo na jiných top-hodnocené univerzity nebo společnosti. V průběhu doktorského studijního programu se očekává, že publikovat svou práci, a to jak pracovních dokumentů, časopiseckých článků a konferenčních příspěvků. V letech dva a tři jsou často příležitostí získat zkušenosti s výukou. Poradenství a podobné úkoly mohou být k dispozici, a někdy může poskytnout dodatečné příjmy ke studentům. [-]