The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Úvod

Read the Official Description

University of Nottingham: Inženýrská fakulta

TheV Nottinghamu Technická fakultaJe známý svými výzkumy světové úrovně, inspirativní výukou a rozmanitou akademickou komunitou.

Připojením se k nám v Nottinghamu budete součástí společenství studentů z více než 150 různých zemí z celého světa.

 • Třetí ve Velké Británii pro výzkumnou moc v rámci REF 2014, britský vládní výzkumný rámec excelence
 • Více než 98% inženýrského výzkumu má mezinárodní kvalitu, přičemž 85% je považováno za světového předního nebo mezinárodně vynikajícího (REF 2014)
 • UK Top 10 inženýrská fakulta: Times Higher Education World University Ranking 2017
 • Nottingham je zařazen do britského top 10 pro strojírenství a elektrotechniku ​​(QS World Rankings 2017)

Zjistíte, že fakulta je přátelské a podporující pracovní prostředí. Budete pracovat po boku kreativních a inspirujících lidí, kteří touží, aby se podělili o své zkušenosti.

Jsme odhodláni podporovat talentované lidi a rozvíjet partnerství s průmyslem, finančními institucemi a vládními agenturami, abychom vytvořili pozitivní prostředí, kde se daří objevování, stipendium, inovace, komerční vykořisťování a veřejná angažovanost. Fakulta je zapojena do stovek živých výzkumných projektů a úzce spolupracuje s průmyslem. Naše praktické zaměření a přístup vám pomohou vybavit znalostmi a dovednostmi, které potřebujete pro postgraduální výzkum nebo kariéru ve strojírenství kdekoli na světě.

Tím, že studuje v Nottinghamu budete:

 • Vyvinout špičkové tržní dovednosti
 • Byli vyučováni výjimečnými a vysoce citovanými akademickými pracovníky, často světovými lídry ve svém oboru
 • Buďte součástí globální postgraduální komunity se sítí mezinárodních kampusů ve Velké Británii, Číně a Malajsii
 • Absolvent mezinárodně uznávané a oceňované kvalifikace

Budete vyučováni akademickými pracovníky, kteří jsou vášniví v oblasti svých odborných znalostí a jsou odhodláni rozvíjet budoucí inženýry, architekty a výzkumné pracovníky nové generace. Jako postgraduální student na fakultě budete mít přístup k impozantnímu sadu zařízení a zdrojů na podporu činnosti v různých specializacích.

Mnoho z našich kurzů je akreditováno odbornými institucemi a mnohé z našich výzkumných projektů jsou multidisciplinární povahy, které sdružují širokou škálu odborníků z celé univerzity, výzkumných institucí, průmyslových partnerů a vládních útvarů a vyvíjejí nová řešení pro náročné globální problémy.

V roce 2012 jsme otevřeli Institut pro leteckou technologii (IAT), který je hostitelem inovačního doktorského programu Marie Curie zaměřeného na předkládání plánu pro leteckou dopravu zítřka. Naše Creative Energy Homes je sedm výstavba domů, která poskytuje živé zkušební stanici pro špičkové firmy, aby pracovaly s univerzitou, aby prozkoumaly integraci energeticky účinných technologií do budov.

Mezi naše silné stránky patří kompozitní materiály, výroba aditiv a 3D tisk, energie, udržitelnost a letectví. Máme jednu z největších výzkumných skupin v oblasti výkonové elektroniky a jednu z největších výzkumných skupin vyrábějících aditiva na světě.

The University of Nottingham

 • Získal zlatý rating za vynikající výuku ve Velké Británii (Excellence Framework for Teaching) 2017
 • Jedna z nejvíce cílených univerzit ve Velké Británii, která zaměstnává absolventy (číslo 1 nejvíce zaměřená univerzita (Graduate Market v roce 2014) a druhá nejvíce zaměřená univerzita (The Graduate Market v letech 2015 a 2016) - High Fliers Research)
 • Pojmenovaná univerzita roku pro absolventskou práci v časopisech a The Good Times Good University Guide 2017

Univerzitní Centrum pro výuku anglického jazyka v Nottinghamu (CELE) poskytuje kvalitní akademickou angličtinu a přípravu a podporu studijních dovedností před studiem a během studií.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět PhD » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Elektrotechnické a elektronické inženýrství

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Spojené království Nottingham

Elektronické a elektronické inženýrství PhD přináší inovace ve vědě a technologii pro aplikace od výroby a používání elektrické energie (včetně obnovitelné energie) až po vysokorychlostní zpracování informací a všudypřítomné výpočty. [+]

Oblasti výzkumné síly zahrnují biofyziky, zobrazovací a optické vědy, fotonické inženýrství, výkonovou elektroniku, ultrazvuku a elektromagnetickou simulaci.

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu).

Kurz je obvykle dokončen po dobu přibližně tří let, ale je k dispozici také kurz 42 měsíců.

Vybavení

Zařízení na fakultě jsou vynikající a zahrnují Gigahertzovu příčnou elektromagnetickou buňku, RF anechoic komoru, laboratoř pro vyhodnocování optických materiálů, RF laboratoř, fotoluminiscenční laboratoř, optiky a ultrazvukové laboratoře, které obsahují více optických lavic, čisté polovodiče, Modul pro balení zařízení, 270 kVA proměnné frekvence střídavého napájení, testování dynamometru na 800 kW a 120 000 ot / min a ekologické testování včetně teploty, nadmořské výšky, vlhkosti a vibrací.... [-]


Fd lidských faktorů

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Spojené království Nottingham

Výzkum lidských faktorů se zaměřuje na multidisciplinární výzkum zahrnující studie interakcí mezi lidmi, stroji a technologiemi, které vyvíjejí produkty a systémy, které používáme každý den. [+]

PhD témata mohou pokrývat řadu různých oblastí v rámci této oblasti, například design, výroba, montáž, měření, testování a modelování.

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu). Obvykle je dokončena po dobu přibližně tří let.

Vybavení

V rámci výzkumné skupiny lidských faktorů (HFRG) disponujeme širokou škálou technických zařízení, která jsou určena pro výzkumné a poradenské projekty i pro výuku. Laboratoř použitelnosti a ergonomie tvoří samostatný prostor obsahující širokou škálu zařízení pro snímání videa a dat. Výsledkem je, že jsme schopni provádět studie hodnocitelnosti použitelnosti a ergonomie, v nichž lze chování účastníků sledovat a kontrolovat měřeným způsobem. Laboratoř simulace transportu HFRG umožňuje, aby naše výzkumné práce probíhaly v bezpečném, kontrolovaném a nákladově efektivním prostředí. To bylo zvláště důležité v práci v oblasti dopravy, kde v současné době disponujeme vysoce kvalitními simulátory pro automobily, motocykly a vlaky.... [-]


Inženýrství materiálů a design materiálů

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Spojené království Nottingham

Výzkum zahrnující zpracování a charakterizaci materiálů s různorodými aplikacemi. MPhil / PhD projekty jsou specializované výzkumné projekty vymezené ve spolupráci s nadřízenými a mohou pokrývat řadu různých oblastí v rámci této oblasti, například inženýrství nanomateriálů, bioinženýrství, laserové zpracování a pokročilé kompozitní materiály, abychom jmenovali několik oblastí. [+]

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu). Obvykle je dokončena po dobu přibližně tří let.

Vybavení

Zařízení zahrnují celou řadu testovacích a charakterizačních technik materiálů včetně sestavy elektronových mikroskopů, počítačů v síti podporujících počítačem podporovaný design (CAD) a výpočetní techniku ​​(CAE) s využitím průmyslových standardních softwarových balíčků; Solidní mechanika, termodynamika, mechanika tekutin, vibrace, řízení, mechatronika; Celá řada větrných tunelů včetně klimatického tunelu; Zkušební plošiny leteckých motorů a přidružená zařízení a postupy; Plně automatizované 3D a 2D laserové Dopplerové anemometry a rychloměry obrazu; Stroj na řezání vodním paprskem; Vysoce přesné váhy; A svařovací systém.... [-]


PhD chemické inženýrství

Campus forma Denní studium 3 let Přihlašování započato Spojené království Nottingham

Chemické inženýrství je použití fyzikálních a biologických věd, s matematikou k výrobě, transformaci, dopravě a efektivnímu využívání chemikálií, materiálů a energie. [+]

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu). Obvykle je dokončena po dobu přibližně tří let.

Vybavení

Existují rozsáhlé laboratoře se zařízením od lavičky až po piloty. Jsme jedním z mála oddělení ve Velké Británii s přístupem k hmotnostní spektroskopii, skenovací elektronové mikroskopii a mikroskopii atomové síly a sadu "virtuální reality", ve které můžete vytvořit a optimalizovat vlastní kompletní zpracovatelský závod.

Postgraduální studenti mají také přístup k výzkumným zařízením včetně řady zařízení, například:... [-]


Phd environmentálního inženýrství

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Spojené království Nottingham

Environmentální inženýrství je aplikace vědy a techniky, které pomáhají zlepšovat životní prostředí a usilují o zajištění zdravé vody, ovzduší a půdy. [+]

Výzkumná témata pro toto doktorské studium jsou velmi rozmanité, ale mohou zahrnovat mikrovlnné zpracování, čištění odpadních vod, skleníkové plyny, odstraňování znečišťujících látek ve vodě a půdě a mnoho dalších aspektů.

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu). Obvykle je dokončena po dobu přibližně tří let.

Vybavení

Existují rozsáhlé laboratoře se zařízením od lavičky až po piloty. Jsme jedním z mála univerzit ve Velké Británii s přístupem k hmotnostní spektroskopii, skenovací elektronové mikroskopii a mikroskopii atomové síly a soupravu "virtuální reality", kde můžete vytvořit a optimalizovat vlastní kompletní zpracovatelskou stanici.... [-]


Phd stavební inženýrství

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Spojené království Nottingham

Stavební inženýrství pokrývá širokou škálu předmětů a univerzita v Nottinghamu je uznávána za své vzdělávací prostředí světové třídy a vynikající zařízení. [+]

Výzkumná témata v rámci inženýrského inženýrství mohou být založena na strukturách, geotechnice, mechaniky tekutin, dopravě, mapování GPS, silniční materiály a mnoho dalších aspektů.

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu). Obvykle je dokončena po dobu přibližně tří let.

Vybavení

Existují rozsáhlá zařízení, která jsou k dispozici studentům postgraduálního výzkumu v rámci dvou výzkumných divizí, včetně těch, které se nacházejí v budově Pavement Research Building, Nottingham Geospatial Institute a Nottingham Center for Geomechanics.... [-]


Phd stavební technologie

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Spojené království Nottingham

Technologie budov se soustředí na strategie a systémy používané v budovách, aby zajistily pohodlí a pohodu obyvatelstva, a to způsobem, který uznává potřebu zodpovědného využívání energie a dalších zdrojů. [+]

Předměty zahrnuté v této oblasti výzkumu zahrnují:

Budovy s nízkým / nulovým obsahem uhlíku Ekologické stavby; Systémy rekuperace tepla Počítačového modelování a fyziky budov akustika osvětlení Přenosu tepla a dvoufázového průtoku Stavební služby (např. Vytápění, chlazení, klimatizace) Vnitřní kvalita prostředí (např. Tepelná pohoda a kvalita vzduchu) Ventilace / přirozené větrání Tepelné modelování Hodnocení post obsazení Biomimetika

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu). Obvykle je dokončena po dobu přibližně tří let.... [-]


Phd strojírenství

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Spojené království Nottingham

PhD projekty mohou pokrýt řadu různých oblastí v rámci této disciplíny, například termodynamika / mechanika tekutin, strukturální dynamika, mechanika a design. [+]

Tento doktorát je založen na Inženýrské fakultě. To poskytuje možnost absolvovat doktorské studium v ​​celé řadě výzkumných oblastí a pracovat přes tradiční výzkumné hranice, které jsou součástí interdisciplinárních týmů.

Výzkumná činnost v rámci fakulty zahrnuje řadu aplikací, včetně medicíny, letectví a automobilového průmyslu, energetiky a stavebnictví, udržitelného návrhu a vývoje a zahrnuje práci od nejdůležitějších studií až po téměř komerční vyšetřování.

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu).... [-]


Phd udržitelné energetické technologie

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Spojené království Nottingham

PhD projekty v oblasti technologií udržitelné energie zkoumají, jak mohou být využívány nové a obnovitelné technologie v rozsahu budov a širším zastavěném prostředí. [+]

Zahrnuté oblasti zahrnují:

Kombinované systémy tepla Chlazení Cykly tepelné energie skladování energie Eko-měst / inteligentních měst Udržitelné stavební materiály Dopravních prostředků a kontroly znečištění Fotovoltaické tepelné systémy; Systémy solární energie (např. Chlazení solární); větrná energie Solární systémy odsolování vody Udržitelné nakládání s odpady a likvidace Čistých fosilních paliv a technologií zachycování uhlíku

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu).

Obvykle je dokončena po dobu přibližně tří let.... [-]


Phd výrobní inženýrství

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Spojené království Nottingham

Výrobní inženýrství zahrnuje výzkum a vývoj systémů, procesů, strojů, nástrojů a zařízení. Oblasti projektů mohou pokrývat řadu různých oblastí v rámci této oblasti, například návrh, výroba, montáž, měření, testování a modelování. [+]

Výrobní inženýrství zahrnuje výzkum a vývoj systémů, procesů, strojů, nástrojů a zařízení. Oblasti projektů mohou pokrývat řadu různých oblastí v rámci této oblasti, například návrh, výroba, montáž, měření, testování a modelování.

Tento doktorát je založen na Inženýrské fakultě. Výzkumná činnost v rámci fakulty zahrnuje řadu aplikací, včetně medicíny, letectví a automobilového průmyslu, energetiky a stavebnictví, a zahrnuje práci od nejzákladnějších studií až po téměř komerční vyšetřování.

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu). Obvykle je dokončena po dobu tří let, ale je dostupná i po dobu čtyř let.... [-]


Strojírenství a vesmírná geodézie

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Spojené království Nottingham

Inženýrské mapování a kosmická geodézie je aplikací vědy a techniky pro měření a reprezentaci Země. Zahrnutý výzkum může zahrnovat celou řadu disciplín, včetně geoprostorového inženýrství a monitorování; Fotogrammetrie a dálkové snímání; Technologie a aplikace družicových navigačních systémů, jako jsou GPS a Galileo; Integrovaná polohovací technologie; Monitorování životního prostředí a atmosféry; Fyzická a vesmírná geodézie. [+]

Zahrnutý výzkum může pokrývat celou řadu disciplín, včetně geoprostorového inženýrství a monitorování; fotogrammetrie a dálkové snímání; technologie a aplikace družicových navigačních systémů, jako jsou GPS a Galileo; integrovaná polohovací technologie; monitorování životního prostředí a atmosféry; fyzická a prostorová geodézie. Tento doktorát je umístěný v Nottinghamském geoprostorovém institutu (NGI).

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu). Obvykle je dokončena po dobu přibližně tří let.... [-]


Vodíkové palivové články a jejich aplikace

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené království Nottingham

Doktorát o hydrogenu, palivových článcích a jejich použití je součástí Středoevropského energetického konsorcia a je provozován ve spolupráci s Centrem pro výzkum vodíku a palivových článků na univerzitě v Birminghamu. Jedná se o čtyřletý doktorský program, který kombinuje vyučované moduly s příležitostí k průzkumu průkopnických technologií vodíkových a palivových článků. [+]

Středoevropské energetické konsorcium se skládá z univerzit v Nottinghamu, Birminghamu a Loughborough a předních průmyslových partnerů. Studenti mají příležitost stát se specialisty na nové udržitelné technologie budoucnosti.

V rámci CDT je ​​50 akademických pracovníků z několika oborů zaměřených na chemické inženýrství, ale zahrnuje chemii, fyziku, matematiku, materiály, společenské vědy a zastavěné prostředí. Tito odborníci přispívají k pěti hlavním tématům výzkumu:

Polymerní elektrolytové membránové palivové články Palivové články z pevných oxidů Přenosné palivové články Výroba a skladování vodíku Elektrolýza ... [-]

Contact
Adresa destinace
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB