University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Úvod

Read the Official Description

Antropologie znovu potvrzuje svůj Top 10 Pozice v The Guardian University Guide

The Škola antropologie a zachování EU znovu potvrdila svou pozici jednoho z nejlepších antropologie oddělení ve Velké Británii vydělávat 6. místo v Univerzitním Guardian Guide 2015, udržení naší konkurenční pozice.

Co o nás říkají studenti

Naši studenti jsou inspirující skupina lidí z domova i ze zahraničí. Jsme rádi, že máme podpůrnou a spolupráce kulturu v rámci školy, která podporuje studentské praxe a podporuje všechny vyniknout.

Rozvoj našich studentů zaměstnatelnosti dovednosti, je vysokou prioritou. Nabízíme studentům možností pro rozvoj těchto dovedností prostřednictvím vyučovaných přednášek, praktických zkušeností a také tím, že slyší z absolventů SAC.

Proč byste měli studovat u nás?

Unikátní studie Environment

Studenti a zaměstnanci pocházejí z celého světa studovat a učit na škole antropologie a ochrany přírody, což značně zvyšuje učební prostředí pro všechny naše studenty. Jsme jedním z mála odděleními antropologie a zachování v zemi a rozpoznat jedinečné synergie mezi oběma subjekty. Studenti mají možnost studovat v rámci disciplíny prostřednictvím flexibilních možností modulu a týkají sociálně prostřednictvím našich multidisciplinární série seminářů.

Field Trip Příležitosti

Řada našich programů mají možnost zapojit se projektové práce a polních cestách do zámoří. Studenti mohou provádět výzkumné projekty na Maltě, Jersey, Eden Project, Kew Gardens a Slimbridge mokřadů Centre.

Globální Outlook

Zavázali jsme se k rozvoji mezinárodních partnerství prostřednictvím výzkumu a výměny studentů. Naši akademici se aktivně usilovat o práci v terénu na celém světě kultovní místa a polních lokalit, které mají přímý prospěch naši pestrou mezinárodní postgraduální komunitu.

specialista Vlastnosti

Studenti těžit z přístupu k state-of-the-art vizuální antropologie koupelnou, ekologie polních pokusů oblastí a laboratoří, výzkumných laboratoří pro ethnobotany, biologické antropologie a genetiky ochrany, stejně jako student počítač prostor. Škola má úzké vazby na řadu externích organizací, včetně královské botanické zahradě v Kew, v Durrell Wildlife Conservation Trust, Royal Anthropological Institute a Powell-Cotton muzeum.

inovativní Výuka

Náš akademičtí pracovníci jsou všechny výzkumné aktivní učenci, kteří přinášejí své odborné znalosti a nadšení do výuky kontextu zajištění vzdělávání je důležité a podnětné. Studenti získají kvalitní výuku, a všechny naše přednášky jsou dány našimi zkušenými akademických pracovníků.

Inspirující Student Zkušenosti

Vidět studenti vzkvétat v důsledku podpůrné, náročné a inspirující zážitek je vysoko na pořadu jednání školy. Škola poskytuje všem studentům s akademickými poradci podporovat je s jejich akademické pokroku a zvláštní podpůrný tým studentů na pomoc s problémy, které budete mít. Studenti mají pravidelné schůzky s jejich programem svolavatele, která pěstuje silnou dynamiku skupiny a poskytuje příležitosti pro obtíže, které mají být projednány a vyřešeny.

Vynikající Kariérní vyhlídky

Škola antropologie a zachování je v současné době řadí na 5. místě pro postgraduální vyhlídky, podle The Guardian University Guide 2017. Mnozí z našich absolventů jít na opravdu zajímavé práce, které souvisejí s jejich stupně: James Wong má svou vlastní televizní seriál, pěstovat své vlastní drog; Edwin Matokwani (DICE MSc v biologii ochrany) je lídrem ve svém oboru, v poslední době, co byl jmenován generálním ředitelem zambijský úřad na ochranu přírody; a Sarah Pink, která se stala renomovaná akademická inovátor na poli vizuální antropologie.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Péče O Biologickou Rozmanitost Výzkumných Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 6 let August 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

PhD a MSc výzkumem s interdisciplinárním a mezinárodním zaměřením. Poskytování školení pro zachování praktiky. [+]

PhD a MSc výzkumem s interdisciplinárním a mezinárodním zaměřením. Poskytování školení pro zachování praktiky. Škola antropologie a zachování na University of Kent nabízí jedinečné možnosti pro pokročilé studium a odbornou přípravu v oblasti zachování a řízení biologické rozmanitosti. Škola je doma k Durrell ústavu ochrany a ekologie (DICE), vedoucí mezinárodního výzkumného a vzdělávacího centra pro zachování biologické rozmanitosti a ekosystémů po celém světě. Vzhledem k tomu, že byla založena v roce 1989, DICE absolvoval více než padesát výzkumu studentů, a stejně jako u všech ostatních činností, hlavní charakteristika výzkumného programu v oblasti řízení biologické rozmanitosti, je jeho mezinárodní a interdisciplinární zaměření. Rozmanité výzkumné zájmy našich akademických pracovníků nám umožňuje nabídnout dohled výzkumu na širokou škálu projektů na různých organismů nebo systémy a v různých stanovištích, a zemí. Proto, tam jsou specifické výzkumné projekty probíhající na ochranu druhů, právo myslivosti, cestovního ruchu a zachování a udržitelného využití biologické rozmanitosti. Akademický program Kandidát podniku výzkumný stupně musí předložit tezi, že demonstruje schopnost podniknout rámci původního šetření, testovat hypotézu, a pochopit vztah vašeho oboru k širší oblasti znalostí. Navíc, v případě doktorátu, práce předložena, musí být originálním příspěvkem k poznání a porozumění v oblasti vyšetřování. Pro MSc výzkumem a práce, Kandidát je registrována na 1 rok na plný úvazek studia nebo 2 roky na částečný úvazek, a očekává se, že vytvořit tezi 30-40,000 slov. Pro PhD, kandidát je registrován 4 roky denního studia nebo 6 let na částečný úvazek, a očekává se, že produkovat práci buď z 80-100,000 slov (v případě přístupu v... [-]

Contact

Marlowe Building

Adresa, 1. řádek CT2 7NR United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 824689