University of Leicester, School of Business

Úvod

Read the Official Description

The University of Leicester School of Business má vynikající pověst pro postgraduální výuku. Studium zde vám pomůže připravit se na širokou škálu pracovních příležitostí ve vládě, podnikání nebo odvětví finančních služeb, tak i pro budoucí výzkum.

O škole The University of Leicester School of Business byla založena v roce 2016, sdružuje vynikající odborné znalosti v oblasti ekonomie a managementu k vytvoření world-class obchodní školu.

Full-time MSc Degrees MSc bankovnictví a mezinárodní finance

Tento kurz je určen pro vás, pokud chcete, aby se analytický přístup k pochopení metod používaných v moderní bankovnictví a financí v mezinárodním kontextu.

MSc obchodní analýzy a finance

Tento kurz je určen pro vás, pokud si přejete uplatnit své znalosti ekonomie a kvantitativních metod pro analýzu problémů v obchodní regulace, organizace a financí.

MSc Finance

CFA Program Partner CFA Institute Tento kurz je určen pro vás, pokud se chcete dozvědět mechaniku finančních trhů, pochopit finanční rozhodnutí korporací a povahu finančního rizika.

MSc Financial Economics

Tento kurz je určen uživatelům, kteří chtějí prohloubit své znalosti z ekonomie nebo financí a potenciálně pokračovat ve studiu PhD nebo výzkum v oblasti ekonomie nebo financí.

řízení finančních rizik msc Jsme Akademický Partner GARP - The Global Association of Risk Professionals. Tento kurz je určen uživatelům, kteří chtějí vybavit se s dovedností v oblasti metod řízení rizik, kvantitativní analýza, finanční analýzy a programování.

phd Naše School of Business je výzkum-vedl, usiluje o výrobu nejvyšší kvality stipendium zároveň uznává důležitou vztah mezi excelenci ve výzkumu i ve výuce.

Doktorandi absolvovat nezávislý výzkumný projekt pod vedením dozorčí týmu. Výzkum je normálně dokončena během maximálně po dobu 3 až 3,5 let (na plný úvazek), nebo 6 až 6,5 let (part-time / distanční).

Nabízíme Economics PhD dozor v oblastech, které budou slučitelné s výzkumnými zájmy našich akademických pracovníků, včetně:

Teorie her Mechanismus design Behaviorální ekonomie Průmyslové Organizace Růst Teorie Veřejná ekonomika Labour Economics Politická ekonomie Ekonomika migrace Zdravotní ekonomika Teorie organizace Etika v podnikání Marketing a spotřeba Účetnictví a finance Politická ekonomie Řízení lidských zdrojů

Nabízíme dozor nad stupňů:

Doktor filozofie (PhD) - Full-Time Master of Philosophy (MPhil) - Full-Time
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Phd Ekonomika

Campus forma Denní studium Kombinované 36 - 78 měsíců August 2018 Spojené království Leicester + 1 více

Doktorandi absolvovat nezávislý výzkumný projekt pod vedením dozorčí týmu. Výzkum je obvykle dokončen v průběhu maximálně po dobu 3 až 3,5 let (na plný úvazek), nebo 6 až 6,5 let (na částečný úvazek). [+]

Jak se přihlásit 1. Ujistěte se, že nabízíme PhD dozor v oblasti, ve které chcete pracovat - hledat naše výzkumné zájmy zaměstnanců 2. Návrh návrh, výzkum, který nám říká, co chcete na výzkumJak máte v úmyslu to udělat, a proč je to stojí za to dělat 3. Připravte si doklady, - S aplikací musíte zahrnout důkaz, že splňujete požadavky na vzdělání vstup a vstupní požadavky anglickém jazyce: zahrnují veškerá příslušná osvědčení / diplomy a přepisy Mezinárodní žadatelé musí poskytnout oficiální kopie celých jejich průběhu přepisů, včetně vysvětlení režimů známky a, kde je to možné, údaj o jejich pořadí třídy / pozice ve třídě podpůrných dokladů, které nejsou v anglickém jazyce, musí být opatřeny ověřený anglický překlad Musíte také poskytnout kontaktní údaje na dvou akademických (ne osobní), rozhodčí, kteří mohou komentovat vaše vhodnosti pro výzkumný studijní program 4. Odešlete svou on-line přihlášku nebo použít poštou Náš výzkum-vedl ekonomika zaměstnanci jsou odhodláni vyrábět nejkvalitnější stipendium zároveň uznává důležitou vztah mezi excelenci ve výzkumu i ve výuce. Dohled a Vědní obory Nabízíme PhD dozor v oblastech slučitelných s výzkumnými zájmy našich akademičtí pracovníci, včetně: Teorie her Mechanismus design Behaviorální ekonomie Průmyslové Organizace Růst Teorie Veřejná ekonomika Labour Economics Politická ekonomie Ekonomika migrace Zdravotní ekonomika Teorie organizace Etika v podnikání Marketing a spotřeba Účetnictví a finance Politická ekonomie Řízení lidských zdrojů PhD Popis Doktorandi absolvovat nezávislý výzkumný projekt pod vedením dozorčí týmu. Výzkum je normálně dokončena během maximálně po dobu 3 až 3,5 let (na plný úvazek). Čtvrtý rok (full-time), nebo zbývající část může... [-]

Videos

University of Leicester

Bloomberg Terminals - University of Leicester