University of Kent, Centre for the Study of Higher Education

Úvod

Read the Official Description

Centrum pro studium vysokého školství je nový interdisciplinární výzkumné centrum, sdružující akademiky z celé univerzity s výzkumnými zájmy v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Od října 2011 jsme byli nabízí pestrý program výzkumu semináře, přednášky a příležitostí pro postgraduální studium.

Programy

Centrum je domovem pro postgraduální programy univerzity studia v oblasti vysokoškolského vzdělávání, a to jak učil a výzkumu.

Associate učitel akreditační program (atap)

30-úvěr, Jednoroční kurz, zaměřený na pracovníky, kteří jsou pro výuku ve vysokoškolském vzdělávání nové.

Postgraduální certifikát v oblasti vysokoškolského vzdělávání (PGCHE)

60-úvěr, dva roky samozřejmě zaměřen na více zkušených pracovníků, který vychází z poznatků získaných během atap a zkoumá oblasti, jako je výzkum a samostatného studia.

Postgraduální diplom v oblasti vysokoškolského vzdělávání (PGDip)

120-úvěr kurz, který navazuje na znalosti a teorie získaných během PGCHE a zaměřuje se na rozvoj porozumění procesů a přírody pedagogického výzkumu. Získaných kreditů pro PGCHE jsou zahrnuty v požadovaných kreditů.

Masters ve vysokoškolském vzdělávání (MA)

180-úvěr kurz, který staví na SOIC a skládá se z práce. Úvěry dosažené v SOIC jsou zahrnuty v těchto úvěrů.

PhD v oblasti vysokoškolského vzdělávání

Centrum je nyní přijímá žádosti o doktorské studium.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

PhD V Oblasti Vysokoškolského Vzdělávání

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Canterbury

Výzkum v oblasti Vysokoškolské vzdělání v Kentu zahrnuje práci na vzdělávací politiky, filozofie, ekonomie, management a politika vyššího vzdělávání, disciplinární vyučování a učení, učení technologií, akademické praxe a sociologické pohledy na akademické práce. [+]

Výzkum v oblasti Vysokoškolské vzdělání v Kentu zahrnuje práci na vzdělávací politiky, filozofie, ekonomie, management a politika vyššího vzdělávání, disciplinární vyučování a učení, učení technologií, akademické praxe a sociologické pohledy na akademické práce. Vzhledem k tomu, že středisko se opírá o odborné znalosti z celé University of Kent, můžeme nabídnout vysoce kvalitní PhD dohled v celé řadě výzkumných témat a pracujeme velmi opatrně, aby se vám zápas s kontrolním panelem, které vyhovují vašim zájmům a ambicím. Můžete se dozvědět více o výzkumných aktivitách a publikacích jednotlivých zaměstnanců pomocí odkazů zde. Kromě pravidelných schůzek s orgány dohledu, všechny výzkumné studenti se účastní v míru výzkum vzdělávacího programu, který může zahrnovat výzkumné metody moduly nabízené střediskem nebo jiných škol, v případě potřeby. Stejně jako navštěvovat pravidelné výzkumné semináře nabízené Centrem jsou studenti vyzýváni k účasti na seminářích, workshopech, novější sítí výzkumných pracovníků a seminářů, které nabízejí odborných subjektů v oboru, včetně SRHE a BERA. Většina studentů Centra studuje na částečný úvazek, a naším cílem je poskytnout živou akademickou komunitu, která umožňuje plné využití odborné a vědecké rozmanitosti našich pracovníků a studentů. Vezměte prosím na vědomí, že výzkum odborné znalosti zaměstnanců střediska, se zaměřuje zejména na oblasti vysokoškolského vzdělávání, tedy instituce univerzitní úrovně, procesy, politiky a vzdělávání. Jsme schopni nabídnout dohled na výzkumných témat týkajících se primárního nebo sekundárního vzdělávání nebo vzdělávání učitelek. Máte-li zájem ucházet se o PhD v oblasti vysokoškolského vzdělávání, Doporučujeme obrátit se na centrum prodiskutovat vaše plány před podáním formální žádosti. Žádosti jsou přijímány v průběhu celého roku. [-]

Contact

The University of Kent

Adresa, 1. řádek CT2 7NZ, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 764000