University of Kent, Kent School of Architecture

Kent School of Architecture

Úvod

Read the Official Description

Jako student na Kent School of Architecture (KSA), stanete se součástí tvůrčí komunity, která nabízí inovační programy, studio na bázi výuky, moderní vizi, profesionální vazby a výborné zázemí, to vše v rámci vysoce hodnocené univerzity.

Kent School of Architecture nabízí dva-rok na plný úvazek pochod za ty, kteří chtějí vstoupit do architektonické profese. Škola nabízí další čtyři učil magisterské programy: Architektura a urbanismus, která vám dává možnost prožít termín studuje v našem centru v Paříži; Architektonické vizualizace, učil společně s Kent School of Engineering a digitálních umění; Architektura a udržitelného životního prostředí; a zachování architektury. Dále nabízíme plný nebo částečný úvazek výzkumný program vedoucí k výzkumu stupni PhD, včetně výzkumu přes projekční praxi.

Research Excellence

KSA má mezinárodní pověst pro kvalitu jeho výzkumu. V Research Excellence Framework (REF) 2014 architektury v Kentu byl zařazen na 8. místě ve Spojeném království pro intenzitě výzkumu a kvality výzkumu. Impozantní 100% našich zaměstnanců výzkumného aktivní předložen REF. Škola má dvě výzkumná střediska: Středisko pro výzkum v European Architecture (vytvoření) a Centrum architektury a udržitelného životního prostředí (případ). Vytvoření poskytuje fokus pro výzkum v oblasti architektury v evropském kontextu, která zkoumá úlohu a přínos humanitních k architektuře a urbanismu v rámci městské a regionální regeneraci. Výzkum je zaměřen Případ je o dlouhodobě udržitelného návrhu a zahrnuje různé aspekty a váhy udržitelného vystavěného prostředí, z individuální budovy do městského bloku. Naši akademici přispět a organizovat konference, večerní přednášky a další akce včetně digitálních projekcí ve veřejném prostoru, naposledy k výročí Dreamland obnoveného ročníku veletrhu v Margate.

Vytvoření založil bi-každoroční série konferencí v roce 2010. Říční konference v červnu 2014 zkoumali vztah mezi architekturou a řekách; a naposledy v roce 2016, KSA hostil Psaní budov, které jsou zkoumány kritické průniky mezi architektonické žurnalistice a akademického diskurzu.

Živé projekty místního regionu s globálními otázkami

Hodně z práce na projektu podílí Kent School of Architecture se nachází v "živé" stránky v místním regionu, s využitím reálných klientů a provozují náročné problémy. Studentů ve všech stupních školy byly zavedeny skutečné urbanistických a architektonických problémů designu v Lille, Margate, Folkestone, Dover, Rye, Chatham a, samozřejmě, Canterbury. Velká část této práce zahrnuje styk s externími subjekty, jako jsou architekti, projektanti, rady a vývojových skupin.

Profesionální odkazy

Máme výborné kontakty s podniky a dalšími organizacemi v místní oblasti, včetně Královského institutu britských architektů (RIBA), hrabství Kent Rady a Kent Design. Udržitelnému Communities Plan je zvláště silný v jihovýchodní Anglii, což činí z regionu ideální místo pro diskusi o inovativní řešení architektonických problémů.

Kent School of Architecture studenti, kteří absolvovali Kent v roce 2015 byly nejúspěšnější ve Velké Británii v zaměstnání či další studijní příležitosti (Dlhé). Mnoho našich studentů dál pracovat profesionálně uznávaných architektonických kanceláří po celém světě, jako je Grimshaw a partnery. Škola rovněž udržuje vztahy s místními zvyklostmi v Canterbury a Kent, s mnoha z našich studentů a absolventů pracují vedle sebe na projekty přímo ovlivňující zdejší kraj.

Ambiciózní a angažovat studentský svaz: KASA

The Sdružení Kent Architektonické studentů je rozšíření a rozvoj sdružení, které vzniklo na podporu všech aspektů prostorového designu, ať už vnitřní nebo vnější, "pro studenty, studenty! Skupina pořádá Open přednáškového cyklu představovat řečníků, například Will Alsop, Piers Gough, CJ Lim a partnery z praxe, jako je Rogers, Stirk a Harbour, Grimshaw a dRMM. Tyto přednášky jsou často zaznamenány a zobrazeny na webových stránkách KSA. KASA také pořádat pravidelné společenské akce v průběhu celého roku.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Phd Architektura

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let August 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Architekti a designéři našem okolí jsou hnací silou při navrhování a vývoji našeho vystavěného prostředí. Ať už jsou navrhování nových budov, dávat novou smlouvu o pronájmu života stávajících, rozvoj městské prostory, krajiny nebo moderní interiéry, architekti mají hluboký vliv na životy nás všech. [+]

PhD Architektura Architekti a designéři našem okolí jsou hnací silou při navrhování a vývoji našeho vystavěného prostředí. Ať už jsou navrhování nových budov, dávat novou smlouvu o pronájmu života stávajících, rozvoj městské prostory, krajiny nebo moderní interiéry, architekti mají hluboký vliv na životy nás všech. Kent School of Architecture (KSA) nabízí dva-rok na plný úvazek "profesionální" Master of Architecture (březen), která dává osvobození od ARB / RIBA část 2 na dokončení. Škola nabízí také výzkum studijní program (PhD) a učil magisterské programy v oblasti architektury a urbanismu, architektury vizualizace, zachování architektury a architektury a udržitelného životního prostředí. Tyto programy také těžit z odborných znalostí v urbanistické studie, animace a umění v jiných školách v Kentu. Zaměstnanci školy mají design zkušenosti a odborné znalosti; jsou v popředí současných architektonických otázek, včetně udržitelnosti, technologie, odborné praxe a výzkumu. struktura kurzu Kent School of Architecture nabízí plný úvazek a částečný úvazek výzkumný program, což vede k PhD výzkumu míře. Škola podporuje inovativní a interdisciplinární výzkumné studie v architektuře, urbanismu a příbuzných oborů. Hlavním cílem je spojit moderní pokročilý výzkum s programem vzdělávání, připravuje kandidáty do praxe v globálním akademického a profesního světa. Zvláštním rysem KSA výzkumu programu je široké spektrum vyšetření a možnost provádět výzkum záměrné. PhD studenti mají přístup ke všem University of Kent zařízení a týdenní seminář určen pouze pro výzkumné studentů. Každý kandidát má právo na dva dohledu. Programový ředitel profesor Gordana Fontana-Giusti. KSA dohledu jsou: Prof Gerald Adler, Dr. Timothy Brittain-Catlin, profesore Marialena Nikolopoulou, Dr. Henrik Schoenefeldt, Dr. Richard... [-]

Contact

Marlowe Building

Adresa, 1. řádek CT2 7NR, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 824689