Read the Official Description

O Appalachian College of Pharmacy

Appalachian Vysoká škola lékárny je plně akreditována Radou pro akreditaci pro farmacii školství (ACPE) a je pouze tři roky Lékař programu Farmacie v společenství Virginie. Proto se naši studenti absolvují a vstup do pracovního procesu o rok dříve, než absolventi z tradičního čtyřletého programu, a činí tak s ekvivalent třídních hodin a klinického výcviku. Naši studenti ušetřit jeden rok výuky a související výdaje a zároveň vydělávat příjem jeden rok dříve, poskytuje značné peněžní úspory a kvalitní lékárna vzdělání.

Appalachian College of mise lékárny je pěstovat komunitu učení zavázala ke vzdělání, dosah komunity, a profesní rozvoj lékárníků.

Většina našich absolventů praktikují lékárnu v Appalachian kraje - pozitivní dopad zdravotní péči v underserved regionu.

Nachází se v jihozápadní Virginii, Appalachian Vysoká škola lékárny nabízí tříletou doktor farmacie programu, a je odhodlána uspokojování potřeb venkovských a komunitách v Apalačských horách, stejně jako po celém světě.

Vysoká škola byla založena v srpnu 2003 jako Vysoká škola Appalachia Frank Kilgore, asistent okresní advokát Buchanan County, Virginia. Buchanan County dozorčí rada a Buchanan County Industrial Development Authority požádala, aby pan Kilgore založit vysokou školu jako ekonomický, vzdělávací, zdravotní a rozvojové projektu. Vysoká škola je strategicky umístěn v Buchanan County, Virginia, který sousedí s Kentucky a Západní Virginie ve středu Appalachian uhelných pánví. Appalachian region čelí značné hospodářské a vzdělávací bariéry, stejně jako zdravotní problémy. Předchozí zpráva pro Virginie zákonodárného zdokumentováno, že obyvatelé jihozápadní Virginie mají potíže se získáním a platit za zdravotní péči, včetně zubní a farmaceutické péče. Tím, že vyšší vzdělání a pokrok v oblasti zdravotní péče v regionu, vysoká škola je dobrou pozici k tomu být katalyzátorem pozitivních změn v hospodářském rozvoji, vzdělání a zdravotní péči.

Vize je ACP

Appalachian Vysoká škola lékárny (akademie), a to prostřednictvím kvality a inovativního vzdělávání, služby a vzdělanosti, zlepší celkové zdraví a pohodu obyvatel venkovských nebo v zaostalých zemích, zvláště zranitelné skupiny obyvatel ve Střední Appalachia. Vysoká škola bude vzdělávat lékárníky, aby přijali znalosti a technologie k optimalizaci lékárníka doručené péči o pacienty a výsledky v oblasti zdraví v mezioborovém prostředí zdravotní péče. Vysoká škola budou spolupracovat se zúčastněnými stranami na rozvoji center excelence s cílem řešit zjištěné potřeby ve venkovských zdraví.

Mission ACP je

Appalachian Vysoká škola lékárny, vysoká škola vyššího vzdělání udělující doktor farmacie stupně, poskytuje akademické, vědecké a odborné lékárna vzdělávání reagovat na potřeby související se zdravím z venkovských a komunitách, zejména v Apalačských horách, přes vzdělání, služby, a stipendium. Filozofií kolegia je pěstovat komunitu učení zavázala ke vzdělání, dosah komunity, a profesní rozvoj lékárníků.

Appalachian Vysoká škola lékárny je akreditována prostřednictvím těchto tří institucí:

Akreditační rada pro farmacii školství Appalachian Vysoká škola lékárny byl udělen plný stav akreditaci od Rady pro akreditaci pro Farmacie vzdělávání (ACPE).

Jižní sdružení vysokých škol a škol Appalachian Vysoká škola lékárny je akreditována jižního sdružení vysokých škol a škol Komise o vysoké školy (SACSCOC) o udělení doktor farmacie stupně. Obraťte se na komisi pro vysoké školy v 1866 jižní Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 nebo volejte 404-679-4501 pro otázky týkající se stavu Appalachian College of Pharmacy.

Státní rada pro vysoké školství Virginia Státní rada vysokého školství pro Virginie (SCHEV) certifikoval Appalachian Vysoká škola lékárny pracovat ve Virginii, a schválila formální použití názvu "Appalachian College of Pharmacy," stejně jako právo států AKT, přidělí se doktor farmacie stupně ,

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí: