Boston College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vzdělání se srdcem a duší - a silou transformace

Boston College , první instituce vysokoškolského vzdělávání, která působí ve městě Boston, dnes patří mezi přední univerzity, vůdce liberálního umění, vědeckého výzkumu a formace studentů.

Zakotvená v ideálech, která inspirovala naši zakladatele jezuitů, Boston College vyzývá studenty, aby se dívali dovnitř, ale vždy se dostali ven, aby rozvíjeli svou mysl a talent v plném rozsahu a využívali je ve službách ostatním.

109513_109379_052013JK452v1.jpg

O škole Morrissey

Vysoká škola umění a věd Robert J. Morrissey podporuje přísný intelektuální vývoj a náboženský, etický a osobní růst svých studentů. Morrissey College fakulty a studenti se přímo zabývají nejnaléhavějšími problémy na světě a využívají své dary k posílení společného dobra.

Morrissey College nabízí absolventské programy v oblasti humanitních věd, společenských věd a přírodních věd. Studenti se připravují na to, aby se dařili v široké škále kariéry a byli připraveni sloužit jako schopní a vášniví vůdci, kteří pracují jako kvas prospěšné v komunitách po celém světě.

Jako nejstarší a největší divize na Boston College Morrissey College ztělesňuje jezuitský, katolický závazek k hloubce dotazu, akademické dokonalosti a vzdělání celé osoby prostřednictvím formativního styku s liberálním uměním.

109514_109380_053014GG077v1.jpg

Proč Boston College ?

Když studenti vstoupí na Boston College , podniknou první kroky na cestě objevování, která stimuluje jejich intelektuální, osobní, etický a duchovní růst. Program Morrissey College of Arts and Sciences žádá studenty, aby se dozvěděli o sobě, jejich komunitách a světě, hledali pravdu kamkoli jdou, a využili svého talentu ke zlepšení života druhých.

Ti, kteří hledají vzdělání, které vydrží celý život, naleznou výzvu a podporu při budování smysluplné a naplňující budoucnosti.

1. Dynamické vzdělávání v oblasti liberálního umění

Prozkoumejte řadu disciplín, které utvářejí vzdělané lidi připravené prosperovat v 21. století. Vzdělání liberálních umění v Boston College rozvíjí cenné schopnosti, včetně kritického myšlení, etického rozhodování, efektivní komunikace a schopnosti vidět lidskou zkušenost z řady perspektiv.

2. Duševní síla

Morrissey College vyzývá studenty, aby objevili a využili svůj plný potenciál. Známá fakulta, inovační kurzy a možnosti mimo kampus rozšiřují znalosti a zkušenosti studentů.

109538_052013JK452v1.jpg

3. jezuita, katolická tradice

Intelektuální přísnost, integrace znalostí, formace studentů, péče o jednotlivce, využívání našeho vzdělávání ve službách ostatním - tyto jezuité, katolické hodnoty definují zkušenost Boston College .

4. Dotazování přes disciplíny

Zde vedecká spolupráce rozvíjí výzkum a výuku mimo tradiční disciplinární hranice. Základní kurikulum, Institut pro liberální umění, Institut pro integrovanou vědu a společnost a řada výzkumných projektů spojují studenty a fakulty z různých oblastí výzkumu.

5. Výhody Bostonu

S více než 50 vysokoškolskými institucemi v metropolitní oblasti je Boston opravdu jedním z nejvýznamnějších univerzitních měst. Je to také město světové třídy plné historie, vědeckých a technických inovátorů, kultury a možností stáže.

6. Alumni Network

Studenti mají prospěch z připojení a podpory napjaté a věrné sítě téměř 180 000 absolventů Boston College .

109512_109378_022513LP003v1.jpg

Místa

Boston

Adresa, 1. řádek
Boston College
Gasson Hall 108
140 Commonwealth Avenue
Chestnut Hill, MA 02467

02467 Boston, Massachusetts, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium